IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Автомобілі майбутнього у Івано-Франківську

Автомобілі майбутнього у Івано-Франківську

Вони стають все більш популярними і відсувають на задній план звичні для водіїв іномарки з їхньою безпекою, шкіряними салонами і кількістю кінських сил. Автомобілі майбутнього, або ж електрокари, сьогодні мрія чи не кожного свідомого європейця та американця. Адже головне правило, за яким живе цивілізований світ у сучасних умовах, полягає у збереженні екології.
Чому електрокари домінують над іншими видами транспорту нам розповів директор компанії «Volt Group» та салону електромобілів «Volt» в Івано-Франківську Тарас Назарук.

1. Перша і, мабуть, найбільш вагома причина, через яку водіям варто змінювати своїх залізних коней на електро, є вплив транспортних засобів на навколишнє середовище. Ні для кого не секрет, що вихлопні гази традиційних автівок нищать екологію, адже викидають в атмосферу цілий ряд забруднюючих компонентів, більшість з яких, - токсичні. Електромобілі ж шкідливих викидів не виділяють, бо навіть не обладнані бензобаком.

2. Наступна перевага електромобілів, у порівнянні з традиційними автівками, – простота обслуговування.

Усім, хто хоча б трішки знається на автосправі, відомо, що в електромобілі ви не знайдете мастил, пального та усіх тих деталей, якими обладнаний транспортний засіб з бензиновим чи  дизельним двигуном. Тож кількість техобслуговувань такого залізного коня стає меншою. До цієї категорії переваг можна віднести і швидкість електромобіля, яка, у порівнянні з традиційним, є набагато нижчою. Тож ймовірність потрапляння в ДТП спадає, а гума на колесах автомобілів майбутнього житиме довше.

3. Вагомий аргумент у зіставленні традиційних автомобілів з електричними – і ціна питання. Попри те, що електромобілі сьогодні коштують дорого, попит на їхнє виготовлення зростає в геометричній прогресії, тому фахівці уже ловлять себе на думці, що з часом ціна на електричні моделі впаде. Відповідно такий транспорт стане доступним кожному автолюбителю.

4. До переваг електромобілів експерти відносять і їхню незалежність від природних ресурсів. Якщо, для прикладу, власники автомобілів з бензиновими двигунами напряму залежні від ціни на нафту, а вона в останній період то зростала, то спадала, власники екологічно чистих машин можуть спати спокійно. Навіть при дефіциті бензину чи дизельного палива вони їздитимуть безперешкодно. Зрозуміло, що електрика, якою заряжається електромобіль,  також ресурс, проте її людство у змозі генерувати.

5. Останній із плюсів електромобілів полягає у їхньому комфорті. Якщо ви любите подорожувати на великі відстані та маєте незначний досвід водіння, електромобілі знають, як вам допомогти. У першому випадку, що стосується далеких мандрівок, електричні машини поводять себе майже нечутно. Відповідно є можливість насолодитися гарною музикою та помилуватися красою навколишнього світу, замість звичного гуркоту і постійного відволікання.  У другому ж, де ми зачепили тему водійського стажу, машини майбутнього мають невеликі габарити. Тож припаркуватися на вулицях мегаполісу чи підземному паркінгу для вас не складе ніяких незручностей.

До слова, у минулому році експерти склали десятку найкращих електромобілів. Туди увійшли Fiat 500e, Ford Focus Electriс, Kia Soul EV, Volkswagen e-Golf, Chevrolet Spark EV, Renault Zoe, BMW i3 та Mercedes Clase B Electric. Вартість кожної з таких автівок стартує від 25 000 доларів. Найдорожчою і найкращою машиною майбутнього названо американську «Tesla Motors». За майже 5 з половиною секунд вона розганяється до 100 кілометрів на годину і може мчати на швидкості 210 кілометрів на годину. Щоправда, вартість такої "лялечки", у порівнянні з іншими марками, набагато дорожча і сягає 70-75 000 доларів.

 

Олег ГАЛІВ
ПОШУК ПО ДАТІ