IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Нові штрафи для бізнесу: гра в одні ворота

У грудні 2016 року Верховна Рада підтримала пропозиції уряду, спрямовані на виведення зарплат з "тіні". Йдеться про законопроект №5130 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України".
Хто може перевірити роботодавця і застосувати до нього санкції?
1. Інспекції з праці.
2. Органи місцевого самоврядування.
3. Фіскальна служба (в частині сплати податків).
Міністерство фінансів як головний наглядач отримає вільний і безкоштовний доступ до всіх державних реєстрів: до Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, з Державним реєстром реєстрації майнових прав та їх обмежень, Держреєстру майнових прав на нерухомість, Держреєстру актів цивільного стану та іншим реєстрів.
Санкції, які можуть бути застосовані до роботодавця.
Фінансова відповідальність.
Юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, відповідно до статті 265 КЗпП несуть фінансову відповідальність у таких розмірах (для розрахунку суми штрафу в гривні беремо мінімальну зарплату, яка встановлена ​​на 1 січня 2017 року, - 3 200).
1) 100 мінімальних зарплат (320 тис грн) - за недопуск державного інспектора праці до перевірки, коли вона здійснюється з метою виявлення працівників з неоформленими трудовими договорами, виплати зарплати без нарахування і сплати єдиного внеску (виплата зарплати в конверті).
До речі, це новий вид відповідальності!
2) 30 мінімальних зарплат (96 тис грн) - за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення:
- Фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту),
- Оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи за повний робочий час, встановлений на підприємстві (тобто людина офіційно повинен працювати чотири години, але працює вісім годин),
- Виплата зарплати (винагороди) без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків,
- Порушення встановлених термінів виплати зарплати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш ніж за місяць,
- Виплати не в повному обсязі.
3) 10 мінімальних зарплат (32 тис грн) - за кожного працівника при недотриманні мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, якщо не оплачена робота в нічний час, робота у вихідний або святковий день, понаднормова робота).
4) 3 мінімальні зарплати (9,6 тис грн) - немає прив'язки до кожного працівника, отже, цей штраф в цілому по підприємству:
- За порушення встановлених термінів виплати зарплати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш ніж за один місяць, виплату не в повному обсязі,
- За недопуск інспекторів до перевірки, крім випадку, коли темою перевірки є не оформлення трудових договорів з працівниками та виплата зарплати в конверті. Це також новий вид відповідальності!
5) 1 мінімальна зарплата (3,2 тис грн) - за порушення інших вимог трудового законодавства, крім зазначених вище. До цього виду штрафу відноситься і штраф за неподання або несвоєчасне подання повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Джерело: Економічна правда
ПОШУК ПО ДАТІ