Читайте нас в соціальних мережах

MEGA14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
14.02.2019 14:32
- Якщо ви керуєте готелем, який вже встиг заслужити лояльність гостей, наступне, що необхідно зробити - зовсім не повторення всього, що застосовується, а - покращення всієї системи взаємодії. І дуже важливо точно донести це до своєї цільової аудиторії. Адже, як відомо, cкромность - це шлях до невідомості.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.
31.01.2019 16:32
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
Українські аграрії масово скуповують техніку

Українські аграрії масово скуповують техніку

Добре розходяться як дорогі європейські комбайни, так і доступні за ціною українські трактора і б / у машини.

Українські виробники сільськогосподарської техніки не можуть натішитися зростаючим показниками. Наприклад, ПАТ «Ельворті» (м Кропивницький, раніше - «Червона Зірка»), збільшив свій чистий прибуток в 2016 році в 5,5 разів, до 170,4 млн грн.

За словами голови наглядової ради підприємства Павла Штутмана, за минулий рік обсяг реалізації посівної і грунтообробної техніки зріс на 43,3% (до 938,4 млн грн.). Більше половини продукції було реалізовано в Україні. Компанія розширює виробництво і має намір збільшити продажі в 2017 році на 22%.

Харківський бренд грунтообробної техніки «Лозівські машини» (група «УПЕК») планує подвоїти виробництво - до 2 тис. машин. Віце-президент з маркетингу УПЕК Роман Гіршфельд повідомив, що група наростила продажі на 80% завдяки, зокрема, дисковим борін.

Сівалки, борони, обприскувачі, плуги та інший навісний і причіпний інвентар становить лише малу частку в загальному обсязі покупок аграріїв, які інтенсивно почали оновлювати свій машинний парк.

Технічна заміна.

За даними Мінагропроду, в українському машинно-транспортному парку зараз налічується близько 309 тис. тракторів і 50 тис. зернозбиральних комбайнів.

80% тракторів - вітчизняного виробництва і машини з країн СНД. Техніка John Deer становить 1,7%, Case - 1,1%, Claas - 0,3%. Китайські машини YTO і Foton займають ще 5,1% ринку, решта припадає на машини інших марок.

За офіційними даними, майже 80% техніки в Україні вже відпрацювало свій ресурс.

За оцінками УКАБ, в 2016 році ринок с / г техніки відіграв падіння, що трапилося в 2014-му і 2015 роках (на 40% і 30%, відповідно).

«Основна причина зростання продажів сільгосптехніки - відкладений попит. За останні три роки аграрний сектор, особливо рослинництво, отримав хороший дохід. Сприятлива погода забезпечила високий урожай, а девальвація гривні - збільшення виручки. Однак через політичну та економічну невизначеність аграрії не стали робити довгострокові вкладення в техніку, а фінансували тільки насущні потреби », - розповів UBR.ua гендиректор асоціації« Український клуб аграрного бізнесу »(УКАБ) Тарас Висоцький.

За його словами, в минулому році ситуація трохи стабілізувалася, в тому числі, вирівнявся валютний курс. Тому техніка, в основному, купується не в кредит або за лізингом, а за живі гроші. Схеми з відстрочкою платежу займають не більше 20%.

Є приклади, коли навіть невеликі господарства купують продуктивну техніку, щоб обробляти не тільки свою, а й сусідньої землю, заробляючи на послуги.

За даними Мінагропроду, тільки за перше півріччя 2016- го аграрії купили 4,9 тис. одиниць техніки на 4,5 млрд грн. За кількістю машин це на 35% більше в порівнянні з тим же періодом 2015 року. Більше половини цієї суми сільгоспвиробники витратили на трактори і комбайни (понад 2,4 млрд грн).

Цього року тенденція продовжилася. За перший місяць 2017 роки аграрії вже придбали 341 одиниць техніки на суму близько 320,5 млн. грн.

«За ці три роки техніка сильно зносилася, а тому селянам необхідно швидко покрити дефіцит. Збільшити продажі в 2017 році може прийнята не так давно програма держпідтримки покупки техніки. Якщо на ці цілі дійсно підуть усі обіцяні чиновниками 550 млн грн, то продажі машин можуть вирости вдвічі », - каже Тарас Висоцький.

За словами заввідділом ринку матеріально-технічних ресурсів Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», доктора економічних наук Олександра Захарчука, ситуація з технічною оснащеністю малих і середніх сільгосппідприємств в Україні критична. Основні види техніки оновлюють лише на 3-5%, тоді як для нормального відтворення парку цей показник повинен складати 8-12%.

Хто і що купує.

Інша справа, яку техніку вибирають селяни. За словами експертів, невеликі господарства, які обробляють від 5 до 200 га, купують старі вітчизняні машини. Середнячки намагаються брати нову вітчизняну і, по можливості, імпортну техніку. Великі агрохолдинги закуповують, в основному, нові імпортні машини. Тому середнє співвідношення нашої і привізної техніки в загальному обсязі покупок становить приблизно 30/70 або 20/80 в залежності від сфери застосування тих чи інших машин.

За словами Олександра Захарчука, техніку переважно купують господарства з земельним банком від 4 тис. га до 10 тис. га. Активність проявляють і малюки, але вони шукають альтернативу вітчизняної техніки на ринку б / у імпорту.

Особливо критична ситуація з тракторами, які беруть участь в більшості виробничих процесів в рослинництві. Зараз можна купити старий трактор John Deere 90-х років випуску приблизно за 700-800 тис. грн. Машини 2000-х стоять вже 1,2-2,5 млн грн в залежності від потужності і модифікації. Бувший трактор ХТЗ 2016 року випуску також обійдеться близько 500-700 тис. грн.

Втім, як нещодавно заявив власник ХТЗ Олександр Ярославський, вартість нових тракторів харківського заводу в 3-3,5 рази нижче іноземних аналогів.

Часто при покупці, наприклад, тракторів, доводиться оновлювати і все навісне або причіпне обладнання для обробки грунту і проведення посівної. Що також відбивається на продажах і не дозволяє виділити якийсь один вид найбільш популярного обладнання.

Неоране поле.

Однак сільськогосподарська техніка українського виробництва, незважаючи на цінову доступність, поки не може похвалитися значною часткою ринку.

Як зазначає Олександр Захарчук, якщо в 2004 році 80% продажів сільгоспмашин доводилося на продукцію України і країн СНД, то зараз їх частка не перевищує 20%. А ті українські підприємства, які змогли налагодити виробництво сучасних зразків, реалізують свою продукцію переважно на зовнішніх ринках.

Як нещодавно заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, програма стимулювання сільськогосподарського машинобудування дозволить в 2017 році виробити української техніки на понад 3 млрд грн. і довести її частку на ринку до 30%.

В Україні виробляють лише грунтообробну техніку (борони, плуги) та устаткування для посіву та обробки посівів (наприклад, обприскування хімікатами та внесення добрив).

«Комбайнів не виготовляємо, тракторів дуже мало. Тому в секторі причіпної техніки імпорт лідирує в співвідношенні 70/30, а по самохідної техніки - 90/10. Але якщо по тракторах за рахунок інвестицій ще можна налагодити випуск конкурентної техніки, то по зернозбиральних комбайнів технології вже втрачені », - зауважив Тарас Висоцький.

Наприклад, за даними УКРІНФОРМ, торік трактора аграрії купували в основному в Німеччині, Швейцарії та Австрії, а техніку для обробки грунту - у Франції, Італії та Польщі. Техніку для збирання врожаю везли з Великобританії, Бельгії, Канади та США.

Як зазначає Олександр Захарчук, вирішити проблему можна шляхом створення спільних підприємств і ліцензійного виробництва. Також, за його словами, необхідно сформувати привабливий механізм лізингу сільськогосподарської техніки та обладнання.

Перші схожі проекти починають з'являтися. Наприклад, в кінці лютого Мінагропрод і корейська корпорація Posco Daewoo домовилися розробити спільну програму із забезпечення сільськогосподарською технікою малих і середніх сільгоспвиробників в Україні.

Пише ubr.ua.


11.01.2019 13:40
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
09.01.2019 13:41
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
06.02.2019 15:09
TripAdvisor® - це найбільший в світі сайт про подорожі, який допомагає мандрівникам спланувати і забронювати ідеальну поїздку. Веб-сайти бренду TripAdvisor утворюють найбільшу спільноту мандрівників у світі. На його сайти заходить до 340 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Тут Ви знайдете понад 320 мільйонів відгуків і думок про більш ніж 4,9 мільйонів готелів, ресторанів і визначних пам'яток.
05.02.2019 16:11
Нещодавно сайт Дзеркало Медіа опублікував історію успіху Зореслави та Квітослави Мацьківих з Коломийщини, молодих підприємиць, які створили власний бізнес за океаном.
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році: