IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

ДОЛИНА

ДОЛИНА

ДОЛИНА

місто

Дата заснування: 979 (засноване), 1525 (Магдебурзьке право)

Населення: 20775

Економіка району.

Господарський комплекс має багатогалузевий характер. Найдавнішою галуззю промислового виробництва є солеваріння. На території району знаходяться близько  20-ти промислових підприємств. Добре розвинена нафтогазовидобувна, легка, лісозаготівельна та деревообробна промисловість, харчова і з виробництва будматеріалів. У виробничій спеціалізації сільського господарства провідне місце займає тваринництво.

Близько 55% від загального обсягу товарної продукції, що виробляється промисловим комплексом району, складає об'єм видобутих нафти й газу. Порівняно невисокий відсоток у структурі промислового виробництва займає харчова промисловість (0,5%). Із продуктів харчування в районі виробляється молочна продукція, виварювальна кухонна сіль та хлібобулочні вироби.

Провідні підприємства району:

Нафтогазова та деревообробна промисловості (видобуток нафти, газу (природного і попутного), виробництво відбензиненого газу, стабільного газового бензину):

НГВУ «Долинанафтогаз» 
Долинський газопереробний завод
ДП «Деревообробний завод» 
ТОВ «Уніплит» 
ВАТ «Вигодський лісокомбінат»
ВАТ «Долинський ДОЗ»

Промисловість будматеріалів: (збірний залізобетон, бетонні блоки, товарний бетон)
ВАТ «Будзалізобетон»
ВАТ «Долинський завод залізобетонних виробів»

Легка промисловість: (підприємства якої виробляють пряжу, вату, швейні та інші вироби)
ВАТ «Долинська бавовнопрядильна фабрика»
КП «Довіра» 
ЗАТ фірма «Спецодяг» 
ЗАТ Долинська фабрика «Едельвейс»

Лісохімічна промисловість:
ВАТ «Живиця» (реагенти для буріння, карбамідоформальдегідні смоли) 

sd.net.ua

Христина Михайлович

Фото: dolmiskrada.org.ua.

Повну версію статті читайте в новому випуску журналу "МЕГА".
ПОШУК ПО ДАТІ