Читайте нас в соціальних мережах

MEGA14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
14.02.2019 14:32
- Якщо ви керуєте готелем, який вже встиг заслужити лояльність гостей, наступне, що необхідно зробити - зовсім не повторення всього, що застосовується, а - покращення всієї системи взаємодії. І дуже важливо точно донести це до своєї цільової аудиторії. Адже, як відомо, cкромность - це шлях до невідомості.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.
31.01.2019 16:32
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
Красиво і дешево: чому Україна перетворюється у велику фотозону

Красиво і дешево: чому Україна перетворюється у велику фотозону

Один з найбільших в світі фотобанків Depositphotos відкриває в Києві велику фотостудію в Східній Європі.

Фотобанк Depositphotos, що входить до світової топ- 5, відкрив в Києві фотостудію Lightfield загальною площею 2500 кв м. Про це LIGA.net повідомили в компанії.

Як розповідає PR-директор Depositphotos Олексій Педосенко, цей проект - наймасштабніша фотостудія в Східній Європі і одна з найбільших у Європі в цілому. Більші студії, за його словами, є лише у Amazon в Лондоні і IKEA в Швеції в місті Елмхулт.

"В Україні багато талановитих і красивих людей (фотографів, моделей). Але, напевно, найголовніше (тут не можна лукавити) - у нас дешево запустити і обслуговувати такий проект. У США йди Західній Європі це, звичайно ж, вартувало б інших грошей" , - розповідає засновник Depositphotos Дмитро Сергєєв. Студія буде знаходитися недалеко від метро Політехнічний інститут. Вона має в своєму розпорядженні 14 студійних зон.

КОРИСНІ ДАНІ: Depositphotos - міжнародний фотобанк, одна з найбільших продуктових IT-компаній в Україні. Depositphotos працює з клієнтами з 192 країн світу з офісів в Києві, Нью-Йорку, Лондоні, Мілані, Москві та Варшаві.

Компанія заснована в 2009 році підприємцем Дмитром Сергєєвим. У 2016 році оцінка Depositphotos перевищила $ 80 млн. Колекція фотобанку налічує понад 60 млн файлів. З українською компанією співпрацюють 45 000 постачальників візуального контенту.

Наші фоторесурси.

За словами Сергєєва, для запуску Lightfield не притягувалися додаткові вкладення від інвесторів. Трохи більше року тому Depositphotos отримав від Європейського банку реконструкції та розвиток венчурного фонду TMT Investments $ 5 млн для витрат на території України. Як уточнює Сергєєв, компанія має операційний бюджет на всі свої проекти, який в кілька разів перекриває будь-які залучені раніше інвестиції. Lightfield вимагатиме додаткових вливань ще мінімум рік, додає він. До виходу на точку окупності Depositphotos планує витратити на новий проект близько 150 млн грн.

Як зазначає Сергєєв, в Lightfield вже працює близько 100 чоловік, які допомагають фотографам в процесі зйомки. "Ми почали знімати в тестовому режимі, і з нами зараз співпрацюють кращі українські фотографи. Всі інші люди, які працюють в павільйонах, - це приходять моделі, стилісти", - уточнює він.

Фотостік Depositphotos, який заробляє переважно на ринках США і Західної Європи, не дарма вирішив відкрити фотостудію в Україні. "Стічні фотографи з України - це, на мій погляд, приблизно 10% всієї світової стокової фотографії. Є люди, які займають цілі ніші і торгуються як №1 всюди, у всіх країнах", - пояснює Дмитро Сергєєв. В цілому на Depositphotos виставляються 8400 авторів з України: фотографи, ілюстратори, відеографери.

Росте як на дріжджах.

Як з'ясувала LIGA.net, ринок фотостудій в Україні в останні роки стрімко розвивається. Заробляють такі проекти на здачі в оренду тематичних залів з декораціями. Година в середньому обходиться в 200-400 грн. Але більша частина заробітку, як правило, надходить від додаткових послуг, таких як візаж, аксесуари, консультації та обладнання. "Коли ми вийшли на ринок три роки тому, в Києві було всього 5 професійних студій. Зараз їх понад 40", - говорить власник студії Fusion Володимир Ясинський. За його словами, майже у кожної студії є своя спеціалізація. "Ми, наприклад, позиціонуємо себе як фотостудія для сімейної фотозйомки. Є проекти під fashion, під кліпи і так далі", - уточнює він.

У нового проекту Depositphotos прив'язки до тематики немає. "Наш креативний простір розрахований на будь-які зйомки. Ми можемо проводити як мікро-, так і макрозйомки майже будь-якого масштабу. Якщо у вас є слон і його треба сфотографувати - приводите. Народний хор, спортзал, офіс, лабораторія, лофти - все це у нас є. Декорації періодично оновлюються ", - розповідає Сергєєв.

Що знімати.

Які сьогодні тренди в фото? "Якщо коротко, то зараз в моді натуральна фотографія. Ніякої мазні. Якісний і живий знімок", - говорить Сергєєв. "У мене знайома знялася із зубною щіткою (фотограф - чоловік). Так це зображення використовували мало не всі виробники зубної пасти", - згадує київський фотограф Євген. За його словами, в даний час кадри з людьми цінуються більше. Їх частіше купують, приміром, для рекламних потреб. Також, за словами фотографа, важливо "піймати хвилю" і бути в тренді. "Зараз весна, а значить, підуть картинки з квітучими деревами і людьми під ними", - ділиться досвідом він. Ще один важливий трюк фотографа, котрий продає фотографії переважно іноземним замовникам: знімати потрібно так, щоб було незрозуміло, де проходить зйомка, що це за країна і місце.

Як раніше розповідав Дмитро Сергєєв в інтерв'ю LIGA.net, фотографію на стоці можна купити за 50 центів, а можна і за $ 80-100. Залежно від її застосування і місця використання.


11.01.2019 13:40
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
09.01.2019 13:41
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
06.02.2019 15:09
TripAdvisor® - це найбільший в світі сайт про подорожі, який допомагає мандрівникам спланувати і забронювати ідеальну поїздку. Веб-сайти бренду TripAdvisor утворюють найбільшу спільноту мандрівників у світі. На його сайти заходить до 340 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Тут Ви знайдете понад 320 мільйонів відгуків і думок про більш ніж 4,9 мільйонів готелів, ресторанів і визначних пам'яток.
05.02.2019 16:11
Нещодавно сайт Дзеркало Медіа опублікував історію успіху Зореслави та Квітослави Мацьківих з Коломийщини, молодих підприємиць, які створили власний бізнес за океаном.
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році: