IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Авіакомпанія МАУ подвоїла частотність польотів між Києвом та Івано-Франківськом

"Прикарпатці достойно оцінили можливість авіаційного сполучення зі столицею та іншими містами»,- регіональний менеджер Департементу з продажу в Україні авіакомпанії МАУ ДЕНИС ЛУКАЧОВИЧ.

1.Вже більше року,  як авіакомпанія МАУ  здійснює рейси з та до  Івано-Франківська. Можете  підбити підсумки?  Скільки  пасажирів загалом скористалося послугами компанії за цей час?

25 жовтня 2015 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» виконала перший власний прямий регулярний щоденний  рейс між Києвом та Івано-Франківськом. З цього часу рейсом скористалися тисячі наших земляків, а також іноземних туристів, для яких  можливість зручно та швидко добратися до столиці Прикарпаття стала поштовхом, щоб відвідати Івано-Франківськ і регіон Прикарпаття.

2. Ця цифра більша чи менша від запланованої?

Наша компанія докладає максимум зусиль, аби, в умовах падіння платоспроможного попиту населення України, активно розвиватися, нарощувати ефективність використання флоту, стимулювати попит на перевезення авіаційним транспортом та розширювати географію польотів. Безперервна робота над тим, щоб знизити тарифи та зробити авіапереліт доступнішим, дає свої плоди, і з року в рік кількість українців, які регулярно користуються авіатранспортом, зростає. Тому, відповідаючи на це запитання, хочу сказати, що потенціал для росту ще є, але і за сьогоднішніми  результатами  можна з впевненістю говорити про те, що прикарпатці достойно оцінили можливість  авіаційного сполучення з Києвом та іншими містами, які входять до нашої маршрутної мережі.

3. Ви анонсували чотири рейси до Іспанії, Італії, Польщі. Який з них найпопулярніший? Чому довелося закрити інші напрямки?

У літньому сезоні попит на польоти з пунктів Західної України традиційно високий. Саме тому в МАУ було прийнято рішення про розширення мережі прямих міжнародних рейсів з регіонів України, включення в дану програму аеропорту Івано-Франківська та відкритті польотів до Іспанії, Італії та Польщі.  Найпопулярнішим напрямком, як у минулому сезоні, так і в сезоні 2017 р., є Іспанія. Прямий переліт з Івано-Франківська до Валенсії та Аліканте триває три з половиною години і дає можливість нашим пасажирам дістатися курортів Середземного моря не витрачаючи зайвого часу на дорогу. На жаль, рейси до Гданська та Венеції не користувались достатнім попитом серед пасажирів, тому їх довелося закрити.

4. Тепер поговоримо про ситуацію в іншому напрямку. Чи достатньо популярним виявилися рейси серед іноземних туристів  до Івано-Франківська?

За підсумками минулого року, Івано-Франківська область  зайняла третє місце в Україні за загальною кількістю туристів, яким було надано послуги, за кількістю організованих внутрішніх туристів, які відвідали область, за кількістю в’їзних (іноземних) туристів, а так само друге місце за доходом від наданих туристичних послуг. Чисельність іноземних туристів,  які відвідали Івано-Франківськ, зросла на 86.8 % в порівнянні з минулим роком, не в останню чергу це пов’язано з регулярним авіасполученням, що робить місто значно привабливішим для іноземного туриста.

5. Як відгукувалися туристи від Прикарпаття? Чи вплинуло і як саме відкриття рейсів  МАУ на туристичну галузь області? Адже незважаючи на покращення інфраструктури та ін. туристичних вимог, іноземні туристи далі не наважуються відпочивати в Карпатах.

Відкриття регулярного авіасполучення дозволяє туристичній галузі не лише стабільно працювати, а й набирати обертів та покращувати показники. Торік Прикарпаття відвідали понад 2,1 млн. осіб. Річний приріст складає 12,8%. Ми тісно співпрацюємо з асоціацією індустрії гостинності України, а також з туристичними операторами в Івано-Франківську для того, щоб розвивати та підтримувати в’їздний туризм, авіакомпанія працює під гаслом «Відкриваємо Україну світу.».

 

6. Нещодавно МАУ анонсували грандіозні знижки на квитки. Наскільки дешевше стало літати з Івано-Франківська?

Наша мета – зробити перельоти з МАУ доступнішими для українських мандрівників. Вже до кінця року понад 500 тисяч пасажирів гарантовано зможуть придбати квитки за Low Cost цінами, і ця політика буде діяти і надалі. Головне правило – планувати переліт заздалегідь й купувати квиток безпосередньо на сайті авіакомпанії». Рівень ціни залежить від тривалості перельоту й глибини бронювання – за 10, 8 та 6 місяців до вильоту:

  • Рейси по Україні: 249, 504 та 769 гривень або 9, 19 та 29 доларів США відповідно;
  • Рейси тривалістю до 2-х годин: 587, 769 та 1299 гривень або 21, 29 та 49 доларів США відповідно;
  • Рейси тривалістю до 3-х годин: 822, 1034 та 1564 гривні або 31, 39 та 59 доларів США відповідно;
  • Рейси тривалістю понад 3-и години: 1087, 1299 та 1830 гривень або 41, 49 та 69 доларів США відповідно.

7. МАУ  озвучував, що планує місто Івано-Франківськ  зробити авіаційною столицею Західної України. Як ідуть справи з цим проектом? Що на даний час вдалося реалізувати в даному напрямку роботи?

Коли ми говоримо про Івано-Франківськ, ми маємо на увазі створення не чисто авіаційного, а інтермодального  хаба, який припускає розвиток усієї транспортної інфраструктури – і авіаційної, і залізничної, і автодорожньої. Це необхідно для того, щоб пасажири західних областей мали змогу зручно дістатися найвіддаленіших куточків світу, використовуючи для вильоту найближчий аеропорт  в своєму регіоні.  На сьогоднішній день в наших пасажирів є така можливість, адже рейси Івано-Франківськ – Київ зручно стикуються з усіма міжнародними рейсами Авіакомпанії МАУ з Борисполя.

8. Як ви можете оцінити ефективність рейсу Київ-Івано-Франківськ-Київ? Чи не витіснили цей вид транспорту нові швидкісні потяги та покращені  умови   від «Укрзалізниці»?

Поряд з бізнес-клієнтами, що літають між столицею та Івано-Франківськом на регулярній основі, тисячі шанувальників зимових видів спорту вирушають до карпатських гірськолижних курортів та віддаються улюбленій справі – підкоренню трас та снігових просторів. Саме тому МАУ подвоїла частотність польотів між Києвом та Івано-Франківськом. Також, для значної частини пасажирів Київ не являється кінцевою точкою подорожі, таким чином вони продовжують мандрівку пересівши на міжнародні або внутрішні рейси МАУ, які вилітають з аеропорту Бориспіль.  Таке різноманіття пасажиропотоку дозволяє нам говорити про високу ефективність рейсу, незважаючи на подальший розвиток залізничного транспорту.

 

Мар’яна ЦИМБАЛЮК
ПОШУК ПО ДАТІ