IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Якість продукту – запорука успіху

Кожна людина мріє про затишок в оселі та охайний вигляд двору біля неї. Але сьогодні буває нелегко визначитися із запропонованими послугами та товарами, їх ціною і якістю. Професійними підказками та історією свого успіху з журналом «МЕГА» поділився Володимир Козира – директор ТОВ «ГАРАНТПЛЮСБУД».

  • Пане Володимире, що Ви рекомендуєте своїм клієнтам, які хочуть облагородити свій двір?

Кожен клієнт – це індивідуальний випадок, єдиного рецепту немає. Тому в першу чергу ми виявляємо його потреби і очікування. Потім наш дизайнер розробляє макет, враховуючи функціональність двору та естетичні смаки клієнта. Після чого наші спеціалісти дбайливо реалізовують задум на практиці. Ми створюємо благоустрій територій біля приватних осель і біля багатоквартирних будівель. Також фірма займається будівництвом багатоквартирних будинків та інших об'єктів.

  • Тобто фірма виготовляє бруківку і плитку?

Так, а також бордюри, водовідводи, урни для сміття, елементи огорожі, палісад, бетонні противаги до пральних машин «Electrolux», що виготовляються на території України, та ще іншу продукцію.

  • Чому для виготовлення противаг обрали саме Вашу компанію?

Відбувався конкурс 5 років тому, нашу продукцію оцінювали у Німеччині та Італії за європейськими стандартами якості. В результаті наші противаги пройшли усі випробування. Тепер у нас є окремий спеціальний цех, на якому виготовляється тільки даний вид продукції.

  • Чи можна сказати, що «ГАРАНТПЛЮСБУД» немає конкурентів?

Не думаю. Підприємства таких масштабів розташовані в інших областях, проте є менші фірми із схожою продукцією в нашому регіоні. Але наявність здорової конкуренції – це дуже добре для розвитку бізнесу. Ми постійно думаємо над новинками, покращуємо якість продукції і умови роботи для наших працівників.

  • Чи є плинність кадрів? Як «втримуєте» біля себе спеціалістів?

Плинність була на початку 2000-х, але з того часу і дотепер більше 50 працівників об’єднує місія нашої компанії. Секретів немає, просто виплачуємо достойну заробітну плату і намагаємося зробити зручні умови праці: 8-мигодинний робочий день, зменшення ризиків на виробництві через встановлення новітніх установок, захист від холоду і спеки, навчання і підвищення кваліфікаційного рівня та інші необхідні умови.

  • А чи впливає наявність сучасного обладнання на якість продукту?

Звісно, і неабияк. Нівелюється людський фактор, комп’ютер проводить максимально точні розрахунки і сам усе зважує, додає і змішує. На нашому підприємстві налагоджено виток бетонних виробів методом напівсухого вібропрасування, який здійснюється на спеціалізованому технологічному обладнанні. До нього відноситься вібропресувальний комплекс фірми «Zenith» (Німеччина) та бетонозмішувальний комплекс фірми «SIPE» (Італія). Щорічно вся продукція проходить сертифікацію як у нас, так і у Європі (відповідає стандарту DIN EN 1338, згідно підтвердженню до сертифікату відповідності за № МА39-VFA 2012-1643.01, від 13.11.2012 р.).

Оскільки над виробом працює менша кількість людей, це дає змогу знизити ціну і зробити продукцію більш доступною для широкого кола клієнтів.

  • Ви казали про новинки, що саме можете запропонувати?

Ми встановили нову змішувальну установку, яка дозує фарбу і дозволяє робити плити із кількома відтінками кольору. Це дуже популярно в Європі і тепер жителі нашої області можуть насолоджуватися чудовою гамою кольорів, а не сумною сірою бруківкою. Також оновили асортимент квітників, елементів огорожі і фігурних стовпчиків. Тепер територія біля будинку буде ще гарнішою, а її елементи багатофункціональними. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, а навпаки – відкриваємо нові лінії і покращуємо та урізноманітнюємо наш асортимент. Натхнення черпаємо у природи, позитивних людей, а технології переймаємо в успішних європейських колег.

 

Мар’яна Циганин

 
ПОШУК ПО ДАТІ