Читайте нас в соціальних мережах

MEGA

02.01.2019 14:24

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Книга бізнес-тренера зі Львова Людмили Калабухи “Почніть говорити “Ні" – бестселер, який просто розмітають з полиць, справжня подія української сучасної бізнес-літератури! Без копійки на рекламу і без просування книга 6 тижнів трималася в топ-продажах у всіх книгарнях України, увійшла в топ-10 кращих книг 2017 року та номінована на кращу книгу-2018 у категорії “Бестселер”. 

02.01.2019 13:34

Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

02.01.2019 13:33

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
28.12.2018 08:59
Як цей метод працює, розповідає в ексклюзивному інтерв’ю керівний партнер маркетингової агенції «Aimbulance» Роман ГАВРИШ. Ви дізнаєтесь, як рекламні «трюки» впливають на потенційну аудиторію та чому розробка логотипа має бути комплексною роботою.
28.12.2018 08:58
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
ЛІДЕР УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ: «КАРПАТСМОЛИ»

В м. Калуші на Івано-Франківщині є сучасне високотехнологічне підприємство «КАРПАТСМОЛИ», яке спеціалізується на виготовленні карбамідо-формальдегідних та меламінових смол, що «в’яжуть» плити типу OSB, деревостружкові, деревоволокнисті плити й фанеру різної щільності, які ми використовуємо як у меблевій промисловості, так і у широкому спектрі внутрішніх та зовнішніх робіт під час ремонту.

Використання смол у промисловості є необхідністю, адже смола є своєрідним «клеєм», який, в процесі гарячого пресування, з’єднує всі шари фанери та інших видів плит. Від якості смоли залежить міцність, вологостійкість, вогнебезпечність, термін експлуатації плит. ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» спеціалізується на виробництві низькотоксичних смол типу КФС, КМФС і МКФС (UF, UMF, MUF), концентрату КФК-70%, КФК-80%, КФК85% та формаліну.

Місією ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» є безпека побуту споживачів,тому речовини ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» пройшли реєстрацію згідно регламенту REACH (Європейська асоціації хіміків (ECHA), що свідчить про безпеку і якість продукції (регламент ЄС про хімічні речовини та їх безпечне використання (ЄС 1907/2006).

На сьогоднішній день підприємство є провідним виробником смол різноманітного призначення в Україні і єдиним виробником смол з низькою емісії формальдегіду (E0, E0,5, E1, CARBII) на рівні натурального дерева для ДСП, фанери, ДВП, МДФ, ОСБ, а також єдиним виробником КФК і формаліну.

 Ці смоли здатні клеїти деревину з вологістю 8-15%, вони – стійкі до мікроорганізмів, води, бензину та олив, також вони – негорючі. Вироби на основі КФС характеризуються прекрасними захисними, адгезійними та фізико-механічними властивостями, що змушує надавати перевагу саме смолам серед різноманіття інших «замінників» у процесі виробництва плит. Актуальність застосування вищезгаданої продукції  продиктована також зростаючими потребами ринку споживання.

Варто зазначити, що «КАРПАТСМОЛИ» є єдиним в Україні виробником найпопулярніших концентрацій КФК та формаліну. Варто зазначити, що КФК є основною складовою виробництва смол. На відміну від своїх конкурентів, підприємство має власну модернізовану європейську установку з виробництва карбамідо-формальдегідного концентрату та формаліну, що дає змогу контролювати всі стадії виготовлення продукту. Власна установка разом з сучасною технологією дає можливіть виготовити переважну більшість смол та КФК на одному і тому ж обладнанні через точний автоматизований процес виробництва.

Ще однією перевагою підприємства є наявність сучасної лабораторії з контролю виробництва (вхідного, поточного, вихідного). Їх атестована лабораторія, на замовлення, може провести лабораторні дослідження КФК і смол для деревоплит різного призначення.Завдяки наявності в лабораторії дослідної установки одержання смол, процес моделювання продукції з параметрами, оптимальними для споживача є досить мобільний і дозволяє підприємству швидко реагувати на побажання споживачів.

«Життєвий цикл» продукції не завершується після її відвантаження з території підприємства. Між лабораторіями технічного контролю споживачів та ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» постійно підтримується зв'язок щодо відповідності показників продукції заявленим в сертифікаті якості та замовленні.

Оскільки структура ринку постійно змінюється, зростають очікування споживачів щодо різноманіття товару, а замовники як ніколи вимогливі до рівня послуг, то «КАРПАТСМОЛИ»  ведуть свій бізнес на чітких принципах чесності, сумлінності і справедливості та раціональне управління ресурсами. Підприємство сповідує їх в усіх аспектах  виробництва і очікує того ж від тих, з ким співпрацює.

Адекватно реагує підприємство і на вільне конкурування, яке прагне бачити етичним та в межах чинних законів про конкуренцію.

Виробнича потужність заводу на даний час складає близько 100 тис. тон на рік. Продукція ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» користується великим попитом протягом понад 9 років, оскільки була представлена на українському ринку ще у 2008 року, зарекомендувала себе як відповідального партнера.

Географія ринків збуту продукції підприємства невпинно розширюється, чому в значній мірі сприяє вигідне географічне розташування заводу та гнучкий технологічний цикл, що дає можливість підприємству швидко реагувати на потреби ринку та зміну попиту споживачів.Компанія регулярно співпрацює з такими покупцями країнами, як: Польща, Румунія, Угорщина. Модернізація виробництва дала змогу експортувати смоли власного виробництва деяким відомим європейським компаніям.

Сьогодні ринок України насичений КФК та смолами походженням з Росії. Вітчизняний виробник ідентичної продукції може конкурувати з закордонними, але останнім часом компанія стикається з недобросовісним демпінговим імпортом з боку РФ, який здійснюється за штучно заниженими цінами, витісняючи національного виробника з ринку, зайняття домінуючого становища і вирішального впливу на економіку України. Як наслідок, ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» вирішило скористатися механізмом захисту національних виробників, який широко використовується в СОТ та в Україні, а саме: ініціювали антидемпінгове розслідування на ввіз КФК та КФС походженням з Росії. Свідченням того що товар ввозиться за заниженими цінами є те, що вартість аналогічного товару на внутрішньому ринку РФ є значно вищою.

ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» в жодному разі не намагається обмежити об’єми імпорту, а лише хоче вільно та чесно конкурувати з іноземними компаніями з метою сприяння розвитку внутрішньої економіки, зменшення імпортозалежності, встановлення самостійності та незалежності економіки України.

У випадку введення антидемпінгового мита, підприємство зможе створити нові робочі місця, забезпечити гідний рівень оплати праці, реалізувати експортний потенціал держави.

 

Уляна ГАВРИЛЮК


16.01.2019 15:43
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
11.01.2019 12:05
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році:
03.01.2019 10:36
23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.
29.12.2018 08:54
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру "Промприлад. Реновація". В Україні проект є піонером у сфері імпакт-інвестування. Імпакт-інвестування – це фінансова стратегія, яка передбачає бізнес та інвестиції як важливу рушійну силу для трансформації суспільства у більш інклюзивне та екологічно грамотне. Проект має на меті продемонструвати, що інвестиції можуть забезпечити як позитивний соціальний ефект, так і фінансовий дохід.