IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Бізнес планує вдвічі збільшити об’єми продажів - дослідження

Бізнес планує вдвічі збільшити об’єми продажів - дослідження

Більшість опитаних представників малого і середнього бізнесу прогнозують власне зростання у 2018 році.

Про це йдеться у офіційному прес-релізі Спілки українських підприємців, пише сайт epravda.com.ua.

Зростання планується, в першу чергу, за рахунок підвищення обсягу реалізації (89,7%) та відкриття нового виду діяльності (39,7%).

75% респондентів мають намір збільшити кількість працівників, а рівно половина опитаних прогнозує в наступному році вихід на нові ринки.

Жоден з опитаних не планує зменшити бізнес у 2018 році.

Повідомляється, що у 2017 році 63% респондентів збільшили бізнес, незважаючи на продовження кризових явищ в економіці країни.

Основним стримуючим фактором розвитку бізнесу для українських підприємців  є відсутність кваліфікованих кадрів. Таку думку висловили 32%  респондентів.

Не менш критично важливими для бізнесу є обмежений доступ  до ресурсів та високе податкове навантаження.

Також у топ-8 проблем для бізнесу увійшли: зарегульованість експортної діяльності та економіки в цілому, корупція у контролюючих та перевіряючих органах та військові дії на території країни.

26% респондентів вказали, що їх зростання стримує  тиск з боку правоохоронних органів. У 14% підприємців були виїмки, обшуки, блокування роботи підприємства правоохоронцями у 2017 році.

СУП запропонувала підприємцям назвати одну реформу, яку вони б провели у найближчий час. Підприємці назвали податкову реформу, дерегуляцію, спрощення валютного контролю, оптимізацію митних процедур, судову реформу.

"Дослідження відображає настрої малих та середніх компаній з різних регіонів України, які займаються різними видами діяльності. Його результати говорять про те, що українські підприємці налаштовані оптимістично, не дивлячись на те, що реформи йдуть вкрай повільно. З боку влади потрібні рішення, які підтримають ці настрої бізнесу", - зазначила Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП.

"Гарний приклад - швидке прийняття законопроекту №7275, який направлений на припинення "маски-шоу". Проте бізнес чекає від влади прийняття пакету дерегуляційних змін, оновлення трудового законодавства, захисту прав кредиторів", - додала вона.

Нагадаємо, Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська області очолили рейтинг регіонального індексу ділового клімату.
ПОШУК ПО ДАТІ