IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

28.02.2018 15:41
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
IT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.

IT-ринок області

Захід  в основному на ІТ-карті України представлений Львовом. Там зосереджені основні гравці в галузі, є понад 15 тис. працівників галузі, потужний кластер і певний набір спеціальних фахових заходів, наприклад, величезна конференція ІТ-Арена. Безумовно, що і міжнародний аеропорт робить погоду: замовникам значно зручніше приїздити до Львова.

В Івано-Франківську ІТ-сектор має дещо інший вигляд. Очевидно, що він менший. У нас у галузі працює до 2 тис. працівників,  а наші ВУЗи видають приблизно 300 випускників щороку, з яких близько 20-30 % йдуть працювати за фахом в ІТ-компанії. Справа не тільки в тому, що їм бракує підготовки, а й у тім, що програмістом можна працювати виключно за бажанням. Якщо хочеться просто мати велику заробітню плату, то цього бажання мало, щоб бути високооплачуваним фахівцем.

Конкуренція

У Франківську є понад 30 ІТ-компаній різного калібру, 9 найпотужніших  з них об’єдналися у кластер, до якого на даний момент входять 12 компаній Івано-Франківська та 3 з м. Коломиї. Як на мене, то це найкращий спосіб боротьби з недобросовісною конкуренцією. Ми співпрацюємо у різних напрямках, кластер корисний і для міста через залучення до міських інфраструктурних рішень, через освітні проекти.

Працівники

Зараз, у 2017 році, можна говорити про кадровий голод на ринку праці, але щодо кваліфікованих фахівців. Вдалося зменшити тенденцію щодо «втечі мізків за кордон» і певним чином наситити ринок праці початківцями. Очевидно, що за декілька років можна буде нівелювати наслідки демографічної кризи в 90-х роках, і то природним плином часу.

Історія Eleks

Щодо «ЕЛЕКСУ», то це одна з найстарших компаній в Україні. Їй понад 25 років. Івано-франківському офісу вже більше 11 років. У нас працює понад 100 працівників. Для мене дуже важливим моментом є те, що в компанії є працівники, які працюють з нами від самого початку.
ПОШУК ПО ДАТІ