Читайте нас в соціальних мережах

MEGA

02.01.2019 14:24

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Книга бізнес-тренера зі Львова Людмили Калабухи “Почніть говорити “Ні" – бестселер, який просто розмітають з полиць, справжня подія української сучасної бізнес-літератури! Без копійки на рекламу і без просування книга 6 тижнів трималася в топ-продажах у всіх книгарнях України, увійшла в топ-10 кращих книг 2017 року та номінована на кращу книгу-2018 у категорії “Бестселер”. 

02.01.2019 13:34

Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

02.01.2019 13:33

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
28.12.2018 08:59
Як цей метод працює, розповідає в ексклюзивному інтерв’ю керівний партнер маркетингової агенції «Aimbulance» Роман ГАВРИШ. Ви дізнаєтесь, як рекламні «трюки» впливають на потенційну аудиторію та чому розробка логотипа має бути комплексною роботою.
28.12.2018 08:58
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
IT-ринок області

Наталя МУХІТДІНОВА, керівник департаменту компанії Eleks, про розвиток та проблеми ІТ-галузі Івано-Франківської області.

IT-ринок області

Захід  в основному на ІТ-карті України представлений Львовом. Там зосереджені основні гравці в галузі, є понад 15 тис. працівників галузі, потужний кластер і певний набір спеціальних фахових заходів, наприклад, величезна конференція ІТ-Арена. Безумовно, що і міжнародний аеропорт робить погоду: замовникам значно зручніше приїздити до Львова.

В Івано-Франківську ІТ-сектор має дещо інший вигляд. Очевидно, що він менший. У нас у галузі працює до 2 тис. працівників,  а наші ВУЗи видають приблизно 300 випускників щороку, з яких близько 20-30 % йдуть працювати за фахом в ІТ-компанії. Справа не тільки в тому, що їм бракує підготовки, а й у тім, що програмістом можна працювати виключно за бажанням. Якщо хочеться просто мати велику заробітню плату, то цього бажання мало, щоб бути високооплачуваним фахівцем.

Конкуренція

У Франківську є понад 30 ІТ-компаній різного калібру, 9 найпотужніших  з них об’єдналися у кластер, до якого на даний момент входять 12 компаній Івано-Франківська та 3 з м. Коломиї. Як на мене, то це найкращий спосіб боротьби з недобросовісною конкуренцією. Ми співпрацюємо у різних напрямках, кластер корисний і для міста через залучення до міських інфраструктурних рішень, через освітні проекти.

Працівники

Зараз, у 2017 році, можна говорити про кадровий голод на ринку праці, але щодо кваліфікованих фахівців. Вдалося зменшити тенденцію щодо «втечі мізків за кордон» і певним чином наситити ринок праці початківцями. Очевидно, що за декілька років можна буде нівелювати наслідки демографічної кризи в 90-х роках, і то природним плином часу.

Історія Eleks

Щодо «ЕЛЕКСУ», то це одна з найстарших компаній в Україні. Їй понад 25 років. Івано-франківському офісу вже більше 11 років. У нас працює понад 100 працівників. Для мене дуже важливим моментом є те, що в компанії є працівники, які працюють з нами від самого початку.


16.01.2019 15:43
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
11.01.2019 12:05
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році:
03.01.2019 10:36
23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.
29.12.2018 08:54
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру "Промприлад. Реновація". В Україні проект є піонером у сфері імпакт-інвестування. Імпакт-інвестування – це фінансова стратегія, яка передбачає бізнес та інвестиції як важливу рушійну силу для трансформації суспільства у більш інклюзивне та екологічно грамотне. Проект має на меті продемонструвати, що інвестиції можуть забезпечити як позитивний соціальний ефект, так і фінансовий дохід.