Читайте нас в соціальних мережах

MEGA

02.01.2019 14:24

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Книга бізнес-тренера зі Львова Людмили Калабухи “Почніть говорити “Ні" – бестселер, який просто розмітають з полиць, справжня подія української сучасної бізнес-літератури! Без копійки на рекламу і без просування книга 6 тижнів трималася в топ-продажах у всіх книгарнях України, увійшла в топ-10 кращих книг 2017 року та номінована на кращу книгу-2018 у категорії “Бестселер”. 

02.01.2019 13:34

Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

02.01.2019 13:33

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
28.12.2018 08:59
Як цей метод працює, розповідає в ексклюзивному інтерв’ю керівний партнер маркетингової агенції «Aimbulance» Роман ГАВРИШ. Ви дізнаєтесь, як рекламні «трюки» впливають на потенційну аудиторію та чому розробка логотипа має бути комплексною роботою.
28.12.2018 08:58
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

З року в рік Яремчанщину відвідує все більша кількість гостей. Так за 10 місяців 2017 року цей мальовничий куток Прикарпаття відвідали близько 1,2 млн. туристів. Яремчанський край по праву є одним із найпривабливіших районів Івано-Франківської області  для розвитку практично всіх видів туризму та рекреації. Щоб підкреслити надважливість розвитку туристичної галузі в регіоні, хочу пригадати тезу екс-міністра економічного розвитку й торгівлі України Павла Шеремети, який у Запоріжжі на Туристичному бізнес-форумі-2017 навів статистику, що кожні 26 туристів «створюють» одне робоче місце. Тобто, якщо говорити про Київ, який зараз відвідує 4 млн. подорожуючих на рік, там у сфері туризму працює 154 тисячі осіб, у Львові – близько 75 тисяч. Тоді як на великих промпідприємствах - 10-15 тисяч працівників.

На сучасного туриста істотно впливають світові тренди, причому вони мають тенденцію змінюватися. Відповідно, до цих змін змушені пристосовуватися й туристичні компанії, створюючи новий  продукт, який буде цікавий споживачу саме тепер.

Однією зі світових тенденцій є заміщення сезонності. Стандарти відпусток влітку поступово ламаються, тому наша компанія «100 стежин» пропонує різноманітні тури та екскурсії для відпочинку на Яремчанщині протягом року, а не тільки взимку чи влітку. За останні роки у два рази зросла частка туристів, які для відпочинку обирають барвисті Карпати восени. Для цієї категорії мандрівників наша компанія  створила ряд нових турів. Зокрема, активний - «Грибне сафарі», під час якого наші гості мають змогу опанувати мистецтво «тихого полювання».

 

З'явилися принципово нові види туризму – гастрономічний, дегустаційний, шопінг- і йога-тур, та ін. У структурі попиту відбувається зміщення пріоритету зі «стандартних» мандрівок на користь ексклюзивних подорожей та спеціальних програм. Зокрема, шаленою популярністю користуються пішохідні екскурсії в гори на полонинські господарства. Туристи мають змогу не тільки дізнатися про життя й побут вівчарів, але й почути секрети виготовлення екологічно чистих карпатських сирів та продегустувати їх – бринзу, будз, вурду. Окрім того, на полонинах проводять майстер-клас приготування основної гуцульської страви – баношу. На перший погляд, страва хоч і проста, але справжній смак та аромат, її кулінарне оформлення вдаються далеко навіть не всім місцевим кухарям. Для любителів йоги пропонуємо ексклюзивний цікавий тур з відвіданням «місця сили» - Закаміння. Гуцули до цього часу вірять в те, що це місце має особливу позитивну енергетику, якою можна зарядитися на цілий рік.

Ще одним важливим фактором глобалізаційного впливу на туризм є те, що поїздки стали коротшими і частішими. Посткризове переосмислення вплинуло на нових «легких на підйом» туристів. Ці мандрівники «багаті на гроші, але бідні на час». Існує думка, що присвячений на відпочинок час в XXI столітті буде і надалі скорочуватися. В результаті, любителям подорожувати потрібен туристичний продукт, що включає в себе якомога більше задоволень у мінімальний період часу. Серед таких туристів набувають популярності екстремальні види відпочинку: катання на квадроциклах, кінні екскурсії, рафтинг, польоти на аерошуті, зіп-лайн тощо. До слова, кількагодинний квадротур дозволяє отримати максимум позитивних емоцій, драйву від катання та за короткий проміжок часу побувати в наймальовничіших куточках Яремчанщини.

З'явився сегмент мандрівників, яким важливо набути знань, вражень, зробити висновки. Для цих людей принципово доторкнутись до традицій нашого гуцульського краю, зрозуміти обрядову культуру тутешніх мешканців, її унікальність. У більшості екскурсійних турів нашої компанії увага акцентується на неповторності та на збереженні гуцульських традицій і обрядів, архітектури, ремесел, на приготуванні їжі із залученням туристів. Під час мандрівки «Гуцульська палітра» екскурсанти мають змогу не тільки придбати місцеві сувеніри та познайомитися з гуцульськими майстрами-ремісниками, але й самі навчитися азам традиційного ремесла. Ще однією популярною інтерактивною екскурсією є «Гуцульське весілля», де показано давню весільну обрядовість, традиції святкування, автентичну музику та кухню.

 

У сучасному світі cформувався специфічний сегмент «здорових і багатих» туристів. Таким людям подобається піклуватися про своє здоров’я, тому вони вибирають для себе екологічний туризм. Більша частина сіл Яремчанської міської ради  знаходиться на території Карпатського національного парку. Власне, це дає нам можливість створювати нові цікаві трекінгові та веломаршрути до природних об’єктів нашого краю. Варто також зазначити, що з кожним роком частка українських туристів, які обирають активні та екологічно-пізнавальні види відпочинку, зростає. Все більше любителів гір взимку катаються на лижах, а влітку ходять в гори та прогулюються на велосипедах. Цей тренд також вплинув і на формування програми заходів у діловому туризмі. Багато компаній намагаються вдало поєднати проведення ділових евентів з відпочинком, тому великою популярністю користуються активні тімбілдінгові та квестові програми.

І, мабуть, найважливішим моментом є те, що сучасний турист став більш вимогливим, як до матеріальних цінностей, так і власних бажань і потреб. Вкладаючи в поїздку мінімум коштів, він прагне отримати максимум сервісу і вражень. Це не означає, що люди тепер менше витрачають - вони стали уважнішими до своїх витрат. Туристи стали краще розбиратися у відпочинку і його можливостях, вони хочуть за ті ж гроші отримати більш якісний сервіс, комфортний відпочинок та насичену програму. Обираючи туристичні новинки від компанії «100 стежин», наші гості отримають хороший сервіс, позитивні емоції та незабутні враження. Відпочинок в Яремче підійде тим, хто втомився від активного міського життя. Тут можна обрати для себе різні види відпочинку та туристичні новинки незалежно від пори року, розчинитися в красі гір, смакувати традиційну гуцульську кухню і відкривати для себе, не побоюся цих слів, одне з найкрасивіших місць в Україні - Карпати.  


16.01.2019 15:43
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
11.01.2019 12:05
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році:
03.01.2019 10:36
23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.
29.12.2018 08:54
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру "Промприлад. Реновація". В Україні проект є піонером у сфері імпакт-інвестування. Імпакт-інвестування – це фінансова стратегія, яка передбачає бізнес та інвестиції як важливу рушійну силу для трансформації суспільства у більш інклюзивне та екологічно грамотне. Проект має на меті продемонструвати, що інвестиції можуть забезпечити як позитивний соціальний ефект, так і фінансовий дохід.