Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

З року в рік Яремчанщину відвідує все більша кількість гостей. Так за 10 місяців 2017 року цей мальовничий куток Прикарпаття відвідали близько 1,2 млн. туристів. Яремчанський край по праву є одним із найпривабливіших районів Івано-Франківської області  для розвитку практично всіх видів туризму та рекреації. Щоб підкреслити надважливість розвитку туристичної галузі в регіоні, хочу пригадати тезу екс-міністра економічного розвитку й торгівлі України Павла Шеремети, який у Запоріжжі на Туристичному бізнес-форумі-2017 навів статистику, що кожні 26 туристів «створюють» одне робоче місце. Тобто, якщо говорити про Київ, який зараз відвідує 4 млн. подорожуючих на рік, там у сфері туризму працює 154 тисячі осіб, у Львові – близько 75 тисяч. Тоді як на великих промпідприємствах - 10-15 тисяч працівників.

На сучасного туриста істотно впливають світові тренди, причому вони мають тенденцію змінюватися. Відповідно, до цих змін змушені пристосовуватися й туристичні компанії, створюючи новий  продукт, який буде цікавий споживачу саме тепер.

Однією зі світових тенденцій є заміщення сезонності. Стандарти відпусток влітку поступово ламаються, тому наша компанія «100 стежин» пропонує різноманітні тури та екскурсії для відпочинку на Яремчанщині протягом року, а не тільки взимку чи влітку. За останні роки у два рази зросла частка туристів, які для відпочинку обирають барвисті Карпати восени. Для цієї категорії мандрівників наша компанія  створила ряд нових турів. Зокрема, активний - «Грибне сафарі», під час якого наші гості мають змогу опанувати мистецтво «тихого полювання».

 

З'явилися принципово нові види туризму – гастрономічний, дегустаційний, шопінг- і йога-тур, та ін. У структурі попиту відбувається зміщення пріоритету зі «стандартних» мандрівок на користь ексклюзивних подорожей та спеціальних програм. Зокрема, шаленою популярністю користуються пішохідні екскурсії в гори на полонинські господарства. Туристи мають змогу не тільки дізнатися про життя й побут вівчарів, але й почути секрети виготовлення екологічно чистих карпатських сирів та продегустувати їх – бринзу, будз, вурду. Окрім того, на полонинах проводять майстер-клас приготування основної гуцульської страви – баношу. На перший погляд, страва хоч і проста, але справжній смак та аромат, її кулінарне оформлення вдаються далеко навіть не всім місцевим кухарям. Для любителів йоги пропонуємо ексклюзивний цікавий тур з відвіданням «місця сили» - Закаміння. Гуцули до цього часу вірять в те, що це місце має особливу позитивну енергетику, якою можна зарядитися на цілий рік.

Ще одним важливим фактором глобалізаційного впливу на туризм є те, що поїздки стали коротшими і частішими. Посткризове переосмислення вплинуло на нових «легких на підйом» туристів. Ці мандрівники «багаті на гроші, але бідні на час». Існує думка, що присвячений на відпочинок час в XXI столітті буде і надалі скорочуватися. В результаті, любителям подорожувати потрібен туристичний продукт, що включає в себе якомога більше задоволень у мінімальний період часу. Серед таких туристів набувають популярності екстремальні види відпочинку: катання на квадроциклах, кінні екскурсії, рафтинг, польоти на аерошуті, зіп-лайн тощо. До слова, кількагодинний квадротур дозволяє отримати максимум позитивних емоцій, драйву від катання та за короткий проміжок часу побувати в наймальовничіших куточках Яремчанщини.

З'явився сегмент мандрівників, яким важливо набути знань, вражень, зробити висновки. Для цих людей принципово доторкнутись до традицій нашого гуцульського краю, зрозуміти обрядову культуру тутешніх мешканців, її унікальність. У більшості екскурсійних турів нашої компанії увага акцентується на неповторності та на збереженні гуцульських традицій і обрядів, архітектури, ремесел, на приготуванні їжі із залученням туристів. Під час мандрівки «Гуцульська палітра» екскурсанти мають змогу не тільки придбати місцеві сувеніри та познайомитися з гуцульськими майстрами-ремісниками, але й самі навчитися азам традиційного ремесла. Ще однією популярною інтерактивною екскурсією є «Гуцульське весілля», де показано давню весільну обрядовість, традиції святкування, автентичну музику та кухню.

 

У сучасному світі cформувався специфічний сегмент «здорових і багатих» туристів. Таким людям подобається піклуватися про своє здоров’я, тому вони вибирають для себе екологічний туризм. Більша частина сіл Яремчанської міської ради  знаходиться на території Карпатського національного парку. Власне, це дає нам можливість створювати нові цікаві трекінгові та веломаршрути до природних об’єктів нашого краю. Варто також зазначити, що з кожним роком частка українських туристів, які обирають активні та екологічно-пізнавальні види відпочинку, зростає. Все більше любителів гір взимку катаються на лижах, а влітку ходять в гори та прогулюються на велосипедах. Цей тренд також вплинув і на формування програми заходів у діловому туризмі. Багато компаній намагаються вдало поєднати проведення ділових евентів з відпочинком, тому великою популярністю користуються активні тімбілдінгові та квестові програми.

І, мабуть, найважливішим моментом є те, що сучасний турист став більш вимогливим, як до матеріальних цінностей, так і власних бажань і потреб. Вкладаючи в поїздку мінімум коштів, він прагне отримати максимум сервісу і вражень. Це не означає, що люди тепер менше витрачають - вони стали уважнішими до своїх витрат. Туристи стали краще розбиратися у відпочинку і його можливостях, вони хочуть за ті ж гроші отримати більш якісний сервіс, комфортний відпочинок та насичену програму. Обираючи туристичні новинки від компанії «100 стежин», наші гості отримають хороший сервіс, позитивні емоції та незабутні враження. Відпочинок в Яремче підійде тим, хто втомився від активного міського життя. Тут можна обрати для себе різні види відпочинку та туристичні новинки незалежно від пори року, розчинитися в красі гір, смакувати традиційну гуцульську кухню і відкривати для себе, не побоюся цих слів, одне з найкрасивіших місць в Україні - Карпати.  
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.
23.05.2019 17:46