Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Як історія Попелюшки заробляє гроші для вашого бізнесу?

Ексклюзивно для “МЕГА” бізнес-тренер, коуч і підприємець зі Львова Людмила Калабуха  розказала, що писати на сайті компанії, сторінках бренду в соцмережах, і які аргументи наводити в переговорах, щоб викликати довіру, симпатію та збільшити продажі.

Ваша компанія давно на ринку і ви реально експерт своєї справи, "переїли всіх котів і собак" і розбираєтеся у своїй темі краще за всіх відомих вам фахівців.

Так чому ж клієнти не завжди вибирають вас або рідко цікавляться вашими пропозиціями?

Реальність така: в сучасному бізнесі мало бути тільки фахівцем.

Треба вміти продавати, переконати, розмовляти з клієнтами, розвіяти їх сумніви, відповісти на їхні заперечення, інколи ще до того, як вони  скажуть їх вголос. Як це зробити?

Людей переконують історії!

Історії ваших злетів і падінь, перемог і сумнівів, нагород і розчарувань. Людям потрібні щирість і факти, щоб вони впізнали себе і повірили вам.

Саме все це є в найбільш затребуваній у світі історії - казці про Попелюшку.

Яка її структура?

 1. Депресивний початок - важке життя в будинку мачухи.
 2. Надія на краще - спілкування з впливовою родичкою-феєю.
 3. Створення команди зі щурами, пташками, ящірками і гарбузом.
 4. Банкрутство опівночі - втрата презентабельного вигляду в самий розпал балу.
 5. Щасливий кінець - джек-пот у вигляді вдалого одруження з принцом!

Тисячі років у всіх культурах світу цей сюжет приносить всім великі і дуже великі гроші

Придивіться тільки до будь-якого серіалу! Історія Попелюшки!

Прочитайте біографію будь-якої успішної людини - від Стіва Джобса до голівудських зірок. Теж саме!

Так чому ж нам не використовувати інструмент, який так добре працює?

Отже, 3 перевірених способи торгівлі казкою про Попелюшку саме у вашому бізнесі!

 1. Попелюшка - це ви!

Розкажіть людям, як ви починали, як вам не було у кого запитати, скільки помилок ви робили, як наполегливо працювали, навчалися, вірили в себе, у свою справу, яка приносите радість та користь людям, багато вчилися, згуртували навколо себе однодумців і тепер ви визнані експерти!

Для цього є чудова можливість – розділ у меню вашого сайту “Про нас”.

Я написала свою історію у себе на блозі http://kalabukha.com.ua/ , як я студентка-відмінниця в похмурі 90-е стала підприємцем від біди і перетворила свою справу на мистецтво. А тепер мої тренінги онлайн і офлайн відвідують люди з 20-ти країн, мої статті друкують найавторитетніші профільні видання України, я автор 3-х книг з переговорів та ведуча авторських топових теле- і радіопередач.

Те саме я рекомендую писати своїм клієнтам і їх сайти стають живими і приводять до них клієнтів без копійки реклами.

Ось тільки один приклад - тернопільська педіатрична клініка “Малеча”, яку я консультую. Директор Ольга Дутчак написала, як протягом 2-х років 4 рази змінювалося законодавство, як вона була в розпачі через нестачу сил і коштів. Навіть хотіла все кинути і виїхати за кордон, та не могла залишити кілька тисяч маленьких пацієнтів, мами яких довірили їй їхнє здоров’я і майбутнє. А тепер це – провідна педіатрична клініка Тернополя. Саму Ольгу та її лікарів запрошують ділитися своїм досвідом в ЗМІ, про медичний заклад пишуть у профільних газетах та журналах.

Результат – тільки з сайту без копійки на рекламу і просування приходять сотні людей, які впізнали себе і повірили, просто прочитавши наші історії!

 1. Попелюшки – ваші учні!

Наприклад, у вас освітній бізнес. Розкажіть про ваших успішних учнів, як знання і навики, набуті у вас, дійсно допомогли їм в реальній ситуації і підтверджують вашу користь для людства.

Коли моя подруга-візажистка, розповідає, що випускники її курсів завдяки її знанням і зв'язкам,

- пройшли жорсткий відбір і тепер гримують усіх учасниць проекту «Від пацанки до панянки»,

- переїхали до Києва з маленького 30-тисячного Володимира-Волинського і стали там визнаними фахівцями, обійшовши «столичних»,

з нею ніхто не торгується, не говорить, що «дорого і потрібно попитати в інших місцях». Всі записуються і  щасливі вчитися у неї, щоб мати такі результати!

 1. Попелюшки - ваші клієнти!

 Розкажіть про своїх клієнтів. Зберіть у них відгуки. Не соромтеся, ви ж працюєте добре, тому люди радо вам їх нададуть. Згідно зі статистикою, найбільш відвідувана сторінка будь-якого сайту – це сторінка з відгуками.

Коли ми хочемо щось купити, що в першу чергу ми шукаємо? Відгуки. 80% людей в Україні довіряють їм і саме на їхній основі приймають рішення купувати щось чи ні.

Пишайтеся результатами своїх клієнтів. Торгуйте ними.

Розкажіть, як ваш продукт/товар/послуга  змінили їхнє життя:

 • вони стали впевненішими у собі після відбілювання зубів,

їх взяли на престижну роботу, заміж, на стажування за кордон, якщо ви стоматолог;

 • яку неймовірну відпустку за індивідуальним маршрутом ви організували своїм клієнтам по святих місцях, після якої настала давно очікувана вагітність та народження омріяної дитинки, якщо ви працюєте у сфері туризму;
 • як ніхто не міг встановити нестандартного розміру меблі і клієнти прийшли до вас у печалі, а ви "вискочили зі штанів", щоб реалізувати цю ідею, і тепер сусіди зверху і знизу приходять подивитися на сміливі дизайнерські рішення, які запропонувала саме ваша студія меблів чи мережа салонів декору.

Впевнена, у вас величезна кількість таких історій від клієнтів! Так давайте ж на них заробляти. Давайте їх нести в народ і перетворювати в наші гроші!

Головне, щоб була збережена структура казки про Попелюшку – депресивний початок і щасливий кінець.

Переживаєте, що люди не дадуть згоду згадувати їхні імена? У вас тільки один спосіб це перевірити – запитати в них. З мого досвіду підприємця та бізнес-консультанта - більшість погоджуються і навіть пишаються, що їхня історія і фото на ваших ресурсах – сайті та сторінках бренду в соцмережах.

Людям приємно, що вони можуть стати прикладом для інших.

Те саме і під час переговорів, особливо, коли вам треба дати відповідь на заперечення “дорого” або "ми ще подивимося в інших місцях”. Людей дуже переконує досвід інших. Це працює, це приносить гроші.

ТІЛЬКИ ОДНЕ "АЛЕ" !!!

Ваші історії повинні бути правдиві!

У наш час доступу до будь-якої інформації люди дізнаються правду в  один клік або “дзвінок другу”. І конкуренти не пропустять нагоди зайвий раз облити вас брудом, якщо ви хоча б трохи перебільшили або сказали/написали неправду.

Тому правда і тільки правда. А реальні історії реальних людей, як правило, такі, що серіали відпочивають! ☺

Якщо ви тільки почали працювати в цій галузі й у вас ще немає власних історій успіху, збирайте і використовуйте історії ваших колег. Так і скажіть: «З тих пір я працюю в цій компанії, мої колеги розповідали такі історії ...». Це теж дуже позитивно діє на клієнтів.

Отже, тепер ви знаєте, яка історія вам допоможе продати, зробить ближче до клієнта, як ваші знання та досвід «запаковані» в доступну і цікаву форму.

Вони можуть стати вірусними і "піти в народ". Ваші клієнти будуть переказувати їх на роботі, в компанії, на батьківських зборах, гламурних вечірках і зустрічах випускників.

Історії будуть продавати без вас.

У вас були труднощі, які ви подолали, у вас є перемоги, якими ви пишаєтеся? Торгуйте ними! Й історія Попелюшки буде приносити гроші, клієнтів і піар. Вам. А не тільки голівудським сценаристам! 
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.