Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


«Cади Прикарпаття» – виробник натуральних соків зі Снятина

Компанія розпочала свою діяльність понад 5 років тому як невеликий сімейний бізнес, а вже сьогодні цей смачний та корисний напій успішно підкорює ринки Європейського Союзу та Канади. Секретами успіху і проблемами українських експортерів ділиться співвласник компанії Назар РОМАНІВ.

Пане Назаре, розкажіть історію  вашої компанії: з чого все розпочалося і чому ви вирішили зайнятися бізнесом з виготовлення  соку?

Все розпочалося у 2008 році. Батько купив земельну ділянку - і ми почали засаджувати яблуневий сад. Сік не одразу з'явився, а десь у 2012-му, коли в мене народилися діти. Я почав замислювтися , які корисні продукти давати дітям. Бо  не знаю, з чого зроблені інші соки, і настільки вони натуральні, як в цьому запевняє реклама. Ось відтоді ми сім'єю вирішили самі давити яблучний сік і виготовили його стільки, що вся наша родина  не випила за два роки. Тому  пішли з нашою ідеологією до українських та іноземних споживачів. Її суть - це здорова нація.

В чому унікальність соків «Сади Прикарпаття» від інших? Які переваги яблук саме з  франківських садів ? Хто ваш кінцевий покупець, і чи безпечні соки для дітей?

Наша унікальність в тому, що ми не додаємо жодних добавок до соків: ні води, ні цукру, ні аскорбінової кислоти. Це абсолютно натуральний і безпечний, і навіть корисний  продукт харчування для дітей . Бо, власне, для малечі ми їх і виготовляємо. Якщо б не було дітей, то, можливо, і продукції «Сади Прикарпаття» не було б. Натуральність соків - це наші переваги. Інші виробники цього напою займаються бізнесом, а ми - ідеологією. І на ній, якщо чесно, дуже не заробиш - бо невигідно продавати стовідсоткові натуральні соки без додаткового вмісту води чи цукру, чи ін. Ще однією перевагою наших соків є те, що всі яблуні ростуть на екологічно чистій території. До найближчого хімічного заводу 300 км. Тому й мікроклімат тут досить вологий і сприятливий,  що, в свою чергу, позитивно впливає на плоди.

Які виробничі потужності вашого підприємства, яка площа садів, кількість пресів, скільки в місяць ви вичавлюєте соку?

По-різному буває: все залежить від урожайності й від погодних умов. Одного року яблука можуть вродити, а іншого - ні. А чужих яблук ми не купуємо, бо не знаємо, як вони вирощуються.

Яка кількість уже готових банок продається в Україні та за кордоном щороку?

Поки що це секрет.

Розкажіть про асортимент продукції «Сади Прикарпаття»...

Перший рік роботи ми варили тільки яблучний сік. Пізніше до нашої команди приєдналася моя дружина, яка за освітою маркетолог, і запропонувала вітамінну колекцію для здоров'я, а це - сік «яблуко-груша", "яблуко-гарбуз", "яблуко-аронія", і найулюбленіший наш продукт - сік для дітей та чоловіків «яблуко-корінь селери».  Всі інгредієнти ми вирощуємо тут, у себе на виробництві, отже, точно знаємо, які ці овочі, фрукти, прянощі за якістю, контролюємо увесь повний цикл процесу виробництва:  від вирощення до розливу,  і відвантаження.

Де можна купити вашу продукцію в Україні та в Івано-Франківську зокрема?

В Івано-Франківську соки можна купити у гастромаркеті  «Winetime» та в готелі «Надія». Більшу частину ми реалізуємо в супермаркетах Києва.

Чому ви вирішили виходити на міжнародні ринки?

За кордоном проживає українська діаспора, в якої  значно більша купівельна спроможність,  і вона більше приділяє уваги здоровому харчуванню. Іноземці  мають кошти на екологічні натуральні продукти, які в цілому світі не є дешевими.

 

Куди екпортуєте продукцію зараз? З якими труднощами стикаєтеся і, взагалі, які проблеми постають перед  українськими виробниками-експортерами?

Зараз ми експортуємо в Норвегію яблука. Проблема одна - іноземні імпортери хочуть сертифікацію і низькі ціни. В нас найбільші труднощі - це доставка і транспорт. Логісти хочуть заробити в один день. Це дуже велика проблема, бо транспортні витрати включаються у собівартість продукту, тому ціна не завжди низька і не влаштовує покупців.

Як реагують іноземні покупці на якість та вартість продукції? Чому їм подобається працювати з українськими виробниками, на вашу думку?

Іноземці завжди в захопленні від нашої продукції, але ціна їх теж вражає, і вони хочуть просто за безцінь купляти в нас. Колись я питав в однієї одеської дистриб'юторки: «А з ким ви співпрацюєте?" А вона мені у відповідь: «Дєточка, в кого дєнюжкі - с тєм і работаєм!». Ми готові до будь-якого діалогу і зараз розглядаємо різні пропозиції!

Мар’яна ЦИМБАЛЮК
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.