IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Найбільші інвестори Івано-Франківська

Найбільші інвестори Івано-Франківська

Інвестиційна діяльність являє собою один з найбільш важливих аспектів функціонування як будь-якої комерційної організації, так і міста, регіону і країни в цілому. Наскільки місто Івано-Франківськ є інвестиційно-привабливим - дізнавався журнал «МЕГА».

«Про статистичні дані та інвестиційний клімат за 2017 рік зможемо говорити орієнтовно в березні 2018 року, коли буде проаналізовано всі показники, звіти та інформацію, яку нададуть підприємства, що здійснювали відповідні проекти. Можу сказати, що за 2016-й загальна сума інвестицій становила 1 млн. 524 тис. дол. США. Ми спостерігаємо постійний стабільний ріст інвестиційних капіталів. В основному це кошти, що вкладаються в розширення бізнесу, закупівлю сучасних технологій, відкриття нових виробничих ліній», – зазначає Ігор Попадюк, начальник управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.

До 10 тис. дол. США інвестували:

 1. ДП «Завод Якісних Бетонів». Займається виробництвом товарних бетонних сумішей, пінобетонних блоків, з використанням обладнання німецької фірми «Elba». Продуктивність заводу 100 м куб. за годину. Випускаються бетонні суміші високої якості, які доставляються бетоновозами на відстані до 150 км без втрати фізико-механічних властивостей бетону. Крім того, надаються послуги з випробування будівельних матеріалів (цегла, піноблоки, шлакоблоки, щебінь, пісок, цемент та ін.). На території заводу надаються послуги зі зважування вантажів  на автовазі до 60 тон.

 2. ПП «Тренто». Займається пошиттям аксесуарів та одягу із хутра: шуб, курток, пальт тощо. Особливість – виготовлення одягу під індивідуальне замовлення, щоб догодити кожному клієнтові. На ринку Івано-Франківська - з 2005 року.

 3. ТОВ «Саунд ВУД». Займається виробництвом музичних інструментів та заготовок для них (зокрема, грифів для гітар та скрипок).

 4. ТОВ «Маестро Саундборд». Займається виробництвом музичних інструментів. Свою продукцію найчастіше експортує в Італію.

Від 10 тис. дол. США до 100 тис. дол. США інвестували:

 1. ТОВ «ІСТ Кліппер». Займається авіаційними нерегулярними пасажирськими перевезеннями.

 2. ТОВ «СЛР-ІНВЕСТ». Основний вид діяльності - надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

 3. ТОВ «КУРТ-Україна». Займається лісозаготівельними роботами.

 4. ТОВ «НОРДКАЛК УКРАЇНА». Займається добуванням декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю.  Вапняковий порошок, який виготовляють з добутої сировини, використовують для очистки води, газу, під час виробництва цукру, скла, а найбільший попит на ринку збуту України він має в галузі агропромислового комплексу (вапнування ґрунтів).

Від 100 тис. дол. США та більше інвестували:

 1. «АДАМСОН». Займається енергоаудитом (процедура, під час якої проводиться аналіз енергоспоживання будинку та оцінюється ефективність використання опалювально-енергетичних ресурсів), теплотехнічним проектуванням, монтажем систем опалення, теплоізоляцією та герметизацією житла.

 2. ТОВ «ЕКТОС ІФ». Спеціалізується на розробці та виготовленні електроніки, а саме, прототипів друкованих плат (інтегрованих мікросхем). Основна орієнтація – це послуги у сфері розвитку, тестування та прототипування електронних рішень. Головний офіс компанії - в Данії, головний український офіс "ЕКТОС-УКРАЇНА" - в Харкові.

 3. ТОВ «Гер-холдинг». Компанія заснована кількома юридичними особами, працює в будівельній сфері.

 4. Дочірнє підприємство відкритого акціонерного товариства «Івано-Франківський м'ясокомбінат» «Івано-Франківські ковбаси». Спеціалізується на виробництві ковбасних виробів та м'ясопродуктів. Входить до складу Групи «UkrLandFarming» – найпотужнішого в Україні вертикально інтегрованого аграрного холдингу, який керує найбільшим у країні та восьмим у світі банком родючого чорнозему площею понад 650 тис. гектарів.

 5.  ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ.

 

Мар’яна Циганин

 
ПОШУК ПО ДАТІ