Читайте нас в соціальних мережах

MEGA

02.01.2019 14:24

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Книга бізнес-тренера зі Львова Людмили Калабухи “Почніть говорити “Ні" – бестселер, який просто розмітають з полиць, справжня подія української сучасної бізнес-літератури! Без копійки на рекламу і без просування книга 6 тижнів трималася в топ-продажах у всіх книгарнях України, увійшла в топ-10 кращих книг 2017 року та номінована на кращу книгу-2018 у категорії “Бестселер”. 

02.01.2019 13:34

Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

02.01.2019 13:33

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
28.12.2018 08:59
Як цей метод працює, розповідає в ексклюзивному інтерв’ю керівний партнер маркетингової агенції «Aimbulance» Роман ГАВРИШ. Ви дізнаєтесь, як рекламні «трюки» впливають на потенційну аудиторію та чому розробка логотипа має бути комплексною роботою.
28.12.2018 08:58
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
Автомобільний ринок Івано-Франківська: ретроспектива

Автомобільний ринок Івано-Франківська: ретроспектива

Ще на початку січня аналітики підрахували результати діяльності авторинку за минулий рік, щоб визначити перспективи та напрямки розвитку автомобільного бізнесу на найближчі 12 місяців. Експектам вже відомі марки та моделі, які обирали найчастіше, позитивна динаміка продажів легкових авто, зміни уподобань вітчизняних автомобілістів. А що діється у конкретних регіонах? Адже розуміння локальних тенденцій дає змогу більш точно сегментувати ринок торгівлі транспортними засобами та правильно визначити потребу місцевого споживача.

Експерти найбільшого в країні агрегатора оголошень про продаж авто Automoto.Ua проаналізували вектори руху на авторинку Івано-Франківська та співставили їх зі всеукраїнськими, пише zik.ua.

Отже, незважаючи на затяжну кризу, в Україні спостерігається збільщення продажів легкових автомобілів. Асоціація Укравтопром констатує підвищення активновсті покупців автомобілів на 26 відсотків у січні-листопаді 2017-го порівняно із аналогічним періодом минулого року. Подібний тренд був зафіксований і в Івано-Франківську, хоча й не в таких масштабах. За підрахунками спеціалістів AutoMoto, кількість збутих у цьому регіоні авто збільшилась на 6 відсотків. Та позитивна динаміка зберігається. Про це свідчать підсумки січня 2018 р., де продажі зросли на 4%, у порівнянні з першим місяцем попереднього року. А от фаворити автомобілістів, які купували авто в Івано-Франківську, змінились. Якщо говорити про початок 2017 року, тоді лідером продажів був седан бізнес класу Audi А6, а от у 2018 р. місце бестселера зайняв Renault Megane. До речі, цей «француз» увійшов до численних топів продажів в Україні за 2017 рік, опублікованих різними інтернет-виданнями. Очевидно, українці почали більше заощаджувати та обирають товари за принципом ціна-якість. 

Деякі інтернет-джерела повідомляють, що в минулому році наші співвітчизники віддавали перевагу дизелям. Проте, в Івано-Франківську бензинові силові агрегати були більш популярними, як свідчить статистика від АвтоМото. На заваді не стало навіть підвищення ціни на цей вид палива. Хоча, швидше за все, такі автомобілі купували з перспективою подальшого встановлення ГБО. Адже на третьому місці автомобілі, що споживають газ/бензин. А от до електромобілів ставляться  в регіоні ще з насторогою. Незважаючи на стрімке зростання попиту на цей вид транспорту у світі та Україні, на авторинку Івано-Франківська вони продаються дуже повільними темпами. Та й частка оголошень про продаж таких авто у регіоні на сьогодні складає лише 0,2%.

Також, варто відзначити, що ринок Івано-Франківщини з найбільшим успіхом продавав седани. 


16.01.2019 15:43
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
11.01.2019 12:05
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році:
03.01.2019 10:36
23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.
29.12.2018 08:54
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру "Промприлад. Реновація". В Україні проект є піонером у сфері імпакт-інвестування. Імпакт-інвестування – це фінансова стратегія, яка передбачає бізнес та інвестиції як важливу рушійну силу для трансформації суспільства у більш інклюзивне та екологічно грамотне. Проект має на меті продемонструвати, що інвестиції можуть забезпечити як позитивний соціальний ефект, так і фінансовий дохід.