IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

ТОП 10 АТРАКЦІЙ В КАРПАТАХ ВІД «LATOUR»

ТОП 10 АТРАКЦІЙ В КАРПАТАХ ВІД «LATOUR»

«КАРПАТИ - це те місце, куди можна приїздити цілий рік! Кожна пора року вносить свою чарівність у цей казковий відпочинок. Основне – хороший настрій, весела компанія і жага до пригод!».

Директор «Туристичної компанії «LATOUR» - Людмили Дубей,  відзначає для читачів «МЕГА» - ТОП 10 АТРАКЦІЙ В КАРПАТАХ яких вам необхідно відчути на собі.

КІННІ ПРОГУЛЯНКИ КАРПАТАМИ. Ви можете просто прогулятися лісом, або здійснити захоплюючу подорож влітку на полонину. А там вже і гриби, і ягоди, і банош з бринзою…

 

КАРПАТСЬКІ ЧАНИ - СПА по-гуцульськи! Це те, що ви маєте спробувати обов’язково!

А Ви вже були на ГОВЕРЛІ? Робили сходження на вершину ПІП ІВАН? ПІДКОРЕННЯ КАРПАТСЬКИХ ГІР – на третьому місці в рейтингу!

Для любителів екстріму– РАФТИНГ, КВАДРАЦИКЛИ, ДЖИПИ І ZIPLINE.

Для любителів тихого відпочинку – РИБОЛОВЛЯ І ФОРЕЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО!

 

strong>В ГОСТІ ДО ТРЕМБІТАРЯ: Ви ознайомитися з життям та побутом гуцулів, заграєте на трембіті, скуштуєте справжні гуцульські страви з карпатським чаєм та послухаєте легенди про карпатських магів та мольфарів.

ГУЦУЛЬЩИНА НА СМАК – дегустація гуцульських страв в карпатських колибах, на полонині і все це під звуки скрипки, цимбалів та трембіти…

МІСЦЯ СИЛИ: ТЕРНОШОРСЬКА ЛАДА І ПИСАНИЙ КАМІЬ – загадати бажання та отримати позитивний заряд енергії на цілий рік. Бувають і випадки зцілення!

ЕКСТРИМАЛЬНІ ПОХОДИ ДЛЯ СМІЛИВИХ.

КОРПОРАТИВИ В КАРПАТАХ: ВСЕ І ОДРАЗУ – КОНІ, ЧАНИ, БАРАН НА ВЕРТЕЛІ І ГУЦУЛЬСЬКІ МУЗИКИ !!!

 

 

ПРОСТО ОБЕРІТЬ ВАШУ МРІЮ, А ПРО ВСЕ ІНШЕ ПОТУРБУЄТЬСЯ КОМАНДА «LATOUR»

ДОВІРТЕСЬ НАМ І ПРОСТО ВІДПОЧИВАЙТЕ!!!

ВИБИРАЙТЕ - КОЛИ ЇДЕМО?

Туристична компанія «Latour»

м.Івано-Франківськ,

Вул.Чорновола, 4, оф.2

Тел.     +38(067) 555 67 88

            +38(050) 285 67 88

e-mail:latour@i.ua

f: latour.if

www.la-tour.com.ua
ПОШУК ПО ДАТІ