Читайте нас в соціальних мережах

MEGA14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
14.02.2019 14:32
- Якщо ви керуєте готелем, який вже встиг заслужити лояльність гостей, наступне, що необхідно зробити - зовсім не повторення всього, що застосовується, а - покращення всієї системи взаємодії. І дуже важливо точно донести це до своєї цільової аудиторії. Адже, як відомо, cкромность - це шлях до невідомості.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.
31.01.2019 16:32
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
Яким було промислове виробництво міста Івано-Франківська за три місяці поточного року?

Яким було промислове виробництво міста Івано-Франківська за три місяці поточного року?

За січень–березень 2018р. в обласному центрі підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів порівняно з січнем–березнем попереднього року зменшено добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей, на 29,1%.

У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск:

- виробів кондитерських з цукру чи його замінників,

- з вмістом какао, в 1,8 раза,

- соусів і продуктів для приготування соусів,

- сиру плавленого, 

- виробів здобних – на 12,5–31,7%. 

Разом з цим зменшено випуск:

- хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання,

- тортів, печива солодкого на 4,6–11,5%,

- карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних – на 31,8%,

- яловичини і телятини заморожених – у 3,8 раза. 

Підприємствами текстильного виробництва, з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–березні 2018р. збільшено виробництво:

- пальт та плащів, жіночих та дівчачих, у 2,8 раза,

- жакетів, блейзерів (крім трикотажних), жіночих та дівчачих, зменшено на 25%.

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва:

- вікон, дверей балконних та їх рам, з деревини, у 2,6 раза,

- конвертів з паперу чи картону, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги,профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, – на 9,3–16,3%,

- виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої, зменшено відповідно на 13,3% і 7,2%. 

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–березні 2018р. збільшено виробництво шампунів на 1,6%.

При цьому зменшено випуск засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, в 1,9 раза, речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило, – у 4,3 раза.

На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво:

- блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва у 2,6 раза,

- плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного – у 1,7 раза.

Разом з цим зменшено випуск:

-  розчинів бетонних, готових для використання на 4,7%,

- виробів домашнього вжитку та виробів для туалетних кімнат, з пластмас, – на 17,1%,

- елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного – на 26,8%,

- вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас – у 2 рази.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів зменшено випуск:

- виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних, у 2,5 раза,

- конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі – у 2,8 раза.

Серед продукції машинобудування зросло виробництво:

- обладнань для зважування, фільтрів всмоктувальних повітряних для двигунів внутрішнього згоряння, клапанів запірних інших, сталевих у 2–6 рази,

- машин пральних – на 16,8%. 

Водночас зменшено виробництво:

- люстр та інших світильників електричних стельових та настінних у 3,9 раза,

- газомірів – у 2,7 раза, схем інтегральних електронних, верстатів для оброблення деревини, машин і апаратів для дугового зварювання металів автоматичних чи напівавтоматичних електричних – на 25,4–42,2%,

- інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, апаратури високовольтної та приладів комутаційних інших для кіл електричних на напругу більше 1 кВ, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів та комплектів проводів інших для засобів транспортних, апаратів літальних та суден – на 7,6–14,4%.

Інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.


11.01.2019 13:40
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
09.01.2019 13:41
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
06.02.2019 15:09
TripAdvisor® - це найбільший в світі сайт про подорожі, який допомагає мандрівникам спланувати і забронювати ідеальну поїздку. Веб-сайти бренду TripAdvisor утворюють найбільшу спільноту мандрівників у світі. На його сайти заходить до 340 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Тут Ви знайдете понад 320 мільйонів відгуків і думок про більш ніж 4,9 мільйонів готелів, ресторанів і визначних пам'яток.
05.02.2019 16:11
Нещодавно сайт Дзеркало Медіа опублікував історію успіху Зореслави та Квітослави Мацьківих з Коломийщини, молодих підприємиць, які створили власний бізнес за океаном.
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році: