IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Вражаючі Карпати. Топ-10 місць, які варто побачити

Вражаючі Карпати. Топ-10 місць, які варто побачити

Сьогодні українські гори можуть втамувати будь-яку спрагу мандрівок абсолютно кожного туриста. Тут все, як в казці: «праворуч підеш – пішохідний тур знайдеш, ліворуч підеш – джип-тур знайдеш, назад підеш – кінну прогулянку знайдеш, а прямо підеш…». А що ви знайдете прямо, то справа вашого смаку. Але куди б ви не пішли, усюди на вас чекатимуть гірські краєвиди. Туристична компанія 100 Стежинпропонує десять неймовірних карпатських локацій, які ви нізащо не забудете.

Стежка Довбуша

Донедавна Олекса Довбуш був суто гуцульським брендом, та останні декілька років змінили ситуацію. Хто б не хотів хоч на декілька годин відчути себе опришком, відвідати ті місця та побачити ті пейзажі, які нібито свого часу бачив сам Довбуш? Тоді вперед! Пройдіть 4 км зачаровану стежку, зберіться з думками, пошукайте в печерах скарби - і увіковічніть ці незабутні моменти на фото.

Водоспад «Дівочі сльози»

Не зважаючи на те, що це водоспад односкатний з падінням води до 1.5 метра, плесо біля нього стане для вас спасінням у жарку днину. Тут можна не тільки покупатись, але й зробити чудові селфі на фоні гірської річки та букового лісу, який повзе вгору по оброслих мохом скелях Карпат. Це неймовірне видовище ви можете побачити разом із дітьми, адже маршрут до водоспаду легкий і не займе багато часу.

Полонина Вабрянка

Маршрут сюди удвічі довший, але побачите ви в рази більше. По дорозі на полонину  матимете можливість відвідати вольєрне господарство Карпатського НПП, а безпосередньо на полонині - ознайомитися з веденням нелегкого полонинного газдівства. Обіцяємо, що ваш інстаграм шаленітиме від лайків, бо звідси відкривається чудова панорама Карпат, яку просто не можливо не сфотографувати. До речі, ви вже на висоті 1 000 м н.р.м. Йдемо вище?

Гора Синячка

Якщо ви не шукаєте легких шляхів, тоді більше 8 годин пішки, або ж коло 3 годин на джипі - і ви підкорили гору-тисячник Синячку. Насправді ж там 1 400 м н.р.м., які ви зможете подолати, якщо хоч трохи вмієте лазити і стрибати. Річ у тому, що гора вкрита великими глибами каміння з мохом, на які час від часу треба залізати, щоб піднятися на верхівку. Краєвид з гори відкривається надзвичайний, а якщо ви потрапите сюди наприкінці літа, тоді матимете нагоду досхочу наїстись чорниць, адже ягідники просто вкривають тамтешній ліс. Але майте на увазі, в хмарну і дощову погоду ви, скоріше за все, замість очікуваних пейзажів побачите біле молоко із туману, яке розливається на довколишні міста і села.

Урочище Багровець

Щоби побачити усі красоти та відчути атмосферу краю, краще скористатися однією з гуцульських атракцій – прогулянкою на коні. Осідлавши коня, поспішіть піднятися на перевал Багровець. А там виймайте фотоапарати і тіште своїх фоловерів світлинами гірського хребта Горган, гори Маковиці, полонини Буковиці, міста Яремче з висоти пташиного польоту та водоспаду Пробій.

Полонина Явірник

У разі, якщо ви досвідчений турист, то вас не злякає, що "Явірником" звуть одразу хребет, гору та полонину. Але ефект несподіванки вам гарантує те, що хребет Явірник є, а стежки цілим хребтом, як такої, немає. Тому краще скористайтеся послугами гіда, щоби потрапити туди, куди  хочете. А також добре подумайте, яким чином, а точніше засобом, ви хочете туди дістатися, адже маршрут нелегкий і часу займе багато. Якщо вам необхідні живі емоції та фото, побутове гуцульське життя без прикрас, спустіться з гори на полонину Явірник. Тут ви придбаєте у пастухів справжній гуцульський сувенір – сир, і побачите, як місцеве населення не просто тримає худобу, а проживає у цій глухомані все своє життя.

Гора Хом’як

І ось ми вже на висоті 1 542 м н.р.м. Подібний кам’янистий і крутий ландшафт мають знайомі вже нам гори Синячка та Явірник, але, не зважаючи на те, що піднімаємося вище, йти тут значно легше. Ви спокійно пройдете навіть з малолітніми дітьми гірський серпантин аж до підніжжя гори. Ця локація дуже популярна, адже звідси можна побачити найвищий в Україні Чорногірський хребет та весь Буковель. Ще краще роздивитись знаменитий гірськолижний курорт можна із сусідньої гори Синяк. До речі, підкорити обидві ці гори вам під силу за один день.

Гора Петрос

Хочете гору-двотисячник, але не таку велелюдну, як Говерла? Тоді вам - на Петрос! Тут все як на долоні: важкі Карпатські гори, Чорногірський хребет, різнокольорові ліси Закарпаття та Івано-Франківщини; тут здається, ніби до неба тобі значно ближче, ніж до землі… Щоб дійти до вершини, необхідно мати  фізичну підготовку, і в «шльопках» ви туди не дійдете!

Річки Чорний Черемош та Прут

Якщо у вас немає спеціальної техніки, щоб робити фотографії в таких екстремальних умовах, - не страшно. Існують речі, які необхідно не просто побачити і зазнимкувати, а відчути. Сплав по гірських річках - Чорному Черемошу та Пруті - триватиме від 2 до 4 годин; за цей час ви зможете приборкати не тільки власний страх, але й чимало водних порогів. І це вартує того, щоб побачити красу українських гір і тутешні поселення.

 

Уляна ГАРИЛЮК
ПОШУК ПО ДАТІ