IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

ТОП - 5 місць де купити сир у виробників

ТОП - 5 місць де купити сир у виробників
  1. Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин)

Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, ферма - на полонині Горган. Фермер на практиці демонструє, як ефективно відроджувати полонинське господарство, започаткувавши справу з розведення породистих кіз та виготовлення делікатесного сиру. Для туристів, що обрали відпочинок в Карпатах, приїхали в Яремче чи їдуть на Буковель є можливість відвідати козину ферму, де можна побачити процес виготовлення козиного сиру, молока; замовити екскурсію, майстер-клас із виготовлення сирів,  дегустацію сирів, ну й, звісно, купити сир.

Адреса ферми: с. Микуличин, уч. Горби, Яремчанської міськрада, Івано-Франківська область.

  1. Ферма «Еко Карпати» (м. Долина)

Щоб розпочати виробництво натуральних козиних сирів, керівник фермерського господарства “Еко-Карпати” Ігор Небилович перейняв досвід у швейцарських і французьких сироварів. Так було започатковано розведення кіз альпійської та зааненської порід, а також - виготовлення якісних сирів і кисломолочної продукції.

З весни до осені стадо пасеться на природних луках українських Карпат, а в зимовий період для харчування худоби використовується сіно і концентровані корми. Саме там і робиться сир з козячого молока. Слід зазначити, що ферма обладнана доїльним устаткуванням. Вся продукція виготовляється з пастеризованого молока.

Ферма спеціалізується на виробництві твердих та м’яких козячих сирів.

Адреса господарства: Вулиця Обліски, 129, м. Долина, Івано-Франківська область, Україна.

  1. Господарство ТМ «Кузишин» (с. Середній Угринів)

На господарстві Володимира Кузишина, виробництво продукції починається зі збору свіжого ранішнього коров’ячого молока. Це відбувається за сприяння СОК “Угринівський молочний шлях” у двох населених пунктах Західної України: в с.Старий Угринів і с.Середній Угринів. Розташування цих сіл (20км. від найближчого міста) дає можливість вільного вигулу корів на багатих пасовищах, що забезпечує хорошу якість молока.

наступним етапом є переробка молока і, власне, саме творіння сиру. Протягом одного дня виготовляється один, рідше - два, види сиру. Загалом ТМ ”KUZYSHYN” на данному етапі спеціалізується на виготовленні трьох типів сиру.

По-перше, це розсільний молодий сир – типу бринза; по-друге, сир типу проволоне – сулугуні, моцарела, качокавалло; насамкінець, найбільш вимогливі сири, сири яким приділяється найбільше уваги, любові і часу –  Чеддер і Карпатський Пармезан.

Адреса: с. Середній Угринів, Калуський район, Івано-Франківська область.

  1. На полонинах Кринта та Діл (Яремче)

З пізньої весни до ранньої осені на полонині Кринта варять на відкритому вогні у великому казані справжній гуцульський сир - вурду та будз.  Піднявшись на полонину Кринта, ви можете не тільки скуштувати справжньо­го гуцульського сиру, а й  взяти участь у його приготуванні.

Замовити сир можна за тел.: 0677899551 (Спаський Дмитро).

На полонині «Діл»  утримують корів та виробляють традиційні молочні продукти: будз свіжий та підкопчений, бринзу, масло. Вище полонини розташований гірський масив, на якому можна досхочу назбирати ягід, грибів, лікарських трав. Замовити сир можна за тел.: 0679770681 (Стефурак Іван).

  1. ТМ СтаніславськаСироварня (м. Івано-Франківськ)

Сири варяться у спеціальному приміщенні з необхідним обладнанням та устаткуванням в місті Івано-Франківську з коров’ячого, козячого та овечого молока  кількох фермерських господарств сімейного типу.

Компанія пропонує різні види сирів: «Панна» – козиний, напівтвердий, місячної витримки; «Пряна Панна» – козиний, напівтвердий, місячної витримки, з додаванням коріандру та пажитника (він дає горіховий присмак);

Зелений сир «Мольфар» – напівтвердий, молодий коров’ячий сир місячної витримки. В міру пряний, дещо пікантний, з базиліком, помідоркою і часником;

Сир «Ватра» – молодий коров’ячий сир з додаванням гвоздики, естрогону, чорного перцю та петрушки, в обсипці з копченої паприки; Овечий сир «Довбуш» і «Довбуш з перцем». Замовити сир  можна  в інтернеті,  у Львові - у магазин «Дідо» на ринку Шувар.

 

 

 
ПОШУК ПО ДАТІ