IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

На Франківщині відведуть гектар землі під будівництво вітрової електростанції

На Франківщині відведуть гектар землі під будівництво вітрової електростанції
Івано-Франківська облдержадміністрація дозволила підприємству «Ем-ен-джі вітри Карпат» розробити проект землеустрою щодо відведення трьох земельних ділянок для будівництва вітрової електростанції.

Відповідне розпорядження голова ІФ ОДА Олег Гончарук підписав 26 вересня, пише blitz.if.ua.

У документі йдеться про три ділянки державної власності, орієнтовною площею 1,1 га, що перебувають у постійному користуванні державних підприємств «Осмолодське лісове господарство» та «Брошнівське лісове господарство».

Ділянки розташовані за межами населеного пункту села Липовиця, Рожнятівського району, Івано-Франківської області.

Водночас, розпорядження передбачає зміну цільового призначення ділянок із земель лісогосподарського призначення на будівництво, обслуговування та ремонт об'єкта енергетичної інфраструктури (будівництво, експлуатація та обслуговування вітрової електростанції).

Відзначимо, що проект землеустрою розробляється для передачу ділянок в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Ем-ен-джі вітри Карпат».

За даними аналітичної системи Youcontrol, підприємство зареєстроване пів року тому у Києві. Керівником фірми зазначений Віталій Щербаком. Основний вид діяльності – виробництво електроенергії. 

Засновником фірми є компанія «Ем-ен-джі Реньювабл Енерджі Бі.-Ві», що зареєстрована у Нідерландах, а кінцевим бенефіціарним власником значиться «Ем-ен-джі Реньювабл Енерджі Бі.-Ві» - компанія із пропискою у Туреччині.
ПОШУК ПО ДАТІ