IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Агрохолдинги Прикарпаття

Агрохолдинги Прикарпаття

Миронівський хлібопродукт

Провідний виробник м'яса птиці в Європі. Один з найбільших виробників зерна в Україні  та найбільший виробник на ринку м'ясопереробки в Україні.

Бренди:

ТМ «Наша Ряба», ТМ «Легко ТМ «Бащинський»,  ПрАТ «Український бекон»., ТМ «Qualiko».,  ТМ «UkrainianChicken».

Компанію "Миронівський хлібопродукт" у 1998 році заснував Юрій Косюк, який зараз є головним виконавчим директором.

Діяльність на Прикарпатті:

Офіс розташований в місті Городенка. Здійснює свою діяльність на площі 24,5 тисячі гектарів (Снятинський, Тлумацький, Коломийський, Рогатинський райони). Робота зосереджена галузі рослинництва - вирощування пшениці,  кукурудзи, соняшника, сої, цукрового буряка.

Укрлендфермінг

Група Ukrlandfarming є найпотужнішим в Україні вертикально інтегрованим аграрним холдингом, який керує найбільшим у країні і восьмим у світі банком родючого чорнозему площею 654 тис. гектарів.

Група представлена у 22 із 24 регіонівУкраїни. До її складу входить найпотужніший у Євразії яєчний холдинг AVANGARDCOIPL, який успішно провів ІРО на Лондонській фондовій біржі 2010 року.

Основні напрямки бізнесу:

Вирощування зернових культур, виробництво яєць і яєчної продукції, тваринництво і виробництво мяса.

Олег Бахматюк, який обіймає посаду генерального директора компанії, володіє 95% акцій UkrlandfarmingPLC, 5% належить Cargill.

Данша Гудвеллі Україна

«Даноша» в Україні створена в червні 2004 року. Це українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам. Входить до складу Axzon A / S. – датської групи компаній, що здійсню єрозвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі і Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

26 лютого компанія Axzon представила свою новуназву і бренд – Goodvalley.

Врожай, вирощений в компанії «Goodvalley», використовується для приготування корму, а відходи врожаю відправляються на переробку в біогазових заводах.

Агрохолдинг МРІЯ

Агрохолдинг обробляє землі у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській і Рівненській областях.

Потужність елеваторів та зерносховищ Агрохолдингу «МРІЯ»-380000 тонн.

Агрохолдинг має у своєму складі п'ять сучасних елеваторних комплексів і чотири зерносховища, які розташовані у Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій і Хмельницькій областях.

165 000 га.

Агрохолдинг вирощу єпшеницю, соняшник, ріпак, кукурудзу, картоплю, гречку, ячмінь, гірчицю і сою.

«МРІЯ» є одним з провідних виробників картоплі в Україні.

Галицькі аграрні інвестиції

ПП «Галицькі аграрні інвестиції» займається вирощуванням зернових і олійних культур, торгівлею зерном, насінням та кормами для тварин.

Компанія Goodvalley A/S повідомляє, що її український філіал (що раніше мав назву «Даноша») придбав 100% корпоративних прав на компанію ПП «Галицькі аграрні інвестиції», яка працює на 6500 га орендованих сільськогосподарських земель в Івано-Франківськійобласті.

Штерн Агро

Підприємство ТОВ "Штерн Агро Україна" працює в сфері виробництва с/г продукції. ТОВ "Штерн Агро Україна" займається вирощуванням насіння зернових та кукурудзи.  Сьогодні на 6,5 тис. га у Тлумацькому районі Івано-Франківської області сіють зернові, ріпак, кукурудзу, врожайність яких нерідко перевищує середні показники по регіону.
ПОШУК ПО ДАТІ