IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

За Індексом людського капіталу Україна замикає п’ятдесятку найкращих

За Індексом людського капіталу Україна замикає п’ятдесятку найкращих

Цей проект має на меті прискорити здійснення більш масштабних та ефективних інвестицій в людей заради зміцнення соціальної справедливості та росту економіки.

У рейтингу країн світу за оцінкою розвитку людського капіталу Україна посіла 50-е місце. Про це йдеться у звіті Світового банку, пише mind.ua.

Проект розвитку людського капіталу є глобальною ініціативою, покликаною допомогти прискоренню здійснення більш масштабних та ефективних інвестицій в людей заради зміцнення соціальної справедливості та росту економіки.

Індекс людського капіталу дає кількісну оцінку внеску охорони здоров’я та освіти в ефективність та рівень доходу наступного покоління громадян країни. Ці вимірювання, як зазначається, мають важливе значення на місцевому, національному та світовому рівнях. Крім того, вони може підвищити поінформованість розробників політики щодо важливості інвестицій в людський капітал, та, таким чином, служить каталізатором дій. На світовому ж рівні, це комплексне вимірювання проливає світло на різницю між країнами та активізує попит на інвестиції в людей.

Топ-10 країн з найвищим показником індексу людського капіталу виглядає наступним чином:

  1. Сінгапур
  2. Південна Корея
  3. Японія
  4. Китай
  5. Фінляндія
  6. Ірландія
  7. Австралія
  8. Швеція
  9. Нідерланди
  10. Канада

 
ПОШУК ПО ДАТІ