Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС: стратегія готельєрів Одеси, Львова та Івано-Франківська

ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС: стратегія готельєрів Одеси, Львова та Івано-Франківська

Arthur Lupashko, Natalia Shcherbata та Margaryta Moet розповідють, про особливості ведення готельного бізнесу свого міста.

МАРГАРИТА БОЙКО, Генеральний директор ТзОВ «Фірма «Надія»

Як ви можете проаналізувати туристичний ринок Івано-ФРАНКІВСЬКА за останні 3 роки, які зміни відбулись?

За останні роки значно зросла кількість гостей, які відвідують Івано-Франківськ, як у ділових поїздках, так і туристів, які відпочивають на Прикарпатті. Причинами такого зростання є результативна робота нашої влади - швидкий темп розвитку Івано-Франківська, позитивна динаміка розбудови інфраструктури, покращення сполучення між містами, проведення у місті фестивалів та інших атракцій.

Зростання кількості туристів дуже позитивно впливає на всіх, хто працює в сфері гостинності та призводить до збільшення впізнаваності Івано-Франківська як туристичного бренду в світі.

Як ви можете охарактеризувати портрет вашого клієнта?

Туристи з яких країн найчастіше гостюють у вашому готелі?

Наші гості - подорожуючі космополіти, які здебільшого приїзджають у Івано-Франківськ по справах у будні або відпочити та погуляти на вікенд.

Також, значний відсоток наших гостей становлять туристичні групи з цілого світу, які відвідують Івано-Франківськ, щоб ознайомитися з пам'ятками архітектури і насолодитися краєвидами Карпат. Серед країн можна виділити туристів з Польщі, Румунії, Австрії, Великобританії, Індії, Іспанії, Італії, Канади та ін.

Готель “Надія” розташований в центрі Івано-Франківська, неподалік вокзалу та аеропорту. Біля готелю знаходиться автостоянка з охороною на 150 місць. Для наших гостей важливими факторами є зручне розташування готелю, багатий і смачний сніданок “шведський стіл”, комфорт номерів, потужний WI-FI і можливість зручно припаркувати власне авто.

Цінова політика готелю “Надія”.

Готель “Надія” - сучасний тризірковий готель, який включає 244 номери (380 місць), які представлені 8 категоріями номерів на будь-який смак: від стандарту до люкс.

Гості з різним рівнем достатку знаходять для себе найкращий варіант розміщення у нашому готелі. У вартість проживання входить сніданок “шведський стіл”. З цінами на номери готелю “Надія” можна ознайомитися на сайті www.nadiyahotel.com

Які тренди світового готельного ринку і туризму?

Які основні вимоги іноземного туриста до сервісу наших готелів?

Перший тренд і вимога часу - туристи прагнуть отримувати повний набір послуг найвищого рівня в одній локації, тобто у готелі гість має мати можливість отримати послуги проживання, харчування, салону краси, конференц-сервісу, трансферу, екскурсії по місту.

Другий тренд - це зацікавленість туристів у локальних особливостях - гостям цікаво відвідати майстер-класи автентичних ремесел, власноруч виготовити якусь річ або приготувати кулінарну національну страву поруч з українськими газдинями. У нашому готелі ми надаємо послуги автентичних майстер класів!

Третій тренд - гості з кожним роком стають все більш вибагливими і обізнаними. Ми, у свою чергу, намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного гостя, максимально задовольнити його бажання і подарувати хороший настрій і незабутні спогади.

Які прогнози щодо готельного ринку Івано-Франківська?

Ми надіємося, що кількість туристів у Івано-Франківську тільки зростатиме. Це позитивно вплине на розвиток нашого міста та усіх, хто працює в сфері гостинності. В Івано-Франківська є величезний потенціал найближчим часом стати тією родзинкою, яку всі прагнутимуть побачити та спробувати.

АРТУР ЛУПАШКО, Генеральний директор управляючої компанії Ribas Hotels Group


 Як ви можете проаналізувати туристичний ринок Одеси за останні 3 роки, які зміни відбулись?
- Українці стали більше подорожувати. Про це свідчить статистика, за даними якої чисельність мандрівників збільшилася на двадцять відсотків. І цей показник буде збільшуватися, адже світова економіка ось уже кілька років невпинно росте, що позитивно позначається на всіх країнах і сферах бізнесу.
В Україну, наприклад, їдуть туристи зі ста двадцяти шести країн світу. За даними Державної служби статистики велика частина приїжджих вказували метою відвідування туризм або приватну поїздку.

Як ви можете охарактеризувати портрет вашого клієнта? Туристи з яких країн найчастіше гостюють у вашому готелі?

- У нас є декілька портретів гостей. Наприклад, у чотирьохзірковому бізнес-готелі Wall Street відпочиваєють, здебільшого, бізнесмени, які цінують комфорт, чистоту, швидкий інтернет, наявність конференц-залу для великих зустрічей та ресторану для ділових перемовин.
Тих, хто приїжджає в міські готелі, ми поділяємо районами міста, тому що вони по-різному розглядають Одесу.
Наприклад, в Аркадію приїжджають туристи, які налаштовані на нічний тип відпочинку. Їх цікавлять клуби, пляжі, вечірки, знайомства.
Люди, які приїжджають в центр міста, хочуть проїхатися з екскурсіями, дізнатися про архітектуру, відвідати ресторани з різною кухнею. Тобто в більше розраховують на екскурсійний туризм. Також в центрі міста зазвичай поселяються бізнесмени, які проводять ділові обіди та зустрічі у великих офісних будівлях. А от до наших курортних готелів здебільшого їдуть сім’ї. Ця категорія людей розраховує на спокійний відпочинок, залишає непошкодженим номерний фонд, не заважає іншим відпочивати. Сімейні пари знаходяться в готелях більше всіх інших гостей - від 4 до 6 днів, а то і більше. Буває, що приїжджають і на 12 днів.
Великий процент туристів приїжджають до нас з Білорусі, Польщі, Молдови, Турції.

Цінова політика готелю.

- Правильна цінова політика готелю — повинна бути динамічною і гнучкою, щоб встигати за темпами змін нашого часу. Наприклад, готель Wall Street працює за динамічною системою ціноутворення. Це означає, що в окремі періоди року вартість номеру «Стандарт» може змінюватися від 1980 грн до 2640 грн за добу.

- Які тренди світового готельного ринку і туризму?

- Готелі повинні технічно оновлювати номерний фонд, загальні та транзитні зони. Чим яскравіший готель, тим більше людина буде фотографуватися, набирати реакції від своїх передплатників. Отже, отримає більше задоволення від проживання. Іншими словами, готелі повинні бути зацікавленими в тому, щоб у гостя був яскравий, «лайкабельний» контент. Ось такий цікавий алгоритм.
І це потрібно розуміти вже на стадії проектування. Вид на море, гори або місто однозначно сподобаються гостям і відіб’ються в їх соціальних мережах з геолокації вашого об’єкта. Якщо готель вже побудований, то потрібно намагатися вводити яскраві елементи в декор і інтер’єр готелю.

Які прогнози щодо готельного ринку Одеси?

- Ринок одеського регіону дуже недооцінений. Ми бачимо у ньому великий потенціал розвитку різних видів туризму. Сьогодні підприємці змушені самостійно залучати інвестиції, створювати івенти і рекламувати свій регіон. Але при більш активній участі міської влади і держави туристичний бізнес розквітне і приноситиме регіону та державі величезні дивіденди.

НАТАЛІЯ ЩЕРБАТА, Керуюча Art Hotel Modern

 

Як ви можете проаналізувати туристичний ринок Львова за останні 3 роки, які зміни відбулись?

Львів - один з провідних культурних центрів Східної Європи, місто з високим рівнем інфраструктури, сервісу та безпеки, місто з подіями світового рівня, тому з кожним роком воно манить все більше туристів.

Місто Львів має дуже гарні темпи росту та заявляє про свій потенціал на світовій арені. Згідно з  даними Центру розвитку туризму Львів - перше місто в Україні, яке є в списку ТОП - 100 туристичних міст Європи. Це  відіграло свою роль і на нашому арт-готелі «Modern».

Як ви можете охарактеризувати портрет вашого клієнта? Туристи з яких країн найчастіше гостюють у вашому готелі?

Арт-готель «Modern» розташований в самому центрі Львова - на проспекті Шевченка,  а це дуже зручно для відвідувачів нашого міста.

Клієнти обирають наш арт-готель насамперед, тому що їм важливий комфорт, якість обслуговування, географічне розташування.Ще одним плюсом є те, що арт-готель «Modern» розташований в будинку, який  має статус пам‘ятки архітектури.

Наші клієнти – це люди, які цінують якість життя!

Географія наших туристів доволі широка і кожного року стає все більшою. Арт-готель «Modern»обрали та оцінили гості з таких країн, як США, Німеччина, Лита, Франція, Італія і  Китай тощо.

Цінова політика готелю Модерн.

Тризірковий (***) арт-готель "Modern" пропонує 38 номерів. Залежно від уподобань гості можуть обрати номер категорії «Люкс», «Комфорт» та «Стандарт». Зручні ліжка з ортопедичними матрацами, LCD телевізори з кабельним телебаченням, індивідуальна система кондиціонування і опалення, міні-бар, холодильник і міні-сейф - в арт-готелі «Модерн» Ви знайдете все, що потрібно для комфортного відпочинку. Для ділових людей створені умови для ведення бізнесу: окрема робоча зона, безкоштовний Wi-Fi Інтернет, покращене освітлення на робочому місці, та ін.

Вартість розміщення у нашому арт-готелі -  від 1180 грн. до 2980 грн. у невихідні дні.

Які тренди світового готельного ринку і туризму? Які основні вимоги іноземного туриста до сервісу наших готелів?

Готелі мають тримати руку на пульсі щодо нових тенденцій ринку. Це стосується насамперед додаткового сервісу, якого постійно вимагає турист. Сучасний турист досить «бавлений», оскільки багато подорожує, йому вже мало класичного набору послуг, які надають готелі. Тому, наш арт-готель «Modern» старається відчувати потреби клієнта і давати йому конкурентноспроможну пропозицію.

Які прогнози щодо готельного ринку Львова?

Туристичний потенціал Львова - невичерпний, наше місто у цьому напрямі тільки починає розвиватись, але розвиватись з неймовірними темпами. Хорошою тенденцією є збільшення кількості якісних готелів, що зі свого боку створює конкурентне середовище, яке тримає всіх в хорошому тонусі.

 
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.