MEGA

11.12.2019 18:05
Про базові принципи ефективних комунікацій і їхню відмінність від SMM розповідає директорка


25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.
06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
10.12.2019 18:32
Ігор Бартків, заступник президента ІФТПП, в інтерв’ю підбив підсумки роботи за чотири роки, розповів, яка перспектива та можливості відкриваються перед виробниками меблів, одягу, кондитерських виробів та меду на ринках ЄС та Канади і чому Карпати - пріоритетний регіон для «балуваних» іноземних туристів.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
Переможець премії ПАРЄ. Які можливості відкриваються Івано-Франківську?

Переможець премії ПАРЄ. Які можливості  відкриваються  Івано-Франківську?

Нещодавно, в Івано-Франківську з рук наймолодшого депутата ХІІ Рийгікогу Міський Голова Руслан Марцінків отримав почесний приз Європи -ПАРЄ.

Яак Мадісон -наймолодший депутат ХІІ Рийгікогу  обраний від Консервативноі народноі партіі Естоніі .У квітні цього року був обраний замісником Голови Парламентськоі комісіі зі справ ЄС.  Ось чому, саме у Яака Мадісона я вирішила поцікавитися щодо нових можливостей для міста -переможця преміі ПАРЄ. А ще розпитати його про нові перспективи для Украіни та украінців в цілому .

 Вітаю, Ви нещодавно вручали премію ПАРЄ-головний приз Європи місту Івано-Франківську, у чому переваги цієі винагороди ? -

Це гарний презент чи подарунок за гарну роьоту муніципалітету, який наразі прогресує. Івано-Франківське керівництво проробило велику роботу . А премія Ради Європи і ПАРЄ є справді вагомою винагородою.  Як наймолодший член Ради Європи що думаєте сприводу перспектив щодо Франківська після отримання цієі винагороди? -Справді , не зовсім впевнений у тому , що я є наймолодшим у ПАРЄ. Можливо , я -наймолодший член Парламенту в Естоніі , але може є ще дехто молодший за мене у ПАРЄ. Але щодо Івано-Франківська, то місто давно зарекомедувало себе як "туристичне". Думаю, що є чимало людей в світі , які б хотіли дізнатися про Украіну і ваше місто як одне з найбільших у Зх. Європі рекомендує себе як справжнє украінське місто.

 Чи часто Ви буваєте в Івано-Франківську ? І коли "так" , то де і чому?

Я приіздив до Украіни понад десять разів . Більше того я навідуюсь до свого родича. Який проживає досить близько до Івано-Франківська ( за вісімдесят км від міста). Він був чоловіком моєі тітки, але він повернувся до своєі домівки на Украіну п'ять років тому. Отже , я буваю досить часто у нього. Але теж я буваю в Украіні у політичних чи робочих справах.

Розкажіть нашим читачам : яку освіту Ви здобули і які кроки Ви подолали на шляху до цього?

Як факт , я ще здобуваю свою освіту. Я ще не завершив Університет. Я вже вчився у чотирьох різних Університетах: почав з вивчення маркетингу впродовж одного року , потім вивчав політичні науки , згодом міжнародні відносини і потім менеджмент малого бізнесу. Але всі ці школи ще не завершені наразі.

Зараз Украіна на шляху до демократіі. Скажіть , будь ласка, три аспекти до щасливого майбутнього краіни?

Звісно є один великий крок, який варто зробити і це подолання корупціі , і політиків-корупціонерів. Це ні для кого не секрет , що це найбільша проблема в Украіні. І це негайна проблема , яку варто вирішувати негайно. Наступна річ-це безпека. Як факт наш добрий сусід -Росія. Останні 25 років перед війною у 2014-му Украіна покладала надію на свого "великого брата " Росію. З тієі причини і вийшла зі строю. Тож Україні варто відновити свою безпеку і тут звісно Сполучені Штати є найбільшим партнером . Третім аспектом- хммм, гаразд, я б хотів сказати , що вам нобхідно відбудувати вашу економуку. Це мається на увазі торгівля з США, Китаєм, Великобританією, Європою. Отже, коли корупцію буде подолано , лиш тоді ви зможете відбудувати систему захисту і армію , і лише тоді вам повірять інвестори , які вкладуть кошти в Украіну. Саме такий шлях має стати успішним для Украіни.

Гадаю, що є чимало читачів , яким цікавий Ваш робочий розклад? І чи тяжко працювати на такій посаді як у Вас?

Все залежно, є дні , коли виходжу з дому о сьомій ранку і приходжу о десятій вечора. Звісно я і зараз працюю , хоча вже промайнула десята вечора. Але це справді цікаво , бо ніколи немає днів схожих на попередній. Але й це теж інколи нервово і стресово. Мені 27 , а у мене , де-не-де, є пасма сивого волосся.

 

Марися ТОМАШЕВСЬКА26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.