Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Переможець премії ПАРЄ. Які можливості відкриваються Івано-Франківську?

Переможець премії ПАРЄ. Які можливості  відкриваються  Івано-Франківську?

Нещодавно, в Івано-Франківську з рук наймолодшого депутата ХІІ Рийгікогу Міський Голова Руслан Марцінків отримав почесний приз Європи -ПАРЄ.

Яак Мадісон -наймолодший депутат ХІІ Рийгікогу  обраний від Консервативноі народноі партіі Естоніі .У квітні цього року був обраний замісником Голови Парламентськоі комісіі зі справ ЄС.  Ось чому, саме у Яака Мадісона я вирішила поцікавитися щодо нових можливостей для міста -переможця преміі ПАРЄ. А ще розпитати його про нові перспективи для Украіни та украінців в цілому .

 Вітаю, Ви нещодавно вручали премію ПАРЄ-головний приз Європи місту Івано-Франківську, у чому переваги цієі винагороди ? -

Це гарний презент чи подарунок за гарну роьоту муніципалітету, який наразі прогресує. Івано-Франківське керівництво проробило велику роботу . А премія Ради Європи і ПАРЄ є справді вагомою винагородою.  Як наймолодший член Ради Європи що думаєте сприводу перспектив щодо Франківська після отримання цієі винагороди? -Справді , не зовсім впевнений у тому , що я є наймолодшим у ПАРЄ. Можливо , я -наймолодший член Парламенту в Естоніі , але може є ще дехто молодший за мене у ПАРЄ. Але щодо Івано-Франківська, то місто давно зарекомедувало себе як "туристичне". Думаю, що є чимало людей в світі , які б хотіли дізнатися про Украіну і ваше місто як одне з найбільших у Зх. Європі рекомендує себе як справжнє украінське місто.

 Чи часто Ви буваєте в Івано-Франківську ? І коли "так" , то де і чому?

Я приіздив до Украіни понад десять разів . Більше того я навідуюсь до свого родича. Який проживає досить близько до Івано-Франківська ( за вісімдесят км від міста). Він був чоловіком моєі тітки, але він повернувся до своєі домівки на Украіну п'ять років тому. Отже , я буваю досить часто у нього. Але теж я буваю в Украіні у політичних чи робочих справах.

Розкажіть нашим читачам : яку освіту Ви здобули і які кроки Ви подолали на шляху до цього?

Як факт , я ще здобуваю свою освіту. Я ще не завершив Університет. Я вже вчився у чотирьох різних Університетах: почав з вивчення маркетингу впродовж одного року , потім вивчав політичні науки , згодом міжнародні відносини і потім менеджмент малого бізнесу. Але всі ці школи ще не завершені наразі.

Зараз Украіна на шляху до демократіі. Скажіть , будь ласка, три аспекти до щасливого майбутнього краіни?

Звісно є один великий крок, який варто зробити і це подолання корупціі , і політиків-корупціонерів. Це ні для кого не секрет , що це найбільша проблема в Украіні. І це негайна проблема , яку варто вирішувати негайно. Наступна річ-це безпека. Як факт наш добрий сусід -Росія. Останні 25 років перед війною у 2014-му Украіна покладала надію на свого "великого брата " Росію. З тієі причини і вийшла зі строю. Тож Україні варто відновити свою безпеку і тут звісно Сполучені Штати є найбільшим партнером . Третім аспектом- хммм, гаразд, я б хотів сказати , що вам нобхідно відбудувати вашу економуку. Це мається на увазі торгівля з США, Китаєм, Великобританією, Європою. Отже, коли корупцію буде подолано , лиш тоді ви зможете відбудувати систему захисту і армію , і лише тоді вам повірять інвестори , які вкладуть кошти в Украіну. Саме такий шлях має стати успішним для Украіни.

Гадаю, що є чимало читачів , яким цікавий Ваш робочий розклад? І чи тяжко працювати на такій посаді як у Вас?

Все залежно, є дні , коли виходжу з дому о сьомій ранку і приходжу о десятій вечора. Звісно я і зараз працюю , хоча вже промайнула десята вечора. Але це справді цікаво , бо ніколи немає днів схожих на попередній. Але й це теж інколи нервово і стресово. Мені 27 , а у мене , де-не-де, є пасма сивого волосся.

 

Марися ТОМАШЕВСЬКА
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.
23.05.2019 17:46