Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


«Olpol" або що об’єднує світові алкогольні бренди із селищем Богородчани?

«Olpol

Що об’єднує такі світові алкогольні бренди як Джоні Волкер, Мартель чи українську торгову марку «Коблево»  із селищем Богородчани?

Мало хто знає, що на Івано-Франківщині, у селищі міського типу Богородчани, виготовляють бочки для елітного вина, коньяку та віскі. В основному продукція йде на експорт. Бочки подорожують до Франції, Іспанії, Італії, Шотландії, США, Китаю та Австралії.

Вино з бочки з прикарпатського райцентру, було визнано експертами найкращим у 2004 році під час сліпої дегустації. Навіть не всі досвідченні експерти, знають, де насправді виготовляють бочки «OLPOL».

Таке унікальне підприємство запрацювало на базі бондарного цеху Солотвинського лісокомбінату. На декілька років виробництво призупиняло свою діяльність у зв’язку з відсутністю ринків збиту. У 1999 році підприємство відновило свою роботу завдяки Яремі Поворознику та Паскалю Рендеру, які встановили обладнання для виготовлення клепки – дощечки, з якої виготовляють бочки. Так починалась історія компанії «OLPOL». Пізніше експорт клепок припинили і почали виготовляти безпосередньо бочки.

Якісний досвід прикарпатці отримали у Франції, на заводі «Damy», власником якого був товариш Паскаля Рендера. Справжня французька технологія бондарства запрацювала в Богородчанах.

Виробництво було запущено у 2003 році.

Наразі на підприємстві є дві лінії з виготовлення бочок: для бочок об’ємом 225 літрів і більше та для бочок від 25 літрів.

Найбільші бочки для вина, які виготовляли на «OLPOL», були об’ємом 400 літрів.

Продукція «OLPOL» отримала сертифікат якості від уповноваженого експерта Європейського союзу з виноробства професора Олександра Луканіна. Його лабораторія визначає вплив дуба і бочок на коньяки та вина.

Бочки богородчанської компанії є одними з кращих в Україні. Але тут культура споживання вина не настільки популярна, тому більшість продукції експортується в Європу.

Випуск продукції ретельно контролюється. У кожної бочки є свій номер, також вказано, з якого регіону ліс чи клепка.

Всього на підприємств працює 25 людей. В середньому за день виготовляють 10 бочок типу «Бордо» на 225 літрів. Також на підприємстві постійно ремонтують бочки з усього світу. Наприклад, 150-літрові бочки, які були у Каліфорнії, потім у Мексиці і у Шотландії. Таким бочкам уже по 40-50 років. В «OLPOL» їх переробляють на 200-літрові і відправляють у Шотландію. Також ремонтують 300-літрові бочки з Південно-Африканської Республіки. Їх постачає французька фірма. Щомісяця у Богородчанах лагодять 300-400 бочок з-за кордону.
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.
23.05.2019 17:46