MEGA

11.12.2019 18:05
Про базові принципи ефективних комунікацій і їхню відмінність від SMM розповідає директорка


25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.
06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
10.12.2019 18:32
Ігор Бартків, заступник президента ІФТПП, в інтерв’ю підбив підсумки роботи за чотири роки, розповів, яка перспектива та можливості відкриваються перед виробниками меблів, одягу, кондитерських виробів та меду на ринках ЄС та Канади і чому Карпати - пріоритетний регіон для «балуваних» іноземних туристів.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
Українська якість- європейське виробництво

Українська якість- європейське виробництво
  1. Іноземні покупці відзначають хорошу якість техніки з позначкою «madeinUkraine». Які саме конкурентні переваги техніки, зробленої в Україні?

На своєму заводі в Івано-ФранківськуElectrolux виробляє пральні машини, які відрізняються від своїх європейських аналогів більш компактними розмірами і привабливим дизайном. При цьому уся техніка, вироблена в Україні, повністю відповідає стандартамміжнародної системи контролю якості Electrolux Manufacturing System і нічим не відрізняється від тієї, що вироблена на будь-якому заводі шведського виробника в інших країнах. Вся техніка сертифікується відповідно до європейських директив безпеки для побутових приладів.

  1. У чому саме проявляється якість пральних машин, які вироблені на заводі в Івано-Франківську?

Як ми вже зазначали, завод в Івано-Франківську випускає компактні пральні машини – SlimSize шириною 34, 38 і 45 см з фронтальним завантаженням, які при зменшених розмірах оснащені повноцінним барабаном і чудово вписуються у ванні кімнати невеликого розміру. Типова пральна машина Electrolux в Україні - це «стрункий» корпус, 6 кг завантаження, високий клас енергоефективності (А+++), швидкість барабана складає 1-1,2 тис. оборотів, інноваційність (Timemanager, EcoValve, інверторний електродвигун) та функціональність, режим вибору часу для прання (що вигідно в разі установки двухзонного лічильника) та гарний сучасний дизайн.

Наш основний пріоритет – дбати про те, щоб речі якомога довше слугували покупцям і не втрачали своїх якостей. Тому ми оснащуємо кожну машину рядом функцій, що допомагають дбати про відмінний стан одягу. Наприклад, в пральних машинах UltraCare™ Eco можна прати навіть вовняні речі, і вони не втратять своєї форми та м’якості, про що свідчить відзнакаWoolmark Green. Її отримують тількилідери ринку з енергоефективності та при наявності режиму безпечного прання виробів з вовни «тільки для ручного прання». Функція OptiSense забезпечує потрібний рівень догляду, підбираючи час циклу, споживання електроенергії та води для кожного завантаження. Система зберігає максимальну екологічність прання і витрачає на неї точно стільки води, скільки потрібно. Наші сушильні машини DelicateCare - це ідеальне доповнення до пральних машин UltraCare™ Eco. Їх інноваційна технологія теплового насоса м'яко сушить одяг при низьких температурах, не допускаючи її пошкоджень через пересушування.

  1. Хто ваш прямий конкурент пральних машин серед вітчизняних та іноземних покупців?

Для нас на першому місці наші покупці і ми передусім зосереджені на задоволенні їхніх потреб. Найкращим підтвердженням для нас того, що ми рухаємося у вірному напрямку, є народне визнання. За даними рейтингу найбільш продаваних пральних машин від інтернет-магазину «Алло», у 2016 році техніка Electrolux і Zanussiувійшла до топ-7 кращих пральних машин року.Про любов українців до нашої техніки також свідчить і визнання Zanussi«Найкращою пральною машиною 2016 року» за версією Української Народної премії. Ми пишаємось цим.

Та якщо все ж таки говорити про конкурентів, то найближчим ми б назвали Whirlpool.

  1. Яка цінова політика ваших пральних машин?

Завдяки локальному виробництву на фоні загальної девальвації гривні ціни на нашу продукцію зростали повільніше, ніж у конкурентів, і за останні кілька років збільшилися на приблизно 20%. На нашому заводі в Івано-Франківську налагоджений повний цикл виробництва – від виготовлення барабана до збірки та фарбування. Крім того, компанія приділяє значну увагу не лише європейській якості продукту, але й безпеці працівників під час роботи.

Широкий асортимент техніки задовольняє потреби на будь-який смак і гаманець. Ціна на машинки Electrolux 6 799 грн., а Zanussi – від 5 099 грн. При цьому, не зважаючи на вартість, усі пральні машини Electrolux оснащені розумною системою OptiSense, яка автоматично коригує цикл прання залежно від завантаження і мають клас енергоефективності не нижче А+.

  1. Ви говорили, що економічна криза навпаки позитивно вплинула для розвитку компанії? Яким чином?

Криза не змінила стратегічні плани Electrolux стосовно України. На це є кілька причин. По-перше, згідно даних Держстату, український ринок досі ненасичений: на 100 домогосподарств припадає 88 пральних машин, крім того, 70% з них мають вік 5-10 років або більше. В абсолютних цифрах це означає, що брак пральних машин складає близько 2 млн. До того ж, за даними Electrolux, щороку з ладу виходять ще 2-4 млн пральних машин. Тож в подальшому ми плануємо тільки збільшувати свою частку ринку.

Понад 40% пральних машин, вироблених на заводі в Івано-Франківську, компанія сьогодні реалізовує в Україні.

У 2013 році наша частка ринку становила 5-6%. За даними першого півріччя

Щодо позитиву – якщо до кризи традиційними ринками збуту нашої продукції були Україна і країни СНД, то зараз ми більше сфокусовані на ринках ЄС, і зокрема нарощуємо свою частку у Центральній Європі.

  1. Як змінилася географія експорту за 5 років. В яку країну найбільше експортується пральних машин? Хто ці ваші іноземні покупці? ( які торгові мережі, готелі, заклади?)

За останні роки географія експорту дещо змінилася. Раніше близько 80% експорту підприємства припадало на РФ, а сьогодні лише 9%.В той же час Electrolux почала освоювати нові ринки, налагодивши поставки з України до Грузії, Азербайджану, Киргизстану та Узбекистану. До того ж35% івано-франківської техніки їде в Польщу і Чехію, Угорщину, та близько 5% – до Франції, Італії і країн Скандинавії.

  1. Як ви боритеся за укранського споживача? Який термін експлуатації пральних машинок?

Ми постійно збираємо інформацію та аналізуємо, наскільки нашому споживачеві підходить наш продукт, які зміни він хоче бачити. Завдяки цьому ефективно розвиваємо свій продукт, надаємо йому новий дизайн і покращуємо характеристики. Крім того, зростанню популярності наших продуктів сприяє посилення патріотичних настроїв серед українців.

У 2015 році Electrolux випустила пральні машини з інверторним електродвигуном нового покоління, роботу якого виробник гарантує протягом 10 років. Технології виготовлення двигуна забезпечують низький рівень шуму, а точне регулювання швидкості – ефективність і продуктивність.

Також доречно зазначити, що для того, щоб машинка працювала довго та ефективно, про неї треба дбати. В цьому допоможуть такі аксесуари, як антивібраційні ніжки E4WHPA02, які обмежують шум та вібрації пральної машини і барабану, пом’якшувач для води E6WMA101, який мінімізує необхідність постійного видалення накипу, а позбутися його допоможе засіб від накипу E6GMG101 або E6OCH106 тощо.

  1. У нашій державі мало хто знає, що Електролюкс робиться на Прикарпатті. Чи довіряють самі ж українці якості вітчизняної техніки чи ще досі упереджене ставлення?

Як ми вже зазначали, останнім часом довіра українців до вітчизняної техніки зростає. Більше того, ми віримо і власним виробництвом підтверджуємо, що Україна здатна виробляти якісні технологічні продукти. Саме тому, аби зламати застарілі стереотипи, у 2015 році ми реалізували проект «ТехноЮкрейн», в якому познайомили українців з 12 найяскравішими українськими технологічними кейсами – історіями компаній, розробки та продукти яких визнані не тільки українським, але й європейським покупцем.

  1. Завдяки яким факторам чи критеріям ви досягли таких успіхів на ринку побутової техніки і пральних машин загалом?

Перш за все, ми пишаємося своєю якістю. Завдяки суворим стандартам, техніка, яку ми виробляємо в Україні, нічим не відрізняється від нашого виробництва в будь-якій іншій країні.

Крім того, ми дуже детально вивчаємо потреби споживачів і намагаємося максимально їх задовольнити. Саме тому ми вирішили доповнити імпорт повногабаритних моделей пральних машин з Польщі локальним виробництвом пральних машин компактних розмірів.

Також дивіденди у зростанні продажів на загальному фоні падіння ринку нам забезпечує більш м’яка цінова політика – знову ж таки завдяки локальному виробництву ми мали змогу повільніше підвищувати ціни, враховуючи девальвацію гривні, на відміну від наших конкурентів.

 26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.