IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Людмила Калабуха: Як гарантовано впасти в осінню депресію – 5 перевірених методів

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

2️ Чорна п'ятниця - фігня
Про ці розпродажі треба забути раз і назавжди. Які знижки, драйв і шалена економія? Хай інші, як дурні, тішаться. Ми ж в печалі і не відволікаємося.

3️ Львів – не для вас і ваше місто – також!
Глінтвейн, гарячий шоколад, запахи кориці та імбиру на вулицях - це туристичний розводняк. Справжні льв'яни на це не ведуться і всією душею віддаються своїй  улюбленій істинно львівській справі - осінній депресії.
Ви що, забули? Є ж два Львови, два Франківська, два Києва - для тих, хто любить життя, ну типу туристів, що зі всього світу їдуть надихнулися колоритом осіннього міста.
А є справжній, нездалий, депресивний Львів - для вас.

4️ Плед та мелодрами - дурня
Що може бути кращим за усвідомлення, що в тебе є дім і дах над головою, коли холод і дощ. Можна залісти під теплий плед і знайти мелодраму за запитом "Фільми, від яких хочеться жити". Як можна тішитися таким примітивним речам? Ніяких мотивуючих фільмів.

5️Кіт - це зло
Він не дасть насолодитися депресією. Ці блохасті істоти не тільки розсадники інфекцій і причина алергії. Варто ім почати муркотіли і вас огортає хвиля щастя! З'являється дурнувата посмішка і ви зразу випадаєте з іміджу депресивної людини. Геть кота з колін, з ліжка, крісла, а краще - з вашої хати.  І в гості до небезпечних котолюбів не ходіть!

Ну ви як хочете, а знаєте, що зараз зроблю я?
⁃    доп'ю свій глінтвейн,
⁃    почухаю за вухом свого пухнастого кота - Дездемона. І ми зразу знали, що він хлопець, та назвали його жіночим шекспірівських ім'ям,
⁃    вийду на пробіжку золотавим осіннім парком, поморгаю м'язистим футболістам на стадіоні. Які мене охоплюють фантазії, коли я пробігаю поряд! А те, що на вулиці типова львівська погода із дощем, так це корисно для шкіри.

Ваша Людмила Калабуха, та, що бізнес-тренер, консультант, підприємець, автор блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua/ та книги  “Почніть говорити “НІ”,що увійшла в топ-10 кращих книг України 2017 та номінована на кращу книгу 2018 в категорії “Бестселер”.

Тільки що здала в редакції сьогодні 4 статті! І зараз в сотий раз подивлюся "Солодкий листопад" з Шарліз Терон. Поплачу над хорошим фільмом, щоб депресія раз і назавжди зрозуміла - тут без шансів.
ПОШУК ПО ДАТІ