Читайте нас в соціальних мережах

MEGA14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.


14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
14.02.2019 14:32
- Якщо ви керуєте готелем, який вже встиг заслужити лояльність гостей, наступне, що необхідно зробити - зовсім не повторення всього, що застосовується, а - покращення всієї системи взаємодії. І дуже важливо точно донести це до своєї цільової аудиторії. Адже, як відомо, cкромность - це шлях до невідомості.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.
31.01.2019 16:32
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.


Маленькими кроками в велику Європу

Маленькими кроками в велику Європу

Гнучкість, Якість та Креативність, - саме такою головною рисою маленьке івано- франківське підприємство під  керівництвом Наталі Найди, закохало в свою продукцію Швецію,  Париж та Канаду.  

А почалося вже 9 років тому. Саме виготовлення листівок   і велике бажання перетворило  захоплення в  велику творчу роботу -  створення  :  сувенірної продукції, трикотажного одягу, іграшкок – під брендом «Bukvica» та вироби зі шкіри –   під назвою   «Shuflia».

«Shuflia» впевнено починає   ексортуватися в Європу.

- Для шведів ми готуємо 3000тис. рюкзаків із світло відбивної тканини і звичайної тканини. Для нас важливо,щоб в середині рюкзака  писало що це, зроблено в Івано-Франківську. Закордонні партнери  такі умови підтримують і ставляться з розумінням. 
Ми не просто почали шити сумки ні з чого, в нас є своя історія. Наші рюкзаки продають у Нью-Йорку, тепер будуть ще й в Парижі. Нами цікавляться за кордоном, бо розуміють, що це вироби зі шкіри, якісно зроблені та порівняно недорогі. Наша сильна сторона – це гнучкість і зручність в роботі, ми працюємо і з розробкою дизайну, і з виготовленням потрібної партії».

З Канадою ми будемо співпрацювати по виготовленню трикотажного одягу. А щодо співпраці з Польшою то зараз ми на стадії завершення переговорів і скріш за все, наші вироби будуть продаватися в Жешові, - розповідає Наталя.

Вже весною креативна команда планує розшири своє виробництво та випускати лінію  жіночого одягу – сукні та костюми.

- Зараз ми маємо індивідуальне замовлення – зробити 400 блокнотів для Бельгії.
Кожне замовлення для нас важливе, особливо, які є не разові. Ми за партнерські стосунки. Адже  коли, ми починаємо працювати із гуртовими партнерами,  які перепродають нашу продукцію, ми стараємося наводити такий контакт – від навчання їхнього персоналу в нас на виробництві, до розуміння того, що це є крафтове виробництво не Китай, що це ручна робота.

Експорт цікавий тим, що це ріст, це покращення наших матеріалів, дизайну для іноземних замовників, яким важливо якість в першу чергу, - розповідає власниця майстерні.

В планах на майбутнє в Наталі Найди - це мати свій офіс закордоном для отримання замовлень, а виробляти звісно,  в Івано-Франківську. Адже, основна мета креативних  майстрів «
Shuflia»  - просування франківського бренду по всьому світі.


 


11.01.2019 13:40
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
09.01.2019 13:41
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
06.02.2019 15:09
TripAdvisor® - це найбільший в світі сайт про подорожі, який допомагає мандрівникам спланувати і забронювати ідеальну поїздку. Веб-сайти бренду TripAdvisor утворюють найбільшу спільноту мандрівників у світі. На його сайти заходить до 340 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Тут Ви знайдете понад 320 мільйонів відгуків і думок про більш ніж 4,9 мільйонів готелів, ресторанів і визначних пам'яток.
05.02.2019 16:11
Нещодавно сайт Дзеркало Медіа опублікував історію успіху Зореслави та Квітослави Мацьківих з Коломийщини, молодих підприємиць, які створили власний бізнес за океаном.
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році: