IНТЕРВ'Ю СТАТТI ЕКСПЕРТИ ПОДІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ СПЕЦПРОЕКТ: ЗРОБЛЕНО НА ПРИКАРПАТТІ КОНТАКТИ
MEGA

11.12.2018 14:03

-Маю гріх – продаю дитячі речі своєї дочки на OLХ. Чого ж викидати? Та переживаю, що колеги в інституті будуть вважати мене спекулянткою – червоніє кандидат наук.

- Ви не подумайте, що я вам щось хочу продати, я просто розказую про нашу конференцію – мнеться дівчина-адміністратор,

- Та я просто підробляю на канікулах, а так я вчуся на економіста, ви не подумайте, що я торгаш якісь – виправдовується працівник лижного прокату.

14.11.2018 15:33

1️ Яка ще золота осінь?
Які прогулянки по свіжому повітрю, зустрічі з друзями, походи по гриби чи велопробіжки? Ще фотосесію якусь придумаєте. Здуріли?  У вас депресія і крапка.

13.11.2018 16:40


Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

01.11.2018 14:53

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

23.10.2018 15:18

В 2005 р. я почала професійно працювати з комерційними організаціями, і відтоді не перестаю дивуватися вмінню нашого бізнесу «виживати» в українських умовах та численним спробам допасувати національний досвід до реалій західного світу. Чи (і наскільки) готові ми до роботи на зовнішніх (західних) ринках? Що із знаного/практикованого нами вартує використовувати, а що залишити дома? Що можна адаптувати? З якими викликами зустрічається український бізнес, коли вирішує «працювати в Європі»?

Маленькими кроками в велику Європу

Маленькими кроками в велику Європу

Гнучкість, Якість та Креативність, - саме такою головною рисою маленьке івано- франківське підприємство під  керівництвом Наталі Найди, закохало в свою продукцію Швецію,  Париж та Канаду.  

А почалося вже 9 років тому. Саме виготовлення листівок   і велике бажання перетворило  захоплення в  велику творчу роботу -  створення  :  сувенірної продукції, трикотажного одягу, іграшкок – під брендом «Bukvica» та вироби зі шкіри –   під назвою   «Shuflia».

«Shuflia» впевнено починає   ексортуватися в Європу.

- Для шведів ми готуємо 3000тис. рюкзаків із світло відбивної тканини і звичайної тканини. Для нас важливо,щоб в середині рюкзака  писало що це, зроблено в Івано-Франківську. Закордонні партнери  такі умови підтримують і ставляться з розумінням. 
Ми не просто почали шити сумки ні з чого, в нас є своя історія. Наші рюкзаки продають у Нью-Йорку, тепер будуть ще й в Парижі. Нами цікавляться за кордоном, бо розуміють, що це вироби зі шкіри, якісно зроблені та порівняно недорогі. Наша сильна сторона – це гнучкість і зручність в роботі, ми працюємо і з розробкою дизайну, і з виготовленням потрібної партії».

З Канадою ми будемо співпрацювати по виготовленню трикотажного одягу. А щодо співпраці з Польшою то зараз ми на стадії завершення переговорів і скріш за все, наші вироби будуть продаватися в Жешові, - розповідає Наталя.

Вже весною креативна команда планує розшири своє виробництво та випускати лінію  жіночого одягу – сукні та костюми.

- Зараз ми маємо індивідуальне замовлення – зробити 400 блокнотів для Бельгії.
Кожне замовлення для нас важливе, особливо, які є не разові. Ми за партнерські стосунки. Адже  коли, ми починаємо працювати із гуртовими партнерами,  які перепродають нашу продукцію, ми стараємося наводити такий контакт – від навчання їхнього персоналу в нас на виробництві, до розуміння того, що це є крафтове виробництво не Китай, що це ручна робота.

Експорт цікавий тим, що це ріст, це покращення наших матеріалів, дизайну для іноземних замовників, яким важливо якість в першу чергу, - розповідає власниця майстерні.

В планах на майбутнє в Наталі Найди - це мати свій офіс закордоном для отримання замовлень, а виробляти звісно,  в Івано-Франківську. Адже, основна мета креативних  майстрів «
Shuflia»  - просування франківського бренду по всьому світі.


 








ПОШУК ПО ДАТІ