Читайте нас в соціальних мережах

MEGA

02.01.2019 14:24

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Книга бізнес-тренера зі Львова Людмили Калабухи “Почніть говорити “Ні" – бестселер, який просто розмітають з полиць, справжня подія української сучасної бізнес-літератури! Без копійки на рекламу і без просування книга 6 тижнів трималася в топ-продажах у всіх книгарнях України, увійшла в топ-10 кращих книг 2017 року та номінована на кращу книгу-2018 у категорії “Бестселер”. 

02.01.2019 13:34

Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

02.01.2019 13:33

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
28.12.2018 08:59
Як цей метод працює, розповідає в ексклюзивному інтерв’ю керівний партнер маркетингової агенції «Aimbulance» Роман ГАВРИШ. Ви дізнаєтесь, як рекламні «трюки» впливають на потенційну аудиторію та чому розробка логотипа має бути комплексною роботою.
28.12.2018 08:58
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
Маленькими кроками в велику Європу

Маленькими кроками в велику Європу

Гнучкість, Якість та Креативність, - саме такою головною рисою маленьке івано- франківське підприємство під  керівництвом Наталі Найди, закохало в свою продукцію Швецію,  Париж та Канаду.  

А почалося вже 9 років тому. Саме виготовлення листівок   і велике бажання перетворило  захоплення в  велику творчу роботу -  створення  :  сувенірної продукції, трикотажного одягу, іграшкок – під брендом «Bukvica» та вироби зі шкіри –   під назвою   «Shuflia».

«Shuflia» впевнено починає   ексортуватися в Європу.

- Для шведів ми готуємо 3000тис. рюкзаків із світло відбивної тканини і звичайної тканини. Для нас важливо,щоб в середині рюкзака  писало що це, зроблено в Івано-Франківську. Закордонні партнери  такі умови підтримують і ставляться з розумінням. 
Ми не просто почали шити сумки ні з чого, в нас є своя історія. Наші рюкзаки продають у Нью-Йорку, тепер будуть ще й в Парижі. Нами цікавляться за кордоном, бо розуміють, що це вироби зі шкіри, якісно зроблені та порівняно недорогі. Наша сильна сторона – це гнучкість і зручність в роботі, ми працюємо і з розробкою дизайну, і з виготовленням потрібної партії».

З Канадою ми будемо співпрацювати по виготовленню трикотажного одягу. А щодо співпраці з Польшою то зараз ми на стадії завершення переговорів і скріш за все, наші вироби будуть продаватися в Жешові, - розповідає Наталя.

Вже весною креативна команда планує розшири своє виробництво та випускати лінію  жіночого одягу – сукні та костюми.

- Зараз ми маємо індивідуальне замовлення – зробити 400 блокнотів для Бельгії.
Кожне замовлення для нас важливе, особливо, які є не разові. Ми за партнерські стосунки. Адже  коли, ми починаємо працювати із гуртовими партнерами,  які перепродають нашу продукцію, ми стараємося наводити такий контакт – від навчання їхнього персоналу в нас на виробництві, до розуміння того, що це є крафтове виробництво не Китай, що це ручна робота.

Експорт цікавий тим, що це ріст, це покращення наших матеріалів, дизайну для іноземних замовників, яким важливо якість в першу чергу, - розповідає власниця майстерні.

В планах на майбутнє в Наталі Найди - це мати свій офіс закордоном для отримання замовлень, а виробляти звісно,  в Івано-Франківську. Адже, основна мета креативних  майстрів «
Shuflia»  - просування франківського бренду по всьому світі.


 


16.01.2019 15:43
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
11.01.2019 12:05
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році:
03.01.2019 10:36
23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.
29.12.2018 08:54
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру "Промприлад. Реновація". В Україні проект є піонером у сфері імпакт-інвестування. Імпакт-інвестування – це фінансова стратегія, яка передбачає бізнес та інвестиції як важливу рушійну силу для трансформації суспільства у більш інклюзивне та екологічно грамотне. Проект має на меті продемонструвати, що інвестиції можуть забезпечити як позитивний соціальний ефект, так і фінансовий дохід.