Читайте нас в соціальних мережах

MEGA06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.


14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Маленькими кроками в велику Європу

Маленькими кроками в велику Європу

Гнучкість, Якість та Креативність, - саме такою головною рисою маленьке івано- франківське підприємство під  керівництвом Наталі Найди, закохало в свою продукцію Швецію,  Париж та Канаду.  

А почалося вже 9 років тому. Саме виготовлення листівок   і велике бажання перетворило  захоплення в  велику творчу роботу -  створення  :  сувенірної продукції, трикотажного одягу, іграшкок – під брендом «Bukvica» та вироби зі шкіри –   під назвою   «Shuflia».

«Shuflia» впевнено починає   ексортуватися в Європу.

- Для шведів ми готуємо 3000тис. рюкзаків із світло відбивної тканини і звичайної тканини. Для нас важливо,щоб в середині рюкзака  писало що це, зроблено в Івано-Франківську. Закордонні партнери  такі умови підтримують і ставляться з розумінням. 
Ми не просто почали шити сумки ні з чого, в нас є своя історія. Наші рюкзаки продають у Нью-Йорку, тепер будуть ще й в Парижі. Нами цікавляться за кордоном, бо розуміють, що це вироби зі шкіри, якісно зроблені та порівняно недорогі. Наша сильна сторона – це гнучкість і зручність в роботі, ми працюємо і з розробкою дизайну, і з виготовленням потрібної партії».

З Канадою ми будемо співпрацювати по виготовленню трикотажного одягу. А щодо співпраці з Польшою то зараз ми на стадії завершення переговорів і скріш за все, наші вироби будуть продаватися в Жешові, - розповідає Наталя.

Вже весною креативна команда планує розшири своє виробництво та випускати лінію  жіночого одягу – сукні та костюми.

- Зараз ми маємо індивідуальне замовлення – зробити 400 блокнотів для Бельгії.
Кожне замовлення для нас важливе, особливо, які є не разові. Ми за партнерські стосунки. Адже  коли, ми починаємо працювати із гуртовими партнерами,  які перепродають нашу продукцію, ми стараємося наводити такий контакт – від навчання їхнього персоналу в нас на виробництві, до розуміння того, що це є крафтове виробництво не Китай, що це ручна робота.

Експорт цікавий тим, що це ріст, це покращення наших матеріалів, дизайну для іноземних замовників, яким важливо якість в першу чергу, - розповідає власниця майстерні.

В планах на майбутнє в Наталі Найди - це мати свій офіс закордоном для отримання замовлень, а виробляти звісно,  в Івано-Франківську. Адже, основна мета креативних  майстрів «
Shuflia»  - просування франківського бренду по всьому світі.


 


14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
23.04.2019 08:07
Володимир Слободян, власник компанії «Персей Агро» про те, як завдяки залученню кредитних коштів вдалося розбудувати ферму європейського рівня.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.
23.05.2019 17:46
23.05.2019 11:26
7 лютого вводиться в дію Закон України про «Про валюту і валютні операції», що має на меті подальшу лібералізацію валютних відносин. Бізнес-спільнота позитивно оцінює зміни і очікує коли нові правила запрацюють в повній мірі.