Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Біткоїн іде на дно, або Кров на вулицях

Біткоїн іде на дно, або Кров на вулицях

Спосіб заробити гроші – купувати, коли кров тече по вулицях. (Джон  Рокфеллер)

У той час, коли індекси фондових ринків демонструють чергове падіння, а деякі експерти говорять про початок нової економічної кризи , на ринку криптовалют розгорнулась справжня драма. За неповні два тижні біткоїн втратив близько 40% своєї вартості, обвалившись від  6400$ до 3750$. Деякі альткоїни втратили більше 50% своєї вартості. Жодних новин , які би могли спровокувати таке падіння, немає, отже, схоже на те , що інвестори втратили інтерес до ринку, масово розпродають свої активи, щоб врятувати хоч частину своїх грошей, і від того стає ще страшніше. 

Ринок криптовалют демонструє падіння з кінця 2017 року, хоча від початку вересня до останніх подій ринок знаходився у стадії «флет» або фазі накопичення потенціалу, який реалізовується значним поштовхом ринку вверх або, як у випадку з криптовалютами , - вниз.

Навряд чи хтось може точно спрогнозувати, коли закінчиться падіння, але є моменти, на які варто звернути увагу. Зокрема, криптоентузіаст  Torsten Hartman  у своїй статті «Нові кити вже тут: хтось купив 133 000 біткоїнів за останні 4 тижні» (на криптосленгу «кити» - це гравці ринку, які володіють великими сумами криптовалют і можуть впливати на ринок шляхом різних маніпуляцій) вказує на те, що у період вересень-листопад з’явилось 5 нових біткоїн-гаманців, на які в загальній сумі переведено 133 000 біткоїнів. Так як трансфери на ці гаманці здійснювались великими сумами, можна зробити висновок, що ці біткоїни куплені на OTC-маркеті, тобто на позабіржових торгових майданчиках. Це зроблено для того, щоб не вплинути на коливання курсу на біржах при купівлі-продажу великих об’ємів.  

Нижче наведена таблиця із вказаними біткоїн-гаманцями,  кожен може самостійно перевірити наведені факти, а що вони означають  - кожен сам собі вирішує.

Автор: Олексій Бойчук

 
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.
23.05.2019 17:46