MEGA

11.12.2019 18:05
Про базові принципи ефективних комунікацій і їхню відмінність від SMM розповідає директорка


25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.
06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
10.12.2019 18:32
Ігор Бартків, заступник президента ІФТПП, в інтерв’ю підбив підсумки роботи за чотири роки, розповів, яка перспектива та можливості відкриваються перед виробниками меблів, одягу, кондитерських виробів та меду на ринках ЄС та Канади і чому Карпати - пріоритетний регіон для «балуваних» іноземних туристів.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
Біткоїн іде на дно, або Кров на вулицях

Біткоїн іде на дно, або Кров на вулицях

Спосіб заробити гроші – купувати, коли кров тече по вулицях. (Джон  Рокфеллер)

У той час, коли індекси фондових ринків демонструють чергове падіння, а деякі експерти говорять про початок нової економічної кризи , на ринку криптовалют розгорнулась справжня драма. За неповні два тижні біткоїн втратив близько 40% своєї вартості, обвалившись від  6400$ до 3750$. Деякі альткоїни втратили більше 50% своєї вартості. Жодних новин , які би могли спровокувати таке падіння, немає, отже, схоже на те , що інвестори втратили інтерес до ринку, масово розпродають свої активи, щоб врятувати хоч частину своїх грошей, і від того стає ще страшніше. 

Ринок криптовалют демонструє падіння з кінця 2017 року, хоча від початку вересня до останніх подій ринок знаходився у стадії «флет» або фазі накопичення потенціалу, який реалізовується значним поштовхом ринку вверх або, як у випадку з криптовалютами , - вниз.

Навряд чи хтось може точно спрогнозувати, коли закінчиться падіння, але є моменти, на які варто звернути увагу. Зокрема, криптоентузіаст  Torsten Hartman  у своїй статті «Нові кити вже тут: хтось купив 133 000 біткоїнів за останні 4 тижні» (на криптосленгу «кити» - це гравці ринку, які володіють великими сумами криптовалют і можуть впливати на ринок шляхом різних маніпуляцій) вказує на те, що у період вересень-листопад з’явилось 5 нових біткоїн-гаманців, на які в загальній сумі переведено 133 000 біткоїнів. Так як трансфери на ці гаманці здійснювались великими сумами, можна зробити висновок, що ці біткоїни куплені на OTC-маркеті, тобто на позабіржових торгових майданчиках. Це зроблено для того, щоб не вплинути на коливання курсу на біржах при купівлі-продажу великих об’ємів.  

Нижче наведена таблиця із вказаними біткоїн-гаманцями,  кожен може самостійно перевірити наведені факти, а що вони означають  - кожен сам собі вирішує.

Автор: Олексій Бойчук

 26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.