Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Під час форуму «Тренди бізнесу 2019» підприємці Івано-Франківська обговорили, як розвиватиметься бізнес України в прийдешньому році

Під час форуму «Тренди бізнесу 2019» підприємці Івано-Франківська обговорили, як розвиватиметься бізнес України в прийдешньому році

В Івано-Франківську відбувся форум «Тренди бізнесу 2019», який на одній платформі зібрав понад 140 власників та керівників малого і середнього бізнесу. Експерти разом з учасниками обговорили тренди, що формуватимуть бізнес-середовище в 2019 році. Подія організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

«Для підприємців важливо вже сьогодні знати тренди, котрі визначатимуть, як розвиватиметься бізнес завтра. Окрім того, потрібно розуміти настрої ринку, щоб відповідати його запитам та використовувати нові можливості. Наша місія полягає в тому, щоб сформувати сильну бізнес-спільноту для розвитку конкурентного малого та середнього бізнесу, і України в цілому», – відзначив керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаного на базі Клубу Ділових Людей Україна Микола Савуляк.

Спікер форуму, спеціаліст у питаннях розвитку малого і середнього підприємництва Любомир Чорній виокремив тренди, що впливатимуть на розвиток бізнесу в 2019 році.

«Сегмент мікро і малого бізнесу є визначальним для збереження соціальної стабільності (забезпечує 3 із 9 робочих місць) та базового споживання товарів і послуг», – зауважив спікер.

Експерт в цифровій трансформації бізнесу Дмитро Горлін поділився думками про діджиталізацію бізнесу, штучний інтелект та вплив технологічних трендів на розвиток бізнесу.

Експерт з бізнес-моделювання Ігор Гут розповів про конкурентоспроможність компаній та «правила виживання» бізнесу в українських реаліях.

«Бізнес – гра з можливостями і ризиками. Компанії конкурують не товарами чи послугами, а – бізнес-моделями. Успіх компанії визначає конкурентоздатний продукт, ефективна бізнес-модель і привабливий бренд, – зазначив спікер.

Спеціаліст у сфері інтернет-маркетингу Андрій Сірук роз’яснив сучасні тенденції інтернет-маркетингу та ефективні методи просування бізнесу в мережі.

Також в рамках форуму відбулась панельна дискусія «Споживчі тренди в Україні: що обирає клієнт сьогодні і що впливатиме на його вибір завтра». Учасники дискусії – 4 власники бізнесів, які будують свій бізнес на основі одного з трендів на ринку:

  • лідерський підхід: Володимир Олійник, організатор проекту «Школа лідерства»;
  • будівництво та енергоефективний підхід: Тарас Виноградник, генеральний директор девелоперської компанії «Арсенал-Сіті»;
  • клієнтоорієнтований підхід: Валерій Гусак, засновник «Домової служби»;
  • системність у бізнесі: Юрій Холод, керівник компанії «Ромус-Поліграф».

Учасники відзначили, що інформація про програми та можливості для розвитку бізнесу допоможе краще вести власну справу.  Важливою частиною форуму був нетворкінг, під час якого підприємці активно спілкувалися та налагоджували ділові контакти.

В епоху стрімких змін підприємцям варто йти в ногу з часом. Саме тому форум «Тренди бізнесу 2019» став чудовою платформою для кращого розуміння ринку, здобуття цінного досвіду, нових шляхів розвитку бізнесу і розширення бази ділових контактів.
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.