Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Надвірнянський районний ЦНАП – якість і комфорт у наданні 188 адміністративних послуг

Надвірнянський районний ЦНАП –  якість і комфорт у наданні 188 адміністративних послуг

Управління надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації (ЦНАП) розпочав свою оновлену роботу у вересні цього року, хоча якісно функціонує в  районі вже понад 5 років.

Надвірнянський районний ЦНАП – це клієнтоорієнтована система надання адміністративних послуг, яка базується в єдиному, комфортному, просторому приміщенні. Тут працює фахова, ввічлива, молода команда, яка щоденно приймає понад 350 осіб. Зрозумілі процедури, чіткі терміни, максимальна результативність та неможливість зловживань – це новий підхід у роботі державної установи, яка відчинила свої двері для всіх громадян.

Спочатку ЦНАП надавав громадянам 16 адміністративних послуг, сьогодні перелік розширився і налічує 188 послуг, та на цьому робота центру над своїм розвитком та вдосконаленням не припиняється. Тут постійно вивчають потребу соціальних та адміністративних послуг серед населення.

Для якісного, швидкого надання адміністративних послуг адміністратори ЦНАПу отримали доступ до Єдиного демографічного реєстру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Державного земельного кадастру. Завдяки плідній співпраці керівництва Надвірнянської райдержадміністрації, районної та міської рад нещодавно  запроваджені послуги з оформлення та видачі ID-карток та закордонних паспортів, що є досить необхідним усім громадянам в умовах сьогодення. Із 1 жовтня у приміщенні центру здійснюється прийом документів для призначення соціальних виплат та субсидій від мешканців міста Надвірна та Надвірнянського району. У Надвірнянському районному ЦНАПі працює електронна система керування чергою з можливістю попереднього запису на зручні для клієнта час та дату. Клієнтові також надається можливість оплатити адміністративні послуги, що передбачать адміністративний збір, за допомогою банківської картки, на місці, в адміністратора через POS-термінал.

Хочемо відмітити, що тепер громадяни не стоятимуть у тісних, шумних чергах, щоб отримати забезпечені державою якісні, доступні послуги. Тут також подбали і про людей із обмеженими фізичними можливостями: приміщення обладнане пандусом і кнопкою виклику, що дозволяє безперешкодно користуватися послугами ЦНАПу.

За результатами проведення моніторингу та рейтингової оцінки роботи районних центрів надання адміністративних послуг Івано-Франківської області Управління надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації постійно є одним із лідерів,  а за підсумками  ІІІ кварталу 2018 року посів гідне  перше місце.

Очолює ЦНАП молодий, перспективний керівник Мар’яна Мацько, яка постійно запроваджує новітні, якісні європейські стандарти організації надання адміністративних послуг, дбає про комфорт і затишок як клієнтів , так і працівників.

«Доступний, комфортний, якісний ЦНАП – це перший крок до визнання України як сервісної держави, де захист прав та свобод громадянина формують принцип правової, демократичної, сильної європейської країни», - сказав перший керівник Надвірнянського ЦНАПу, а зараз заступник голови Надвірнянської районної державної адміністрації Ярослав Гундяк, який безпосередньо координує роботу центру та працює над його подальшим розвитком  до національного стандарту.
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.