Читайте нас в соціальних мережах

MEGA14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.


14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
14.02.2019 14:32
- Якщо ви керуєте готелем, який вже встиг заслужити лояльність гостей, наступне, що необхідно зробити - зовсім не повторення всього, що застосовується, а - покращення всієї системи взаємодії. І дуже важливо точно донести це до своєї цільової аудиторії. Адже, як відомо, cкромность - це шлях до невідомості.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.
31.01.2019 16:32
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.


Для чого нам об'єднуватись?

Для чого нам об'єднуватись?

         23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.

          Готельєри звернули увагу на те, що досить складно обрати якісний варіант меблів із електронного каталога. «Виробники не знають нюансів та  стандартів готельних меблів, що призводить до непорозуміння під час замовлення», – зауважила Маргарита Бойко  CEO у NADIYA Hotel. Також пані Маргарита звернула увагу на те, що меблі іноземних виробників мають багато непотрібних «наворотів» та захмарні ціни, тому українським готельєрам усе ж таки краще працювати з українськими виробниками.

        Українські виробники меблевої продукції висловили заклопотаність щодо відсутності у працівників закладів розміщення знань про технологію правильного електронного замовлення меблевої продукції. Готельєри Прикарпаття зі свого боку наголосили на тому,  що виробники мають чітко обгрунтовувати зміну ціни товару залежно від функції замовленого товару, якісної фурнітури та наповнення, яких на картинках каталогів не видно.

          Представники готельно-ресторанного бізнесу висловили власні очікування від меблевої продукції українського виробника. Андрій Дзвінчук,  член правління  Асоціації готелів Яремчанщини, наголосив на тому, що  із двох однакових диванів, він,  звісно ж, вибере  дешевший.  На що президент  Української асоціації меблевиків Володимир Патіс відповів, що власнику готелю потрібно не рахувати скільки коштує предмет меблів, а передбачити, скільки часу він відпрацює. 

Світлана Яблунівська, представниця компанії «МЕРКС», акцентувала увагу присутніх на функціональності та спецвимогах до меблів напрямку ХоРеКа. Андрій Дзвінчук зауважив, що виробники, які спеціалізуються на виготовленні таких меблів, повинні вказувати особливості товару в каталогах та вказувати термін їхньої активної експлуатації. Мають бути стандарти для таких меблів, але, на жаль, зараз  їх не має. Павлов В'ячеслав, співвласник компанії АМФ, наголосив на тому, що для напрямку ХоРеКа має бути спеціальний відділ або особа, яка розуміє потреби замовника і може якісно сформувати замовлення, що буде відповідати всім функціональним вимогам та служити визначений термін.

Володимир Патіс, президент Української асоціації меблевиків, співвласник компанії «Ескада М», який презентував можливості українських меблевиків, поділився досвідом вдалих проектів меблювання готелів у різних країнах світу.

         У рамках дискусії і представники готельно-ресторанного бізнесу, і представники меблевої сфери  висловили власні очікування від співпраці та поділились досвідом зі своїми колегами. Захід став фундаментом для налагодження співпраці між українськими виробниками та готельєрами і рестораторами Івано-Франківщини.

 

 


11.01.2019 13:40
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
09.01.2019 13:41
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
06.02.2019 15:09
TripAdvisor® - це найбільший в світі сайт про подорожі, який допомагає мандрівникам спланувати і забронювати ідеальну поїздку. Веб-сайти бренду TripAdvisor утворюють найбільшу спільноту мандрівників у світі. На його сайти заходить до 340 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Тут Ви знайдете понад 320 мільйонів відгуків і думок про більш ніж 4,9 мільйонів готелів, ресторанів і визначних пам'яток.
05.02.2019 16:11
Нещодавно сайт Дзеркало Медіа опублікував історію успіху Зореслави та Квітослави Мацьківих з Коломийщини, молодих підприємиць, які створили власний бізнес за океаном.
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році: