Читайте нас в соціальних мережах

MEGA

02.01.2019 14:24

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Книга бізнес-тренера зі Львова Людмили Калабухи “Почніть говорити “Ні" – бестселер, який просто розмітають з полиць, справжня подія української сучасної бізнес-літератури! Без копійки на рекламу і без просування книга 6 тижнів трималася в топ-продажах у всіх книгарнях України, увійшла в топ-10 кращих книг 2017 року та номінована на кращу книгу-2018 у категорії “Бестселер”. 

02.01.2019 13:34

Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

02.01.2019 13:33

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
28.12.2018 08:59
Як цей метод працює, розповідає в ексклюзивному інтерв’ю керівний партнер маркетингової агенції «Aimbulance» Роман ГАВРИШ. Ви дізнаєтесь, як рекламні «трюки» впливають на потенційну аудиторію та чому розробка логотипа має бути комплексною роботою.
28.12.2018 08:58
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
Для чого нам об'єднуватись?

Для чого нам об'єднуватись?

         23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.

          Готельєри звернули увагу на те, що досить складно обрати якісний варіант меблів із електронного каталога. «Виробники не знають нюансів та  стандартів готельних меблів, що призводить до непорозуміння під час замовлення», – зауважила Маргарита Бойко  CEO у NADIYA Hotel. Також пані Маргарита звернула увагу на те, що меблі іноземних виробників мають багато непотрібних «наворотів» та захмарні ціни, тому українським готельєрам усе ж таки краще працювати з українськими виробниками.

        Українські виробники меблевої продукції висловили заклопотаність щодо відсутності у працівників закладів розміщення знань про технологію правильного електронного замовлення меблевої продукції. Готельєри Прикарпаття зі свого боку наголосили на тому,  що виробники мають чітко обгрунтовувати зміну ціни товару залежно від функції замовленого товару, якісної фурнітури та наповнення, яких на картинках каталогів не видно.

          Представники готельно-ресторанного бізнесу висловили власні очікування від меблевої продукції українського виробника. Андрій Дзвінчук,  член правління  Асоціації готелів Яремчанщини, наголосив на тому, що  із двох однакових диванів, він,  звісно ж, вибере  дешевший.  На що президент  Української асоціації меблевиків Володимир Патіс відповів, що власнику готелю потрібно не рахувати скільки коштує предмет меблів, а передбачити, скільки часу він відпрацює. 

Світлана Яблунівська, представниця компанії «МЕРКС», акцентувала увагу присутніх на функціональності та спецвимогах до меблів напрямку ХоРеКа. Андрій Дзвінчук зауважив, що виробники, які спеціалізуються на виготовленні таких меблів, повинні вказувати особливості товару в каталогах та вказувати термін їхньої активної експлуатації. Мають бути стандарти для таких меблів, але, на жаль, зараз  їх не має. Павлов В'ячеслав, співвласник компанії АМФ, наголосив на тому, що для напрямку ХоРеКа має бути спеціальний відділ або особа, яка розуміє потреби замовника і може якісно сформувати замовлення, що буде відповідати всім функціональним вимогам та служити визначений термін.

Володимир Патіс, президент Української асоціації меблевиків, співвласник компанії «Ескада М», який презентував можливості українських меблевиків, поділився досвідом вдалих проектів меблювання готелів у різних країнах світу.

         У рамках дискусії і представники готельно-ресторанного бізнесу, і представники меблевої сфери  висловили власні очікування від співпраці та поділились досвідом зі своїми колегами. Захід став фундаментом для налагодження співпраці між українськими виробниками та готельєрами і рестораторами Івано-Франківщини.

 

 


16.01.2019 15:43
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
11.01.2019 12:05
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році:
03.01.2019 10:36
23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.
29.12.2018 08:54
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру "Промприлад. Реновація". В Україні проект є піонером у сфері імпакт-інвестування. Імпакт-інвестування – це фінансова стратегія, яка передбачає бізнес та інвестиції як важливу рушійну силу для трансформації суспільства у більш інклюзивне та екологічно грамотне. Проект має на меті продемонструвати, що інвестиції можуть забезпечити як позитивний соціальний ефект, так і фінансовий дохід.