Читайте нас в соціальних мережах

MEGA06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.


14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Для чого нам об'єднуватись?

Для чого нам об'єднуватись?

         23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.

          Готельєри звернули увагу на те, що досить складно обрати якісний варіант меблів із електронного каталога. «Виробники не знають нюансів та  стандартів готельних меблів, що призводить до непорозуміння під час замовлення», – зауважила Маргарита Бойко  CEO у NADIYA Hotel. Також пані Маргарита звернула увагу на те, що меблі іноземних виробників мають багато непотрібних «наворотів» та захмарні ціни, тому українським готельєрам усе ж таки краще працювати з українськими виробниками.

        Українські виробники меблевої продукції висловили заклопотаність щодо відсутності у працівників закладів розміщення знань про технологію правильного електронного замовлення меблевої продукції. Готельєри Прикарпаття зі свого боку наголосили на тому,  що виробники мають чітко обгрунтовувати зміну ціни товару залежно від функції замовленого товару, якісної фурнітури та наповнення, яких на картинках каталогів не видно.

          Представники готельно-ресторанного бізнесу висловили власні очікування від меблевої продукції українського виробника. Андрій Дзвінчук,  член правління  Асоціації готелів Яремчанщини, наголосив на тому, що  із двох однакових диванів, він,  звісно ж, вибере  дешевший.  На що президент  Української асоціації меблевиків Володимир Патіс відповів, що власнику готелю потрібно не рахувати скільки коштує предмет меблів, а передбачити, скільки часу він відпрацює. 

Світлана Яблунівська, представниця компанії «МЕРКС», акцентувала увагу присутніх на функціональності та спецвимогах до меблів напрямку ХоРеКа. Андрій Дзвінчук зауважив, що виробники, які спеціалізуються на виготовленні таких меблів, повинні вказувати особливості товару в каталогах та вказувати термін їхньої активної експлуатації. Мають бути стандарти для таких меблів, але, на жаль, зараз  їх не має. Павлов В'ячеслав, співвласник компанії АМФ, наголосив на тому, що для напрямку ХоРеКа має бути спеціальний відділ або особа, яка розуміє потреби замовника і може якісно сформувати замовлення, що буде відповідати всім функціональним вимогам та служити визначений термін.

Володимир Патіс, президент Української асоціації меблевиків, співвласник компанії «Ескада М», який презентував можливості українських меблевиків, поділився досвідом вдалих проектів меблювання готелів у різних країнах світу.

         У рамках дискусії і представники готельно-ресторанного бізнесу, і представники меблевої сфери  висловили власні очікування від співпраці та поділились досвідом зі своїми колегами. Захід став фундаментом для налагодження співпраці між українськими виробниками та готельєрами і рестораторами Івано-Франківщини.

 

 


14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
23.04.2019 08:07
Володимир Слободян, власник компанії «Персей Агро» про те, як завдяки залученню кредитних коштів вдалося розбудувати ферму європейського рівня.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.
23.05.2019 17:46
23.05.2019 11:26
7 лютого вводиться в дію Закон України про «Про валюту і валютні операції», що має на меті подальшу лібералізацію валютних відносин. Бізнес-спільнота позитивно оцінює зміни і очікує коли нові правила запрацюють в повній мірі.