Читайте нас в соціальних мережах

MEGA14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.


14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
14.02.2019 14:32
- Якщо ви керуєте готелем, який вже встиг заслужити лояльність гостей, наступне, що необхідно зробити - зовсім не повторення всього, що застосовується, а - покращення всієї системи взаємодії. І дуже важливо точно донести це до своєї цільової аудиторії. Адже, як відомо, cкромность - це шлях до невідомості.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.
31.01.2019 16:32
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.


Європейська якість - українське виробництво

Європейська якість - українське виробництво

Товариство з обмеженою відповідальністю "Таркетт  Вінісін" засноване 1994 року на базі Калуського концерну "Хлорвініл" та компанії "Синтелон" (Сербія). Продукція підприємства – різноманітні покриття для облаштування підлоги в житлових, комерційних, побутових приміщеннях, спортивних майданчиках, транспортних засобах.

ТзОВ «Таркетт Вінісін» неодноразово ставав переможцем у Національних Бізнес-Рейтингах у номінаціях "Обсяг реалізованої продукції",  "Чистий прибуток" , "Продуктивність праці", "Заробітна плата", "100 кращих продуктів України", "Експортер року" та "Імпортер року" серед підприємств аналогічного профілю.

Експорт  полівінілхлоридного лінолеуму виготовленого ТзОВ "Таркетт Вінісін" складає 70 % від загальної  кількості  випущеної  продукції. Він з успіхом експортується у країни Європи, Азії, Африки та Америки .

На підприємстві діють міжнародні системи управління якістю ISO 9001,  міжнародні  системи  екологічного менеджменту ISO 14000  та "Листок життя", а також системи менеджменту з охорони праці та безпеки OH SAS 18000,  що дозволяє працювати та випускати продукцію  на рівні міжнародних вимог і стандартів.

У склад  ТзОВ "Таркетт Вінісін" на даний час  входять кілька видів виробництва:полівінілхлоридного покриття для підлоги (лінолеуму), паркетної дошки, тафтингового текстильного покриття для підлоги, тестильної  нитки, а також діє сервісний центр зберігання і відвантаження  готової продукції. В даний час виробництво виготовляє найрізноманітніші види текстильного покриття для облаштування підлоги, в тому числі і покриття для спортивних майданчиків – штучну траву.

Першим підрозділом підприємства була фабрика з виробництва текстильного тафтингового покриття для підлоги, збудована силами місцевих будівельників  всього за 12 місяців, і введена  в дію в травні 1994 року. Цей день вважається днем народження підприємства.

В серпні 1997 року розпочато виробництво текстильної нитки, призначеної  для виготовлення  тафтингового покриття, килимів та килимових виробів. Власне виробництво нитки дало змогу відмовитися від імпортної сировини, задовольнити потреби у нитці при виробництві тафтингового покриття, а також реалізовувати її  для аналогічних підприємств на українському  та зарубіжному ринках.  

В   2002 році  побудовано  виробництво полівінілхлоридного лінолеуму. Введення його в дію дало змогу повністю задовольнити споживчий ринок України в такому товарі. На виробництві застосовуються новітні технології, які не мають аналогів на інших вітчизняних підприємствах з виробництва лінолеуму. На даний час ТзОВ  виготовляє найсучасніше  високоякісне полівінілхлоридне покриття для підлоги  різноманітного призначення, в тому числі для спортивних майданчиків, а також у транспортних  засобах – автобусах, тролейбусах, трамваях, залізничних вагонах.

В   2006 році  на ТзОВ "Таркетт Вінісін" збудовано сервісний центр із складськими приміщеннями загальною площею 8 000 м.кв.  Запуск цього об’єкта  дав змогу швидко та якісно забезпечувати  наших клієнтів  продукцією як нашого підприємства, так  і продукцією інших підприємств компанії. Значно скоротився термін, який проходить між замовленням товару та доставкою його до покупця. 

В   2007 році  розпочалось почергове  введення  в дію виробництва  паркетної дошки – сушки пиломатеріалів, виробництва  паркетної планки - ламели  та виробництва верхнього шару паркетної  дошки. Продукція  експортується для кінцевої доробки на профільні  підприємства компанії "Таркетт"

В 2011 році підприємство змінило назву на ТзОВ "Таркетт Вінісін" і ввійшло до складу  міжнародної  компанії  "Таркетт" – світового лідера з виробництва покриття для підлоги.

Підприємство активно впроваджує нові високі та енергоефективні технології. Протягом 2013 - 2014 років введено в дію 2 твердопаливні котельні, які працюють на твердих деревних  відходах власного виробництва.  Це  дало змогу повністю  відмовитися від використання природного газу,  вирішити питання утилізації відходів виробництва та зменшення шкідливих викидів в атмосферу . Підприємство постійно дбає про збереження навколишнього середовища. У  планах  фірми – виготовлення нових екологічно чистих продуктів,  подальший розвиток енергоефективних технологій,  освоєння  нових  ринків збуту продукції .

ТзОВ "Таркетт Вінісін" бере активну участь у різноманітних  виставках та конкурсах, представляючи свою продукцію. Так , підприємство є постійним учасником щорічних  найбільших профільних міжнародних виставок,  постійним учасником  та переможцем  загальнодержавних та  регіональних спеціалізованих  виставок  -  "100 кращих товарів України", "Барвиста Україна" та інших .

Підприємство проводить значну благодійну діяльність,  допомагаючи  різноманітним благодійним  та громадським організаціям і фондам,  у тому  числі і власною продукцією.

  

 

  Директор ТзОВ  « Таркетт Вінісін»

  Роман Євгенович Пукіш  

 


11.01.2019 13:40
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
09.01.2019 13:41
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
06.02.2019 15:09
TripAdvisor® - це найбільший в світі сайт про подорожі, який допомагає мандрівникам спланувати і забронювати ідеальну поїздку. Веб-сайти бренду TripAdvisor утворюють найбільшу спільноту мандрівників у світі. На його сайти заходить до 340 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Тут Ви знайдете понад 320 мільйонів відгуків і думок про більш ніж 4,9 мільйонів готелів, ресторанів і визначних пам'яток.
05.02.2019 16:11
Нещодавно сайт Дзеркало Медіа опублікував історію успіху Зореслави та Квітослави Мацьківих з Коломийщини, молодих підприємиць, які створили власний бізнес за океаном.
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році: