Читайте нас в соціальних мережах

MEGA

02.01.2019 14:24

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Книга бізнес-тренера зі Львова Людмили Калабухи “Почніть говорити “Ні" – бестселер, який просто розмітають з полиць, справжня подія української сучасної бізнес-літератури! Без копійки на рекламу і без просування книга 6 тижнів трималася в топ-продажах у всіх книгарнях України, увійшла в топ-10 кращих книг 2017 року та номінована на кращу книгу-2018 у категорії “Бестселер”. 

02.01.2019 13:34

Aimbulance – тричі найефективніша digital агенція в рейтингу Effie Awards Ukraine, номер 1 у дослідженні Advertiser’s Choice і рейтингу «Digital агенція року» за 2014, 2015 та 2016 рік. У 2014 році AIMBULANCE стала фіналістом фестивалю рекламної креативності Cannes Lions. За результатами сезону 2013/2014 агенція зайняла 8-е місце в світовому рейтингу ефективності незалежних агенцій від EFFIE.

02.01.2019 13:33

Людмила Калабуха - бізнес-тренер, експерт ЗМІ, автор першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua.

Не беріть на роботу друзів. Ніколи. Вони думають, що у вас можна буде працювати в 2 рази менше, а ви будете їм платити в 2 рази більше. Ви ж друзі! А ви вважаєте як раз навпаки. От і виходить, що у вас після цього ані друзів, ані якісно виконаної роботи.

28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
28.12.2018 08:59
Як цей метод працює, розповідає в ексклюзивному інтерв’ю керівний партнер маркетингової агенції «Aimbulance» Роман ГАВРИШ. Ви дізнаєтесь, як рекламні «трюки» впливають на потенційну аудиторію та чому розробка логотипа має бути комплексною роботою.
28.12.2018 08:58
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
Європейська якість - українське виробництво

Європейська якість - українське виробництво

Товариство з обмеженою відповідальністю "Таркетт  Вінісін" засноване 1994 року на базі Калуського концерну "Хлорвініл" та компанії "Синтелон" (Сербія). Продукція підприємства – різноманітні покриття для облаштування підлоги в житлових, комерційних, побутових приміщеннях, спортивних майданчиках, транспортних засобах.

ТзОВ «Таркетт Вінісін» неодноразово ставав переможцем у Національних Бізнес-Рейтингах у номінаціях "Обсяг реалізованої продукції",  "Чистий прибуток" , "Продуктивність праці", "Заробітна плата", "100 кращих продуктів України", "Експортер року" та "Імпортер року" серед підприємств аналогічного профілю.

Експорт  полівінілхлоридного лінолеуму виготовленого ТзОВ "Таркетт Вінісін" складає 70 % від загальної  кількості  випущеної  продукції. Він з успіхом експортується у країни Європи, Азії, Африки та Америки .

На підприємстві діють міжнародні системи управління якістю ISO 9001,  міжнародні  системи  екологічного менеджменту ISO 14000  та "Листок життя", а також системи менеджменту з охорони праці та безпеки OH SAS 18000,  що дозволяє працювати та випускати продукцію  на рівні міжнародних вимог і стандартів.

У склад  ТзОВ "Таркетт Вінісін" на даний час  входять кілька видів виробництва:полівінілхлоридного покриття для підлоги (лінолеуму), паркетної дошки, тафтингового текстильного покриття для підлоги, тестильної  нитки, а також діє сервісний центр зберігання і відвантаження  готової продукції. В даний час виробництво виготовляє найрізноманітніші види текстильного покриття для облаштування підлоги, в тому числі і покриття для спортивних майданчиків – штучну траву.

Першим підрозділом підприємства була фабрика з виробництва текстильного тафтингового покриття для підлоги, збудована силами місцевих будівельників  всього за 12 місяців, і введена  в дію в травні 1994 року. Цей день вважається днем народження підприємства.

В серпні 1997 року розпочато виробництво текстильної нитки, призначеної  для виготовлення  тафтингового покриття, килимів та килимових виробів. Власне виробництво нитки дало змогу відмовитися від імпортної сировини, задовольнити потреби у нитці при виробництві тафтингового покриття, а також реалізовувати її  для аналогічних підприємств на українському  та зарубіжному ринках.  

В   2002 році  побудовано  виробництво полівінілхлоридного лінолеуму. Введення його в дію дало змогу повністю задовольнити споживчий ринок України в такому товарі. На виробництві застосовуються новітні технології, які не мають аналогів на інших вітчизняних підприємствах з виробництва лінолеуму. На даний час ТзОВ  виготовляє найсучасніше  високоякісне полівінілхлоридне покриття для підлоги  різноманітного призначення, в тому числі для спортивних майданчиків, а також у транспортних  засобах – автобусах, тролейбусах, трамваях, залізничних вагонах.

В   2006 році  на ТзОВ "Таркетт Вінісін" збудовано сервісний центр із складськими приміщеннями загальною площею 8 000 м.кв.  Запуск цього об’єкта  дав змогу швидко та якісно забезпечувати  наших клієнтів  продукцією як нашого підприємства, так  і продукцією інших підприємств компанії. Значно скоротився термін, який проходить між замовленням товару та доставкою його до покупця. 

В   2007 році  розпочалось почергове  введення  в дію виробництва  паркетної дошки – сушки пиломатеріалів, виробництва  паркетної планки - ламели  та виробництва верхнього шару паркетної  дошки. Продукція  експортується для кінцевої доробки на профільні  підприємства компанії "Таркетт"

В 2011 році підприємство змінило назву на ТзОВ "Таркетт Вінісін" і ввійшло до складу  міжнародної  компанії  "Таркетт" – світового лідера з виробництва покриття для підлоги.

Підприємство активно впроваджує нові високі та енергоефективні технології. Протягом 2013 - 2014 років введено в дію 2 твердопаливні котельні, які працюють на твердих деревних  відходах власного виробництва.  Це  дало змогу повністю  відмовитися від використання природного газу,  вирішити питання утилізації відходів виробництва та зменшення шкідливих викидів в атмосферу . Підприємство постійно дбає про збереження навколишнього середовища. У  планах  фірми – виготовлення нових екологічно чистих продуктів,  подальший розвиток енергоефективних технологій,  освоєння  нових  ринків збуту продукції .

ТзОВ "Таркетт Вінісін" бере активну участь у різноманітних  виставках та конкурсах, представляючи свою продукцію. Так , підприємство є постійним учасником щорічних  найбільших профільних міжнародних виставок,  постійним учасником  та переможцем  загальнодержавних та  регіональних спеціалізованих  виставок  -  "100 кращих товарів України", "Барвиста Україна" та інших .

Підприємство проводить значну благодійну діяльність,  допомагаючи  різноманітним благодійним  та громадським організаціям і фондам,  у тому  числі і власною продукцією.

  

 

  Директор ТзОВ  « Таркетт Вінісін»

  Роман Євгенович Пукіш  

 


16.01.2019 15:43
Уже другий рік поспіль протягом новорічно-різдвяних свят у місті Надвірна відбувається фестиваль «Файне Різдво». Участь у мистецькому проекті беруть участь понад тисяча учасників різноманітних хорових і танцювальних колективів з усього району.
11.01.2019 12:05
Печеніжинська ОТГ стала переможцем 9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування і отримає фінансову підтримку у розмірі 500 тисяч гривень на реалізацію проекту
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році:
03.01.2019 10:36
23 листопада Українська асоціація меблевиків спільно з "Теплим містом" на базі Promprylad.Renovation провела панельну дискусію між представниками готельно-ресторанної та меблевої сфер. Проблемним питанням стало умеблювання закладів загального користування.
29.12.2018 08:54
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру "Промприлад. Реновація". В Україні проект є піонером у сфері імпакт-інвестування. Імпакт-інвестування – це фінансова стратегія, яка передбачає бізнес та інвестиції як важливу рушійну силу для трансформації суспільства у більш інклюзивне та екологічно грамотне. Проект має на меті продемонструвати, що інвестиції можуть забезпечити як позитивний соціальний ефект, так і фінансовий дохід.