MEGA

11.12.2019 18:05
Про базові принципи ефективних комунікацій і їхню відмінність від SMM розповідає директорка


25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.
06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
10.12.2019 18:32
Ігор Бартків, заступник президента ІФТПП, в інтерв’ю підбив підсумки роботи за чотири роки, розповів, яка перспектива та можливості відкриваються перед виробниками меблів, одягу, кондитерських виробів та меду на ринках ЄС та Канади і чому Карпати - пріоритетний регіон для «балуваних» іноземних туристів.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
Європейська якість - українське виробництво

Європейська якість - українське виробництво

Товариство з обмеженою відповідальністю "Таркетт  Вінісін" засноване 1994 року на базі Калуського концерну "Хлорвініл" та компанії "Синтелон" (Сербія). Продукція підприємства – різноманітні покриття для облаштування підлоги в житлових, комерційних, побутових приміщеннях, спортивних майданчиках, транспортних засобах.

ТзОВ «Таркетт Вінісін» неодноразово ставав переможцем у Національних Бізнес-Рейтингах у номінаціях "Обсяг реалізованої продукції",  "Чистий прибуток" , "Продуктивність праці", "Заробітна плата", "100 кращих продуктів України", "Експортер року" та "Імпортер року" серед підприємств аналогічного профілю.

Експорт  полівінілхлоридного лінолеуму виготовленого ТзОВ "Таркетт Вінісін" складає 70 % від загальної  кількості  випущеної  продукції. Він з успіхом експортується у країни Європи, Азії, Африки та Америки .

На підприємстві діють міжнародні системи управління якістю ISO 9001,  міжнародні  системи  екологічного менеджменту ISO 14000  та "Листок життя", а також системи менеджменту з охорони праці та безпеки OH SAS 18000,  що дозволяє працювати та випускати продукцію  на рівні міжнародних вимог і стандартів.

У склад  ТзОВ "Таркетт Вінісін" на даний час  входять кілька видів виробництва:полівінілхлоридного покриття для підлоги (лінолеуму), паркетної дошки, тафтингового текстильного покриття для підлоги, тестильної  нитки, а також діє сервісний центр зберігання і відвантаження  готової продукції. В даний час виробництво виготовляє найрізноманітніші види текстильного покриття для облаштування підлоги, в тому числі і покриття для спортивних майданчиків – штучну траву.

Першим підрозділом підприємства була фабрика з виробництва текстильного тафтингового покриття для підлоги, збудована силами місцевих будівельників  всього за 12 місяців, і введена  в дію в травні 1994 року. Цей день вважається днем народження підприємства.

В серпні 1997 року розпочато виробництво текстильної нитки, призначеної  для виготовлення  тафтингового покриття, килимів та килимових виробів. Власне виробництво нитки дало змогу відмовитися від імпортної сировини, задовольнити потреби у нитці при виробництві тафтингового покриття, а також реалізовувати її  для аналогічних підприємств на українському  та зарубіжному ринках.  

В   2002 році  побудовано  виробництво полівінілхлоридного лінолеуму. Введення його в дію дало змогу повністю задовольнити споживчий ринок України в такому товарі. На виробництві застосовуються новітні технології, які не мають аналогів на інших вітчизняних підприємствах з виробництва лінолеуму. На даний час ТзОВ  виготовляє найсучасніше  високоякісне полівінілхлоридне покриття для підлоги  різноманітного призначення, в тому числі для спортивних майданчиків, а також у транспортних  засобах – автобусах, тролейбусах, трамваях, залізничних вагонах.

В   2006 році  на ТзОВ "Таркетт Вінісін" збудовано сервісний центр із складськими приміщеннями загальною площею 8 000 м.кв.  Запуск цього об’єкта  дав змогу швидко та якісно забезпечувати  наших клієнтів  продукцією як нашого підприємства, так  і продукцією інших підприємств компанії. Значно скоротився термін, який проходить між замовленням товару та доставкою його до покупця. 

В   2007 році  розпочалось почергове  введення  в дію виробництва  паркетної дошки – сушки пиломатеріалів, виробництва  паркетної планки - ламели  та виробництва верхнього шару паркетної  дошки. Продукція  експортується для кінцевої доробки на профільні  підприємства компанії "Таркетт"

В 2011 році підприємство змінило назву на ТзОВ "Таркетт Вінісін" і ввійшло до складу  міжнародної  компанії  "Таркетт" – світового лідера з виробництва покриття для підлоги.

Підприємство активно впроваджує нові високі та енергоефективні технології. Протягом 2013 - 2014 років введено в дію 2 твердопаливні котельні, які працюють на твердих деревних  відходах власного виробництва.  Це  дало змогу повністю  відмовитися від використання природного газу,  вирішити питання утилізації відходів виробництва та зменшення шкідливих викидів в атмосферу . Підприємство постійно дбає про збереження навколишнього середовища. У  планах  фірми – виготовлення нових екологічно чистих продуктів,  подальший розвиток енергоефективних технологій,  освоєння  нових  ринків збуту продукції .

ТзОВ "Таркетт Вінісін" бере активну участь у різноманітних  виставках та конкурсах, представляючи свою продукцію. Так , підприємство є постійним учасником щорічних  найбільших профільних міжнародних виставок,  постійним учасником  та переможцем  загальнодержавних та  регіональних спеціалізованих  виставок  -  "100 кращих товарів України", "Барвиста Україна" та інших .

Підприємство проводить значну благодійну діяльність,  допомагаючи  різноманітним благодійним  та громадським організаціям і фондам,  у тому  числі і власною продукцією.

  

 

  Директор ТзОВ  « Таркетт Вінісін»

  Роман Євгенович Пукіш  

 26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.