Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Гості з більшою охотою приїдуть туди, де отримають унікальні спогади

- Якщо ви керуєте готелем, який вже встиг заслужити лояльність гостей, наступне, що необхідно зробити - зовсім не повторення всього, що застосовується, а - покращення всієї системи взаємодії. І дуже важливо точно донести це до своєї цільової аудиторії.

Адже, як відомо, cкромность - це шлях до невідомості.

Зміцнення рівня довіри гостей, журналістів, цільової аудиторії - все ще залишається основним завданням просування готелю. Змінюється тільки тактика.

Незалежно від того, яким об'єктом ви керуєте або володієте: скромним готелем або розкішним курортом, поруч з туристичною локацією або на віддалі від жвавих магістралей - PR повинен бути однією з головних турбот. Зайвим буде нагадувати про те, що поширювати слід правдиву і цікаву інформацію. Однак, перш ніж генерувати контент, необхідно визначити унікальну рису готелю: чим він особливий, кращий за інших в аналогічному ціновому діапазоні регіону.

На підставі цього і варто формувати основну думку в подальшій комунікації з аудиторією.

Скромність - це шлях до невідомості

Наприклад, курорт, який користується популярністю у молодят, може в люксових номерах розмістити ванну в формі серця, камін і кругле ліжко. Фотографії такого розміщення обов'язково повинні бути на сайті з докладним описом. Так, такі романтичні деталі досі працюють.

Також можна створити унікальну послугу для свого готелю. Наприклад, уроки верхової їзди, фотосесії з тематичними аксесуарами. Або можна встановити у ванній кімнаті скляну стіну, щоб насолоджуватись приголомшливим краєвидом з вікна.

Унікальна особливість вашого готелю повинна бути ключовим акцентом всієї реклами та PR. Маркетинг готелю будується таким чином, щоб дотримуватися принципу: гості охоче приїдуть туди, де зможуть отримати унікальні спогади.

Готель Richard

У мережі Ribas Hotels Group вже понад рік функціонує сіті-готель Bortoli. В основі його концепції закладена асоціація з весняним садом. У дизайні і обробці використані екоматеріали. Об'єкт яскраво і оригінально зонований. Цим він відрізняється від більшості міських готелів. Просування готелю передбачає, що гість розуміє - приїжджаючи в готель, що він отримає яскраву емоцію, яку запам'ятає надовго.

Готель Bortoli

Якщо ви не впевнені в своїй концептуальній ідеї - поговоріть із гостями: запитайте, що їм сподобалося у вас; що, на їхню думку, буде краще; попросіть їх написати короткий відгук про ваш готель.

Запропонуйте їм щось особливе для цього: солодкий комплімент від ресторану, квиток на атракціони або підйомник, знижку в спа або подарункові купони в місцеву пекарню.

Зробіть щось особливе після їх виїзду. Надішліть красиву листівку. Якщо вони приїхали святкувати річницю або день народження, позначте це в своєму календарі, щоб відправити теплі вітання в наступному році. Або навіть запропонувати їм безкоштовно пожити у вас в день свого свята. У міжсезоння, наприклад, можна відправити вашим гостям фотографію прекрасної природи вашого регіону.

Ставок в готелі Bless Village

Переваги PR-технологій

PR, як правило, дешевший, ніж рекламні кампанії. Але вони також можуть працювати в синергії. Для невеликих готелів використання соціальних мереж - хороший спосіб генерувати цільову рекламу, не витрачаючи величезних сум. Просто зробіть яскраві професійні фотографії.

Запропонуйте своїм гостям можливість отримати безкоштовну ніч, додану до оплаченого двотижневого проживання, якщо вони виграють щомісячний фотоконкурс на кращу фотографію в готелі.

Поговоріть зі співробітниками про цікаві історії та поділіться ними із місцевими ЗМІ. Потім поділіться цими матеріалами в соціальних мережах відразу після того, як вони вийдуть у світ, і повторіть публікацію приблизно через місяць. Можливо, знову зробити це через шість місяців. Часто люди не бачать весь ваш контент в соціальних мережах через потік інформації в новинних стрічках.

Для ефективної роботи, PR-фахівець вашого готелю повинен врахувати, що:

• У 2019 буде спостерігатися зменшення популярності традиційних ЗМІ і надалі зростатиме бренд-журналістика, як частина контент-маркетингу. Для формування довіри до бренду необхідно створювати і поширювати релевантний контент. PR займе позицію стратегічного партнера ЗМІ.

• Прийшов час усвідомити, що зв'язки з громадськістю та відносини із засобами масової інформації - це різні види діяльності. Тому, не обмежуйте свою PR-кампанію тільки цим. Намагайтеся спілкуватися з вашою аудиторією безпосередньо.

Репутація - найцінніше, що у вас є

У сучасному медіа-світі великий відсоток ЗМІ оперують фальшивими новинами. Через це існує певний градус недовіри до інформації. Тому, коли піарники готують кампанії, контент і навіть прес-релізи повинні бути готові до будь-яких потенційних загроз щодо зазіхання на репутацію власного бренду.

Важливо бути конкретними, цитуючи джерела, і проявляти підвищену пильність, коли справа доходить до цифр і статистики. Не можна давати ЦА привід засумніватися в достовірності пропонованої вами інформації.

Рекомендації для готелів:

• Подивіться на сайти інших готелів в вашому регіоні і на ресурси світових мереж. Мета: побачити, що працює у них і надихнутися ідеями, а потім адаптувати їх під ваш готель.

• Не шкодуйте історій і діліться ними в соціальних мережах. Це можуть бути локальні місця для відвідування, щорічні фестивалі, видатні особистості вашого міста / регіону.

• Розкажіть, де найкраще знайти сувеніри ручної роботи, де люблять відпочивати місцеві жителі і інші.

• Вкажіть додаткові послуги: SPA, зал для занять спортом, ігрова кімната для дітей або сімейна вечеря.

• Завжди просіть гостей написати відгук і поділитися тим, що їм сподобалося.

PR з вуст в уста - один з найефективніших способів просування вашого бізнесу26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.