Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


ТОП-5 ресторанів міста Яремче за версією TripAdvisor

ТОП-5 ресторанів міста Яремче за версією TripAdvisor

TripAdvisor® - це найбільший в світі сайт про подорожі, який допомагає мандрівникам спланувати і забронювати ідеальну поїздку. Веб-сайти бренду TripAdvisor утворюють найбільшу спільноту мандрівників у світі. На його сайти заходить до 340 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Тут Ви знайдете понад 320 мільйонів відгуків і думок про більш ніж 4,9 мільйонів готелів, ресторанів і визначних пам'яток. Сайти працюють в 45-ти країнах світу. При розрахунку індексу популярності TripAdvisor використовуються оцінки мандрівників, що відображають рівень їх задоволеності. На відміну від інших сайтів, які просто відзначають готель за ціною або класом, TripAdvisor використовує захищений авторськими правами алгоритм. Журнал «MEGA» розповідає про заклади харчування в місті Яремче, які займають лідируючі позиції в рейтингу TripAdvisor.

Ресторан-колиба «Ведмежа гора»

  

Оцінка на TripAdvisor – 4,5

Кількість відгуків - 151

Харчування – 4,0

Обслуговування – 4,0

Ціна/якість – 4,0

     Ресторан виконаний у традиційному гуцульському стилі. Місцевий колорит та смачна кухня створять Вам настрій на цілий день. Тут подають страви барбекю, європейської та української кухонь. Якщо Ви поціновувач місцевих домашніх наливок, заходьте і насолоджуйтесь напоями. В наявності також спеціалізоване меню для дітей та вегетаріанців. В ресторані діє послуга «їжа з собою».

Ресторан-колиба «Красна садиба»

  

Оцінка на TripAdvisor – 4,5

Кількість відгуків - 235

Харчування – 4,5

Обслуговування – 4,5

Ціна/якість – 4,5

     Колиба стилізо­вана під гу­цуль­ську пас­ту­шу хату, містить два зали, в одній з яких є ман­гал. На за­мов­лення у колибі ви мо­жете поїсти і пос­лу­хати у жи­вому ви­конанні ав­тентич­них троїстих музик. Приміщення ко­либи є доволі ве­ликим і чу­дово підхо­дить для влаш­ту­ван­ня бен­кетів, кор­по­ративів та сімей­них свят. Тут подають страви європейської та української кухонь, меню ресторану також підійде для вегетаріанців. В ресторані діє послуга «їжа з собою».

Ресторан «Festa»

  

Оцінка на TripAdvisor – 4,5

Кількість відгуків - 59

Харчування – 4,5

Обслуговування – 4,5

Ціна/якість – 4,5

     В ресторані Ви зможете скуштувати страви італійської кухні. Тут зможуть смачно поїсти вегетаріанці та діти. Це чи не найвідоміша піцерія м.Яремче. В ресторані діє послуга «їжа з собою».

Ресторан «Стара Ворохта»

  

Оцінка на TripAdvisor – 4,0

Кількість відгуків - 69

Харчування – 4,5

Обслуговування – 4,5

Ціна/якість – 4,0

     Ресторан має три зали: «Стара Ворохта» (в інтер'єрі багато давніх фотографій селища та його жителів), «Мисливська» та «Полонинська». Тут подають страви європейської, традиційної української та гуцульської кухонь, меню ресторану також підійде для вегетаріанців. Тут великий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв, а на літньому майданчику Ви зможете скуштувати розливне пиво, квас, вино, глінтвейн та піцу. 

Ресторан «У Якова»

   

Оцінка на TripAdvisor – 4,0

Кількість відгуків - 140

Харчування – 4,0

Обслуговування – 3,5

Ціна/якість – 4,0

В ресторані Ви зможете поласувати стравами української та гуцульської  кухні, страви барбекю. Ресторан знаходиться біля сувенірного ринку м.Яремче на березі гірської річки Прут, тому тут Ви зможе як смачно поїсти, та і купити собі щось на згадку про карпатський відпочинок.

 

Уляна Гаврилюк
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.