Читайте нас в соціальних мережах

MEGA14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.


14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
14.02.2019 14:32
- Якщо ви керуєте готелем, який вже встиг заслужити лояльність гостей, наступне, що необхідно зробити - зовсім не повторення всього, що застосовується, а - покращення всієї системи взаємодії. І дуже важливо точно донести це до своєї цільової аудиторії. Адже, як відомо, cкромность - це шлях до невідомості.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.
31.01.2019 16:32
В інтерв’ю засновники кафе «Небо» Олена та Тарас Халак розповідають, чи не зловживають відвідувачі їхньою добротою і концепцією «вільних цін», який фінансовий дохід закладу і як поєднати Бога і бізнес?
28.12.2018 08:59
Голова Української асоціації меблевиків Володимир Патісон розповідає, що собою представляє меблева галузь України, чи витіснить IKEA вітчизняних конкурентів, а також, як змінилося ставлення до потенційних експортерів за останні чотири роки.
ТОП-5 ресторанів міста Яремче за версією TripAdvisor

ТОП-5 ресторанів міста Яремче за версією TripAdvisor

TripAdvisor® - це найбільший в світі сайт про подорожі, який допомагає мандрівникам спланувати і забронювати ідеальну поїздку. Веб-сайти бренду TripAdvisor утворюють найбільшу спільноту мандрівників у світі. На його сайти заходить до 340 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Тут Ви знайдете понад 320 мільйонів відгуків і думок про більш ніж 4,9 мільйонів готелів, ресторанів і визначних пам'яток. Сайти працюють в 45-ти країнах світу. При розрахунку індексу популярності TripAdvisor використовуються оцінки мандрівників, що відображають рівень їх задоволеності. На відміну від інших сайтів, які просто відзначають готель за ціною або класом, TripAdvisor використовує захищений авторськими правами алгоритм. Журнал «MEGA» розповідає про заклади харчування в місті Яремче, які займають лідируючі позиції в рейтингу TripAdvisor.

Ресторан-колиба «Ведмежа гора»

  

Оцінка на TripAdvisor – 4,5

Кількість відгуків - 151

Харчування – 4,0

Обслуговування – 4,0

Ціна/якість – 4,0

     Ресторан виконаний у традиційному гуцульському стилі. Місцевий колорит та смачна кухня створять Вам настрій на цілий день. Тут подають страви барбекю, європейської та української кухонь. Якщо Ви поціновувач місцевих домашніх наливок, заходьте і насолоджуйтесь напоями. В наявності також спеціалізоване меню для дітей та вегетаріанців. В ресторані діє послуга «їжа з собою».

Ресторан-колиба «Красна садиба»

  

Оцінка на TripAdvisor – 4,5

Кількість відгуків - 235

Харчування – 4,5

Обслуговування – 4,5

Ціна/якість – 4,5

     Колиба стилізо­вана під гу­цуль­ську пас­ту­шу хату, містить два зали, в одній з яких є ман­гал. На за­мов­лення у колибі ви мо­жете поїсти і пос­лу­хати у жи­вому ви­конанні ав­тентич­них троїстих музик. Приміщення ко­либи є доволі ве­ликим і чу­дово підхо­дить для влаш­ту­ван­ня бен­кетів, кор­по­ративів та сімей­них свят. Тут подають страви європейської та української кухонь, меню ресторану також підійде для вегетаріанців. В ресторані діє послуга «їжа з собою».

Ресторан «Festa»

  

Оцінка на TripAdvisor – 4,5

Кількість відгуків - 59

Харчування – 4,5

Обслуговування – 4,5

Ціна/якість – 4,5

     В ресторані Ви зможете скуштувати страви італійської кухні. Тут зможуть смачно поїсти вегетаріанці та діти. Це чи не найвідоміша піцерія м.Яремче. В ресторані діє послуга «їжа з собою».

Ресторан «Стара Ворохта»

  

Оцінка на TripAdvisor – 4,0

Кількість відгуків - 69

Харчування – 4,5

Обслуговування – 4,5

Ціна/якість – 4,0

     Ресторан має три зали: «Стара Ворохта» (в інтер'єрі багато давніх фотографій селища та його жителів), «Мисливська» та «Полонинська». Тут подають страви європейської, традиційної української та гуцульської кухонь, меню ресторану також підійде для вегетаріанців. Тут великий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв, а на літньому майданчику Ви зможете скуштувати розливне пиво, квас, вино, глінтвейн та піцу. 

Ресторан «У Якова»

   

Оцінка на TripAdvisor – 4,0

Кількість відгуків - 140

Харчування – 4,0

Обслуговування – 3,5

Ціна/якість – 4,0

В ресторані Ви зможете поласувати стравами української та гуцульської  кухні, страви барбекю. Ресторан знаходиться біля сувенірного ринку м.Яремче на березі гірської річки Прут, тому тут Ви зможе як смачно поїсти, та і купити собі щось на згадку про карпатський відпочинок.

 

Уляна Гаврилюк


19.04.2019 11:43
Володимир Слободян, власник компанії «Персей Агро» про те, як завдяки залученню кредитних коштів вдалося розбудувати ферму європейського рівня.
12.04.2019 18:23
Співвласник компанії «Сади Прикарпаття» Назар Романів про те, як перебудувати виробництвовідповідно до європейських вимог та вийти на ринок ЄС, щоб вести бізнес на міжнародній арені.
05.04.2019 18:55
Журнал МЕGA спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні підготував спецпроект про можливості розвитку малого та середнього підприємництва. Пропонуємо вам історії місцевих компаній, які розповіли про свій досвід виходу на міжнародні ринки, отримання фінансових ресурсів та розвиток навичок ведення бізнесу Наш перший герой проекту «БУДУЄМО БІЗНЕС РАЗОМ» співвласник меблевої  компанії FROP Василь Феценець. В інтерв’ю розповідається як навчання в «Школі управління меблевого бізнесу» допомогло компанії FROP стати командою, покращити свої показники та підкорити серця вітчизняних та іноземних покупців.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
06.02.2019 15:09
TripAdvisor® - це найбільший в світі сайт про подорожі, який допомагає мандрівникам спланувати і забронювати ідеальну поїздку. Веб-сайти бренду TripAdvisor утворюють найбільшу спільноту мандрівників у світі. На його сайти заходить до 340 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. Тут Ви знайдете понад 320 мільйонів відгуків і думок про більш ніж 4,9 мільйонів готелів, ресторанів і визначних пам'яток.
05.02.2019 16:11
Нещодавно сайт Дзеркало Медіа опублікував історію успіху Зореслави та Квітослави Мацьківих з Коломийщини, молодих підприємиць, які створили власний бізнес за океаном.
09.01.2019 13:03
2018 рік все ближче підходить до завершення. Всі фахівці з цифрового маркетингу, SEO-компанії, ІТ компанії тощо, досліджують топові тренди та планують свої кампанії на 2019 рік. Давайте поговоримо про декілька основних інноваційних трендів, які вочевидь будуть панувати на ринку інформаційних технологій у наступному році: