Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Як продати бренд на глобальних ринках?

Як продати бренд на глобальних ринках?

6 березня в Івано-Франківську відбувся практичний семінар «Як продати свій бренд на глобальних ринках: маркетинг,  візуальнаайдентика та елементи брендування» в рамках освітніх програм CreativeExportUkraine таExportRevolutionUkraine, які  розроблені Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з ДУ "Офіс із просування експорту" за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програми фінансуються Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги).

Спікерами заходувиступилиміжнародні експерти з Естонської Республіки, які є тренерами та менторами освітніх програм з багаторічним досвідом угалузях маркетингу, експорту та брендингу. Подія зібрала понад 25 підприємців, які були надзвичайно зацікавлені в розвитку маркетингової складової свого бізнесу.

Як побудувати ефективну маркетингову комунікацію, ми розпитали спікера семінару – директорку Інституту маркетингу в Естонії Anu-MallNaarits.

Під час семінару спікери неодноразово наголошували, що бренд - це не слоган і логотип, а сприйняття.  Яке сприйняття викликало у вас місто Івано-Франківськ?

Я була дуже здивована, наскільки Івано-Франківськ затишний та гарний. Місто має всі можливості стати успішним туристичним центром, оскільки знаходиться поруч з горами. Для цього варто сфокусуватись на розвитку інфраструктури, туризму та авіасполучення.

Що ви чули про Івано-Франківськ раніше?

Ми тутуперше, тому про місто знаємо небагато. Але коли ми приїхали, то відчули атмосферу типового західноєвропейського міста. Звісно, що місто забудоване, але  історична частина дуже європейська. Це мені подобається.

Зякими брендами на європейських ринках виасоціюєте українські продукти?

Кілька років тому проводилося опитування, результат якого показав, що Україна не асоціюється з жодним яскравим брендом. На мою думку, це непогано.Ви можете почати створюватицейбренд з нуля, і саме через нього Україна буде сприйматись на міжнародному ринку.

Будувати цей бренд можна на давній і чудово збереженій культурі, яка особисто мене надзвичайно вразила. Графічний дизайн і каліграфіядуже цікаві і можутьвикористовуватися у створенніайдентики бренду.

В основному ви працюєте з експортерами. Які ваші топ-5 порад для побудовиефективної маркетингової стратегії?

Основне, що можна порадити підприємцям, - це:

  • виховувати здатність розуміти клієнта;
  • добре знати шлях від вашого потенційного клієнта до лояльного покупця. На кожному етапі і кроці клієнта треба зосереджувати якомога більше уваги, щоб позитивно його здивувати;
  • будувати довготривалі стосунки з клієнтом і працювати на перспективу. Це виглядає так: коли клієнт повертається знову, це свідчить про його лояльність та готовність співпрацювати, що є передвісником ефективного та якісного розвитку компанії;
  • знаходити правильний підхід саме до вашого клієнта, оскільки сьогоднііснує безліч варіантів і можливостей для продажу. Це є надважливим моментом;
  • побудувати насправді сильний бренд швидко не вийде, для цього знадобиться багато років, тож будьте терплячими.

Як ви прокоментуєте професійний рівень українських маркетологів?Які галузі вважаєте проблемними? На що варто звернути увагу для продажу бренду на глобальних ринках?

Професійний рівень українських маркетологів дуже високий. І з кожним роком він продовжує зростати. Це дуже помітно. Тожви маєте дуже великий потенціал.

Порівняно з Естонією, Україна набагато більша і має велику кількість ресурсів (особливо людських). Але разом з тим у вас є потреба у побудові нових комунікаційних мереж для співпраці.

Що маю на увазі під новими мережами? Це, наприклад, коли люди, які працюють в одній галузі і мають однаковий рівень кваліфікації, співпрацюють не тільки між собою (в межах одного регіону), але також і з сусідніми областями, регіонами чи країнами. Це завжди приносить користь і допомагає розвиватись.

Розбудовуватинові мережі спілкування варто не тільки, щоб швидко щось продати, а й для того,щоб ознайомитися з глобальною ситуацією на ринку.До того жпід час такихколаборацій зароджується довіра, яка є дуже важливоюдлярозвитку ділових зв'язківта співпраці.Клієнти бачать, що людина професійна і з нею варто мати справу.

Зараз маркетинг розвивається надзвичайно стрімко, але у будь-якій країні світу треба вміти працювати зі штучним інтелектом, з нейронними мережами та вміти приймати рішення. Це необхідність, яку диктує час.

 Мар’яна ЦИМБАЛЮК

 

 
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.