MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Якщо Бог хоче покарати бізнесмена,він десять років підряд посилає йому успіх

Якщо Бог хоче покарати бізнесмена,він десять років  підряд посилає йому успіх

Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про  причини та наслідки невдалого зимового   сезону  і чому ця невдача  принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.

1. Пане Тарасе, за неофіційними даними, туристичний зимовий сезон-2019 для Яремчанщини  був найнижчий за останні п'ять років. Однією з причин невдалого сезонуназивають оголошенийу листопаді  воєнний стану державі. Готельєри, побоюючись втратити клієнтів, були змушені знизити ціни, танавіть незважаючи на цевелика кількість  номерів була не заброньована. Розкажіть, будь ласка, чи відповідає ця інформація дійсності? Яка ситуація  спостерігалася в цей період?

Справді, попри шикарну лижну зиму, як на мене, мало який заклад у регіоні може похвалитись 100% завантаженням. І я би не став виділяти якусь одну причину такої ситуації. Факторів є декілька, серед них і воєнний стан, звичайно. Люди не можуть думати про подорожі, коли відчувають небезпеку. Бо подорожі  - це емоції, душевний спокій та нові відкриття. І воєнний стан аж ніяк не сприяє цьому. Крім того, багато людей думали, що він буде пролонгований.  Про це яскраво говорять цифри- запити в "Гуглі" щодо відпочинку - загалом в Україні в грудні 2018 року показники були на 30% менші за аналогічний період минулого року. Для іноземців це взагалі був форс-мажор. Вони скасовували броні, а скільки не відбулося потенційних –можемо тільки здогадуватись. Ще один фактор- це, як не дивно, безвіз. Людям стало значно простіше подорожувати на ближні гірськолижні курорти вті ж Словаччину , Австрію, Польщу. Не варто забувати і про такий факт, що тільки в минулому році  у регіоні свої двері відчинили більше 20 нових закладів.  У гостей великий вибір. На цьому ринку стає все тісніше. Є таке гарне прислів'я: "Якщо Бог хоче покарати бізнесмена, він 10 років підряд посилає йому успіх". Тому такий сезон, можливо, і потрібен був для багатьох із нас, щоб відчути справжню *битву* за гостя, переглянути свій продукт на предмет конкурентноспроможності, задати собі запитання: "Як  я маю перебудуватись, видозмінитись, щоб ринок не викинув мене на берег?"  І таке не може не тішити, бо від цього виграють перш за все гості.

2. На скільки відсотків впала середня ціна за номер? Наведіть, будь ласка, цифри…

Ціни на номери зменшились на 20-40%. Але це допомагало лише частково. Бо якщо немає попиту(а його не було з вище згаданих причин), то ціна немає визначального значення для людей. Тим більше та, яка опускається в останній момент,  адже більшість людей планують свої подорожі значно раніше.

3. Готельєри всієї країни стурбовані новими правилами розрахунку туристичного збору, які вступили в дію з 1січня 2019 року. Чому цей закон викликав стільки дискусій і негативних відгуків? Чи справді новий принцип  місцевого податку загрожує туристичній галузі і яким чином?

Справді, новий закон про розрахунок туристичного збору є, м'яко кажучи, резонансний.  Категорично не погоджуюсь із різними ставками для внутрішнього та зовнішнього гостя, переконаний  - це негативно вплине на туристичний  імідж  нашої держави і буде ще одним бар'єром для збільшення потоку  іноземних туристів до України. Ще один нюанс: при змінах варто було б розглядати кон'юнктуру кожного туристичного регіону зокрема. Так, наприклад, у нашому регіоні 80% гравців на цьому ринку -  це невеликі приватні садиби або готелі до 10 номерів зі середньою вартістю номера -300-400 грн. А платити вони будуть таку ж саму суму туристичного збору, як і заклади, в яких номер коштує 2000-2500грн за добу. Це не зовсім чесно, на мійпогляд. 

4. Який розміртуристичногозбору погоджений  для готелів Яремчанщини?

На Івано-Франківщині, в курортному містіЯремче, змінили ставку туристичногозбору. Вона становитиме 0,1% відрозмірумінімальноїзарплати за добупроживання як для внутрішніхтуристів, так і для іноземців. Ранішетуристичнийзбір у Яремчому становив 1% відвартостівсьогоперіодупроживаннячиночівлі за вирахуваннямподатку на доданувартість.

5. Поясніть, буль ласка, чому туристичнийзбір м. Трускавця за 2018 рікстановить 3.6 млнгривень, а Яремчого - 2.9 млнгрн? У нас менша кількість готелів і туристівчи більший тіньовий ринок, ніж у сусідів-конкурентів?

Треба дивитисьцифри. Трускавець- це курорт,  деномерний фонд більшості готелів налічує 50 номерівівище. Це один фактор. Інший - там немає такого чітковираженогоміжсезоння, як у нас, бо  коли болить, то людиназалишає все іїделікуватись. У будь-яку пору року.

6. Який, на вашу думку, повинен бути альтернативний варіант розрахунку туристичного збору дляелітних великих закладів і малих готелів, а також для вітчизняних туристів та іноземців?

Розкажу про цікавийдосвід. В Австріїєтакий курорт –Капрун. Так ось там єтуристичний центр, якийонлайнбачитьзавантаженнявсіхготелівурегіоні, а отжеі сума туристичногозборунараховується автоматично. Але законом передбачено, щовсіцікошти до копійкивитрачаються на розвитоктуристичноїінфраструктурисамецьогорегіону. Відцьоговиграютьусі. У нас покищо, нажаль, не так.

7. «Укрзалізниця» збільшила вартість бронювання квитків для колективних перевезень і це ще «один цвях» для туристичної галузі чи ні?

Звичайно, таке рішення "Укрзалізниці"не плюс для туристичної галузі. Але не думаю, що це суттєво послабить корпоративний напрямок відпочинку. Він тільки починає набирати  оберти. І за нього готелям варто боротись.

8. Пане Тарасе, давайте поговоримо і про хороші зміни в готельній сфері Яремчанщини. Які позитивні тренди спостерігаються серед готельєрів? Чи появилися нові інвестори( хто,звідки і чому? ) , яка кількість нових готелів,садиб зявилася за останній рік?

Зараз і в наступні  5 років Яремчанщина буде  переживати перезавантаження. Будується багато нових закладів. І основне,  що під словом "нових" я маю на увазі * нових ментально*.

Це готелі від 40 номерів і вище, з повною інфраструктурою, конференс-сервісом та спа, з цікавою архітектурою, продуманим витриманим дизайном та правильною аргономікою номера. Інвестори розуміють, що заходять сюди всерйоз і надовго. Раніше була думка , що готельна справа  - це майже пасивний бізнес. У 2019-му люди розуміють, що це дуже активний бізнес, де тенденції змінюються дуже швидко. Передбачаю, що зовсім маленьким закладамбуде дуже важко в наступні кілька років, адже туристи все більше будуть надавати перевагу закладам, які можуть забезпечити потребу гостя комплексним продуктом.

9. Які пріоритетні напрямки ставите собіяк голова Асоціації готельєрів Яремчанщини? Над якими завданнями і проектами зараз працюєорганізація?

Дужетішить той факт, що кілька років назад готельєри об'єдналися і створили Асоціацію готельєрів та власників садиб Яремчанщини. Це значить , що ми готові бачити більше, аніж тільки територію свого закладу. Нам є чим поділитись один з одним,  над чим працювати і що вдосконалювати. Щороку проводимо велику конференцію готельєрів, кожне засідання проводимо в різних закладах членів асоціації, представляємо Яремчанщину на виставках(чого вже не відбувалось більше 10 років поспіль). Розуміємо, що тільки спільно можемо зробити Яремчанщину цікавою дестинацією для наших гостей.

Мар’яна ЦИМБАЛЮК







26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.