Читайте нас в соціальних мережах

MEGA06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.


14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


На Прикарпатті зібрали понад мільйон гривень туристичного збору

На Прикарпатті  зібрали понад мільйон гривень туристичного збору

Перше місце серед  туристичних міст Прикарпаття займає Яремче, де під час зимового періоду відпочинку гості сплатили майже 888,6 тисю грн збору до місцевого бюджету.

Найбільш туристичними містами у Прикарпатті є Буковель, Яблуниця, Коломия, Верховина. Ідекс туристичної привабливості Івано-Франківської області минулого року склав 4,1 бала з 5, а туристичний потік збільшився на 5,5 % ( Туристичний збір за 2018 рік становив 3,7 млн грн) 

Також більшість коштів надходить завдяки міжнародному фестивалю мистецтв "Карпатський простір" , який вже 4 рік поспіль проходить у Івано-Франківську до дня міста. Цього року фестиваль відвідали бізнесмени, дипломатики, політики економісти з 16 країн, а саме: Грузія, Польща, Азербайджан, Болгарія, Угорщина, Молдова,Австрія , Литва, Латвія, Естонія, Франція, Білорусь, Словаччина, Румунія, Чехія, США.

Особливістю фестивалю є тематично та локально скомпоновані мистецькі осередки- різноманітні локації, які розташовані на центральних вулицях та площах: Art SPACE, Cinema SPASE, Architecture SPACE, Theatre SPACE, Sculpture SPACE, Literature SPACE. Також запрошують відомі гурти ( хедлайнерами у 2018 році виступав шведський гурт Kadebostany, а у 2019- румунський гурт Vanotetek & Eneli) 

У фіксальній службі області наголошують, що туристичний збір є місцевим збором, основні елементи якого визначаються відповідними сільськими, селищними. міськими радами та радами об"єднаних територіальних громад. Нагадуємо, що Законом України передбачено встановлення за рішенням міської ради ставки туристичного збору у розмірі до 0,5 відсотка- до внутрішнього туризму та до 5 відсотків- до в"їзного туризму від розміру мінімальної  заробітньої плати, встановленої законом на 1 січня звітного ( податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення

Туристичний збір- це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору та отримань ( споживань) послуги за тимчасове проживання ( ночівлі) із зобов"язанням залишити місце перебування в зазначений строк. 


26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.
23.05.2019 17:46
23.05.2019 11:26
7 лютого вводиться в дію Закон України про «Про валюту і валютні операції», що має на меті подальшу лібералізацію валютних відносин. Бізнес-спільнота позитивно оцінює зміни і очікує коли нові правила запрацюють в повній мірі.