Читайте нас в соціальних мережах

MEGA06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.


14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Віадук - залізничний міст XІX ст.

Віадук - залізничний міст XІX ст.

Один із найбільших кам’яних мостів світу в гірському селі Ворохта.

Карпати – це не тільки гори, смачна гуцульська їжа, лижі та санчата. Карпати – це неймовірна захоплююча історія…Туристи давно знають, що у мальовничому селі Ворохта знаходиться один із найбільших кам’яних мостів світу та найбільший міст-віадук Європи. Мало хто знає, що Австрійський віадук у Ворохті з’явився завдяки  грандіозному задуму уряду Австро-Угорської імперії, який планував поєднати Адріатичне та  Чорне моря залізничним полотном. Міст  завдячує своєю появою італійським полоненим солдатам, яким не зі своєї волі у1894році довелося змінити гострі мечі на кам’яні молоти та рала.

Цю неймовірну за своїми масштабами конструкцію звели всього за рік. Старий австрійський міст (народна назва Ворохтянського віадука) мав стати частиною Транскарпатської залізничної магістралі, маршрут якої мав сполучати Відень і Будапешт зі Східними Карпатами. Рішення про будівництво прийняли у 1870 році, а до зведення приступили тільки в 1894-му. На жаль, події Першої світової війни перешкодили австро-угорцям здійснити свій будівельний магістральний план. Але вже побудований грандіозний кам’яний міст привертав до міста особливу увагу польських туристів, що згодом зробило Ворохту популярним польським гірськолижним курортом.

За своїм типом Старий австрійський місту Ворохті належить до старовинного типу мостів – до віадуків. Віадук – це арочний міст, побудований з каменю, по якому проходить залізнична або автомобільна дорога.Велика кількість арок і грандіозність самої споруди надають Ворохті особливо урочистий вигляд. Міст з’єднує два береги річки Прут у тому місці, де Прут має дуже широке русло, якраз на вигині залізниці. Цей природний ландшафт змусив будівельників зробити міст дуже довгим, його довжина становить 130 метрів. Міст складається з декількох арок різної ширини, найбільша арка має ширину 65 метрів.

До 2000 року по ньому проходила частина залізничної колії «Івано-Франківськ – Яремча – Ворохта – Рахів». У 2000 році недалеко від цього моста був зведений новий міст, на який була перенесена залізниця. Старовинний австрійський міст сьогодні виконує роль основної архітектурної пам’ятки Ворохти.Тож тепер австрійський шедевр мостобудування – суто пішохідна архітектурна пам'ятка, яка є ідеальним улюбленим місцем для фотосесій. У серпні 2017 року івано-франківські художники Юрій і Марта Пітчуки розписали опори Австрійського мосту муралами із зображеннями гуцулів, тварин та мальовничих картин природи.

Уляна Гаврилюк


26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.
23.05.2019 17:46
23.05.2019 11:26
7 лютого вводиться в дію Закон України про «Про валюту і валютні операції», що має на меті подальшу лібералізацію валютних відносин. Бізнес-спільнота позитивно оцінює зміни і очікує коли нові правила запрацюють в повній мірі.