MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Як створити успішний бізнес в Азії та одягнути в українські вишиванки модниць Сінгупуру?

Як створити успішний бізнес в Азії та одягнути в українські вишиванки модниць Сінгупуру?

Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.

Надіє, на початку розмови розкажіть нашим читачам трішки про українську діаспору в Сінгапурі? Скільки українців проживає зараз у цій країні? Чим живе діаспора? 

- Вітання.  У Сінгапурі, за даними українського посольства, зараз проживає до 500 людей. Громада невелика, але активна. Перші зустрічі й об‘єднання зусиль відбулись за часів Революції Гідності. Звичайно, підтримували Україну, як могли. Ми зареєстрували Український клуб у Сінгапурі. Мета клубу: поширення української культури та традицій, а також об‘єднання громади і навчання дітей рідної мови.  За цей час так потоваришували, що навіть похрестили дітей одні в одних.

Ви  вже багато років проживаєте за кордоном, у Сінгапурі 5 років? Із чого бере свій початок ваш бізнес? Як виникла ідея започаткувати власну справу- продаж вишиваного автентичного українського одягу?

- У Сінгапурі ми зі сім‘єю вже живемо 7-й рік, а в Азії 13-й. Ще коли ми жили в Китаї, я залишила корпоративний світ (до цього працювала аудитором у британській компанії) і заснувала свій міні-бізнес - створення прикрас (це багато років до того було моїм захопленням). І всі ці роки я із задоволенням носила речі, які вишивала моя мама. Усі мої друзі й знайомі завжди говорили про унікальність української вишиванки. І тільки літом 2018 року під час поїздки в Україну я зустрілась з дизайнерами та майстрами і замовила першу колекцію. Дуже переживала, як вона буде сприйнята в Азії. Але українська вишиванка завоювала своє місце в Сінгапурі відразу.

Як реалізуєте товар, у вас своя крамниця? Де можна придбати одяг? Продаж у соціальних мережах? Скільки коштує в Сінгапурі українська вишиванка і чому така ціна?)

 - Минулого року я разом ще з 3-ма незалежними дизайнерами відкрили магазин. Ми ділимо оренду, маркетингові кампанії і разом працюємо у магазині. Ця концепція виявилась досить успішною.

Що для вас було найважчим у цьому бізнесі? Адже це дуже ризикований бізнес. Вишиванка - одяг не повсякденного вжитку, не так часто його купують.

На щастя, зараз у світі дуже популярний стиль boho chic, до якого належать вишиванки. І такі українські дизайнери, як Віта Кін та Юлія Магдич, стали чудовими промоутерами українського стилю. Якраз своєю місією я бачу пропагування вишиванок на кожен день, адже вони зроблені з натуральних матеріалів і вручну, а це ще одна тенденція, яка  стає все популярнішою у світі.

Який асортимент товару, чи є дитячий одяг, одяг для чоловіків?

На даний момент є тільки сорочки та плаття для жінок. Насправді мої клієнти часто купують вишиванки через естетично привабливий вигляд та фешн-тренд. А коли вони дізнаються, що ці вироби базуються на українській традиційній вишивці, то приємно дивуються. У Сінгапурі люди не дуже обізнані про Україну. Я намагаюсь це змінити.

Які українські бренди\виробники одягу ви реалізуєте в Сінгапурі? З якими вітчизняними брендами співпрацюєте  в цьому напрямку і чому?

Я вибирала молодих, прогресивних дизайнерів з цікавими новими ідеями і поглядами, близькими мені.  Зараз  ми продаємо вишиванки від таких виробників, як "Етнодім", "Вільні люди", студія "Гойра", а також декількох майстринь з Коломиї, що не є відомими. 

Також маємо вишиванки Оксани Полонець.

А ще я працюю з франківською студією льону "Мольфар", і тепер у нас можна придбати не тільки вишиванки, а й сучасні дуже стильні вироби з льону. 

Ваш найбільший конкурент - це Китай. Хіба не дешевше купляти вишиванки в Китаї, а не перевозити одяг  з України?

Мої клієнтки - це люди, які цінують якість та індивідуальність, і вони не купуватимуть дешевий китайський продукт. Я тішусь, що український фешн має дуже гарну репутацію у світі.

Як покупці сприйняли український одяг у Сінгапурі (можливо, є якась цікава історія на цю тему?) Сподобалися вишиванки жінкам у Сінгапурі? Як відгукуються про одяг\якість\дизайн?

Сінгапурці сприйняли вишитий одяг з ентузіазмом. На мою думку, вишиванка дуже добре вливається  в сінгапурський різнобарвний мікс народностей і культур. Деякі клієнтки розповідали, що в їхніх культурах теж цінуються вишивані речі, як це у Португалії чи Мексиці. Також дуже важливо, що це одяг з натуральних тканин - льону та бавовни, адже в Сінгапурі круглий рік +30.

Як ви реалізуєтеодяг, берете участь у виставках, фешн-показах чи інше?

На разі основним каналом є магазин. Я працюю над веб-сайтом та продажем через соціальні мережі. Але для початку ще тестую асортимент.

Я брала участь у фешн-показі, де отримала дуже багато позитивних відгуків, що надихає рухатись уперед.

Також  Посольство України в Сінгапурі допомагає  поширювати інформацію, за що їм велике спасибі.

Із власногодосвіду можете розповісти про менталітет ведення бізнесу європейців та азіатів))?З ким легше мати справу і чому?

Я вже, мабуть, дуже звикла до Азії. Але була приємно вражена професійністю команд українських дизайнерів - ми швидко знайшли спільну мову.

Мар’яна ЦИМБАЛЮК26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.