Читайте нас в соціальних мережах

MEGA06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.


14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
14.02.2019 14:33
Фільм: Дуель братів. Історія Adidas і Puma (2016). Сюжет: на початку XX століття брати Адольф та Рудольф Дасслери заснували невелику взуттєву фабрику в баварському місті Херцогенаурах; фанатична сфокусованість на мрії Аді і здібності до комерції Руді допомогли зробити з неї успішне підприємство, однак з часом розбіжності у підходах до ведення бізнесу та особисті непорозуміння привели до поділу на дві ворогуючі компанії, Adidas і Puma.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Як створити успішний бізнес в Азії та одягнути в українські вишиванки модниць Сінгупуру?

Як створити успішний бізнес в Азії та одягнути в українські вишиванки модниць Сінгупуру?

Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.

Надіє, на початку розмови розкажіть нашим читачам трішки про українську діаспору в Сінгапурі? Скільки українців проживає зараз у цій країні? Чим живе діаспора? 

- Вітання.  У Сінгапурі, за даними українського посольства, зараз проживає до 500 людей. Громада невелика, але активна. Перші зустрічі й об‘єднання зусиль відбулись за часів Революції Гідності. Звичайно, підтримували Україну, як могли. Ми зареєстрували Український клуб у Сінгапурі. Мета клубу: поширення української культури та традицій, а також об‘єднання громади і навчання дітей рідної мови.  За цей час так потоваришували, що навіть похрестили дітей одні в одних.

Ви  вже багато років проживаєте за кордоном, у Сінгапурі 5 років? Із чого бере свій початок ваш бізнес? Як виникла ідея започаткувати власну справу- продаж вишиваного автентичного українського одягу?

- У Сінгапурі ми зі сім‘єю вже живемо 7-й рік, а в Азії 13-й. Ще коли ми жили в Китаї, я залишила корпоративний світ (до цього працювала аудитором у британській компанії) і заснувала свій міні-бізнес - створення прикрас (це багато років до того було моїм захопленням). І всі ці роки я із задоволенням носила речі, які вишивала моя мама. Усі мої друзі й знайомі завжди говорили про унікальність української вишиванки. І тільки літом 2018 року під час поїздки в Україну я зустрілась з дизайнерами та майстрами і замовила першу колекцію. Дуже переживала, як вона буде сприйнята в Азії. Але українська вишиванка завоювала своє місце в Сінгапурі відразу.

Як реалізуєте товар, у вас своя крамниця? Де можна придбати одяг? Продаж у соціальних мережах? Скільки коштує в Сінгапурі українська вишиванка і чому така ціна?)

 - Минулого року я разом ще з 3-ма незалежними дизайнерами відкрили магазин. Ми ділимо оренду, маркетингові кампанії і разом працюємо у магазині. Ця концепція виявилась досить успішною.

Що для вас було найважчим у цьому бізнесі? Адже це дуже ризикований бізнес. Вишиванка - одяг не повсякденного вжитку, не так часто його купують.

На щастя, зараз у світі дуже популярний стиль boho chic, до якого належать вишиванки. І такі українські дизайнери, як Віта Кін та Юлія Магдич, стали чудовими промоутерами українського стилю. Якраз своєю місією я бачу пропагування вишиванок на кожен день, адже вони зроблені з натуральних матеріалів і вручну, а це ще одна тенденція, яка  стає все популярнішою у світі.

Який асортимент товару, чи є дитячий одяг, одяг для чоловіків?

На даний момент є тільки сорочки та плаття для жінок. Насправді мої клієнти часто купують вишиванки через естетично привабливий вигляд та фешн-тренд. А коли вони дізнаються, що ці вироби базуються на українській традиційній вишивці, то приємно дивуються. У Сінгапурі люди не дуже обізнані про Україну. Я намагаюсь це змінити.

Які українські бренди\виробники одягу ви реалізуєте в Сінгапурі? З якими вітчизняними брендами співпрацюєте  в цьому напрямку і чому?

Я вибирала молодих, прогресивних дизайнерів з цікавими новими ідеями і поглядами, близькими мені.  Зараз  ми продаємо вишиванки від таких виробників, як "Етнодім", "Вільні люди", студія "Гойра", а також декількох майстринь з Коломиї, що не є відомими. 

Також маємо вишиванки Оксани Полонець.

А ще я працюю з франківською студією льону "Мольфар", і тепер у нас можна придбати не тільки вишиванки, а й сучасні дуже стильні вироби з льону. 

Ваш найбільший конкурент - це Китай. Хіба не дешевше купляти вишиванки в Китаї, а не перевозити одяг  з України?

Мої клієнтки - це люди, які цінують якість та індивідуальність, і вони не купуватимуть дешевий китайський продукт. Я тішусь, що український фешн має дуже гарну репутацію у світі.

Як покупці сприйняли український одяг у Сінгапурі (можливо, є якась цікава історія на цю тему?) Сподобалися вишиванки жінкам у Сінгапурі? Як відгукуються про одяг\якість\дизайн?

Сінгапурці сприйняли вишитий одяг з ентузіазмом. На мою думку, вишиванка дуже добре вливається  в сінгапурський різнобарвний мікс народностей і культур. Деякі клієнтки розповідали, що в їхніх культурах теж цінуються вишивані речі, як це у Португалії чи Мексиці. Також дуже важливо, що це одяг з натуральних тканин - льону та бавовни, адже в Сінгапурі круглий рік +30.

Як ви реалізуєтеодяг, берете участь у виставках, фешн-показах чи інше?

На разі основним каналом є магазин. Я працюю над веб-сайтом та продажем через соціальні мережі. Але для початку ще тестую асортимент.

Я брала участь у фешн-показі, де отримала дуже багато позитивних відгуків, що надихає рухатись уперед.

Також  Посольство України в Сінгапурі допомагає  поширювати інформацію, за що їм велике спасибі.

Із власногодосвіду можете розповісти про менталітет ведення бізнесу європейців та азіатів))?З ким легше мати справу і чому?

Я вже, мабуть, дуже звикла до Азії. Але була приємно вражена професійністю команд українських дизайнерів - ми швидко знайшли спільну мову.

Мар’яна ЦИМБАЛЮК


26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
14.01.2019 14:14
Британський політик, Член британського парламенту радник прем'єр-міністра Маргарет Тетчер український діаспорний діяч бізнесмен, меценат. Народився в селі Антонівка (Тлумацький район, Івано-Франківська область).
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.
23.05.2019 17:46
23.05.2019 11:26
7 лютого вводиться в дію Закон України про «Про валюту і валютні операції», що має на меті подальшу лібералізацію валютних відносин. Бізнес-спільнота позитивно оцінює зміни і очікує коли нові правила запрацюють в повній мірі.