Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.
Як створити успішний бізнес в Азії та одягнути в українські вишиванки модниць Сінгупуру?

Як створити успішний бізнес в Азії та одягнути в українські вишиванки модниць Сінгупуру?

Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.

Надіє, на початку розмови розкажіть нашим читачам трішки про українську діаспору в Сінгапурі? Скільки українців проживає зараз у цій країні? Чим живе діаспора? 

- Вітання.  У Сінгапурі, за даними українського посольства, зараз проживає до 500 людей. Громада невелика, але активна. Перші зустрічі й об‘єднання зусиль відбулись за часів Революції Гідності. Звичайно, підтримували Україну, як могли. Ми зареєстрували Український клуб у Сінгапурі. Мета клубу: поширення української культури та традицій, а також об‘єднання громади і навчання дітей рідної мови.  За цей час так потоваришували, що навіть похрестили дітей одні в одних.

Ви  вже багато років проживаєте за кордоном, у Сінгапурі 5 років? Із чого бере свій початок ваш бізнес? Як виникла ідея започаткувати власну справу- продаж вишиваного автентичного українського одягу?

- У Сінгапурі ми зі сім‘єю вже живемо 7-й рік, а в Азії 13-й. Ще коли ми жили в Китаї, я залишила корпоративний світ (до цього працювала аудитором у британській компанії) і заснувала свій міні-бізнес - створення прикрас (це багато років до того було моїм захопленням). І всі ці роки я із задоволенням носила речі, які вишивала моя мама. Усі мої друзі й знайомі завжди говорили про унікальність української вишиванки. І тільки літом 2018 року під час поїздки в Україну я зустрілась з дизайнерами та майстрами і замовила першу колекцію. Дуже переживала, як вона буде сприйнята в Азії. Але українська вишиванка завоювала своє місце в Сінгапурі відразу.

Як реалізуєте товар, у вас своя крамниця? Де можна придбати одяг? Продаж у соціальних мережах? Скільки коштує в Сінгапурі українська вишиванка і чому така ціна?)

 - Минулого року я разом ще з 3-ма незалежними дизайнерами відкрили магазин. Ми ділимо оренду, маркетингові кампанії і разом працюємо у магазині. Ця концепція виявилась досить успішною.

Що для вас було найважчим у цьому бізнесі? Адже це дуже ризикований бізнес. Вишиванка - одяг не повсякденного вжитку, не так часто його купують.

На щастя, зараз у світі дуже популярний стиль boho chic, до якого належать вишиванки. І такі українські дизайнери, як Віта Кін та Юлія Магдич, стали чудовими промоутерами українського стилю. Якраз своєю місією я бачу пропагування вишиванок на кожен день, адже вони зроблені з натуральних матеріалів і вручну, а це ще одна тенденція, яка  стає все популярнішою у світі.

Який асортимент товару, чи є дитячий одяг, одяг для чоловіків?

На даний момент є тільки сорочки та плаття для жінок. Насправді мої клієнти часто купують вишиванки через естетично привабливий вигляд та фешн-тренд. А коли вони дізнаються, що ці вироби базуються на українській традиційній вишивці, то приємно дивуються. У Сінгапурі люди не дуже обізнані про Україну. Я намагаюсь це змінити.

Які українські бренди\виробники одягу ви реалізуєте в Сінгапурі? З якими вітчизняними брендами співпрацюєте  в цьому напрямку і чому?

Я вибирала молодих, прогресивних дизайнерів з цікавими новими ідеями і поглядами, близькими мені.  Зараз  ми продаємо вишиванки від таких виробників, як "Етнодім", "Вільні люди", студія "Гойра", а також декількох майстринь з Коломиї, що не є відомими. 

Також маємо вишиванки Оксани Полонець.

А ще я працюю з франківською студією льону "Мольфар", і тепер у нас можна придбати не тільки вишиванки, а й сучасні дуже стильні вироби з льону. 

Ваш найбільший конкурент - це Китай. Хіба не дешевше купляти вишиванки в Китаї, а не перевозити одяг  з України?

Мої клієнтки - це люди, які цінують якість та індивідуальність, і вони не купуватимуть дешевий китайський продукт. Я тішусь, що український фешн має дуже гарну репутацію у світі.

Як покупці сприйняли український одяг у Сінгапурі (можливо, є якась цікава історія на цю тему?) Сподобалися вишиванки жінкам у Сінгапурі? Як відгукуються про одяг\якість\дизайн?

Сінгапурці сприйняли вишитий одяг з ентузіазмом. На мою думку, вишиванка дуже добре вливається  в сінгапурський різнобарвний мікс народностей і культур. Деякі клієнтки розповідали, що в їхніх культурах теж цінуються вишивані речі, як це у Португалії чи Мексиці. Також дуже важливо, що це одяг з натуральних тканин - льону та бавовни, адже в Сінгапурі круглий рік +30.

Як ви реалізуєтеодяг, берете участь у виставках, фешн-показах чи інше?

На разі основним каналом є магазин. Я працюю над веб-сайтом та продажем через соціальні мережі. Але для початку ще тестую асортимент.

Я брала участь у фешн-показі, де отримала дуже багато позитивних відгуків, що надихає рухатись уперед.

Також  Посольство України в Сінгапурі допомагає  поширювати інформацію, за що їм велике спасибі.

Із власногодосвіду можете розповісти про менталітет ведення бізнесу європейців та азіатів))?З ким легше мати справу і чому?

Я вже, мабуть, дуже звикла до Азії. Але була приємно вражена професійністю команд українських дизайнерів - ми швидко знайшли спільну мову.

Мар’яна ЦИМБАЛЮК
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.