MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Хто такі покоління Альфа і що нас чекає?

В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ", авторка першого україномовного блогу про продажі та переговори http://www.kalabukha.com.ua. Людмила Калабуха.

Покоління Альфа називають дітей, народжених після 2010 року. Це діти покоління Z (кому зараз до 30), поколінняY (до 45) і внуки та правнуки X (люди, старші 50 років). Вони мають особливий характер і свою місію.

Так, багато мам з покоління Y родили цих дітей вже після 30-40 років. Коли зробили кар’єру, реалізували свої амбіції і заробили всі необхідні матеріальні блага.

Саме тому матеріальні цінності діти покоління Альфа  сприймають як належне. Вони виросли в суспільстві, де вже задоволені всі базові потреби.

Як їм продавати?

Вони не затримують свою увагу на чомусь одному і постійно поглинають гігабайти все нової і нової інформації. Тому в комунікації з Альфа важлива лаконічність та постійні нагадування про себе.

Виграються ті бренди, які побудують взаємодію поступово, ненав’язливо. Припинять спамити і при цьому залишаться в полі зору. Зможуть зацікавити, заохотятьвступити в діалог та дати можливість реалізуватися клієнтам на своїх майданчиках.

Тільки ставши частиною їхнього життя ви зможете отримати їхню увагу та прихильність. А старі методи: “купи це, бо тільки так ти виділишся і будеш крутим”, з цим поколінням не спрацюють.

Їм властива багатозадачність і нетерплячість. Тільки натиснули кнопку і вже хочуть мати відповідь/товар/результат. Щоб відповідати запитам покоління Альфа, компаніям змінюватися треба вже. Головний канал комунікації – це інтернет.

Як з ними домовлятися?

Вони не стануть нічого робити з примусу. Точно знають, чого не хочуть. Щоб від них чогось добитися, треба знайти те, що їх мотивує та надихає.

Вони готові прийняти ваші правила гри тільки, якщо їм це цікаво та зрозуміло, для чого їм це робити.

Для них не існує формальностей та субординації. Рамок та авторитетів. Не посади, соціальний статус чи приналежність до певної групи зможуть викликати у них повагу та бажання наслідувати. А тільки ваш образ життя, погляди, яких ви притримуєтеся, та цінності, які транслюєте.

Як вони впливають на батьків?

Покоління Альфа – це  покоління Google babies.  Вони знають, як користуватися Youtubeраніше, ніж навчилися читати та писати. А смартфон чи айпед – іграшка, яка потрапляє їм до рук ще до року. Їх свідомість відмовляється сприймати, що колись не було мобільних та інтернету.

Раніше виробники та продавці будь-яких товарів спрямовували  свої рекламні звернення до батьків дітей. Тепер діти самі все можуть вибрати і навіть замовити в інтернеті. Значить для успішних продажів треба навчитися  зацікавлювати настільки юних клієнтів. І саме діти Альфа вже формують вибір своїх батьків, а не навпаки, як це було завжди.

Як вони сприймають світ?

Саме вони – справжні люди 21століття: врівноважені, позитивні, неагресивні.

Вони виросли з інтернетом, для них не існує культурних та політичних кордонів чи відмінностей. Вони гнучкі і толерантні.

Ми залишаємо їм знищену, засмічену планету та купу політичних і релігійних конфліктів. І саме їм доведеться це все розв’язувати та вичищати.

Тому вже змалечку для них характерні висока соціальна відповідальність та свідомість. Вони притул займуться проблемами світового значення – тероризмом, екологією, збереженням ресурсів, які майже вичерпані нами, їх попередниками.

Здоров’я покоління Альфа

Але при всьому оптимізмі, вчені б’ють на сполох – через сидячий спосіб життя та постійне перебування в гаджетах проблема ожиріння розростеться до небувалих масштабів. Та вони зможуть замінити собі будь-який орган, зробивши його на 3D принтері. Виростити собі нове тіло і замінити його, звернувшись по допомогу до фахівців, професії яких ще не вигадали, з матеріалів, які ще не придумали.

Ох, і цікаве нас чекає майбутнє! І воно будується вже, нашими дітьми та онуками – новітнім, креативним, гнучким та позитивним поколінням Альфа.

 

 

 26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.