MEGA

11.12.2019 18:05
Про базові принципи ефективних комунікацій і їхню відмінність від SMM розповідає директорка


25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.
06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
10.12.2019 18:32
Ігор Бартків, заступник президента ІФТПП, в інтерв’ю підбив підсумки роботи за чотири роки, розповів, яка перспектива та можливості відкриваються перед виробниками меблів, одягу, кондитерських виробів та меду на ринках ЄС та Канади і чому Карпати - пріоритетний регіон для «балуваних» іноземних туристів.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
Прикарпаття хоче 15 млрд на розвиток гірських регіонів: на що планують витратити гроші

Прикарпаття хоче 15 млрд на розвиток гірських регіонів: на що планують витратити гроші

Гроші планують витратити на ремонт доріг, мостів, шкіл, відновлення вузькоколійки до Осмолоди, будівництво гірськолижного курорту та покращення екологічної ситуації, повідомляє сайт kurs.if.ua.

22 липня Володимир Зеленський підписав Указ Про розвиток регіону українських КарпатГлава держави зобов’язав Кабінет Міністрів України протягом двох місяців затвердити Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 – 2022 рр. з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат.

Сьогодні в Івано-Франківській ОДА на апаратній нараді за участі голови Дениса Шмигаля озвучили, як бачать розвиток карпатського регіону області та скільки грошей на це потрібно.

В Івано-Франківській області 30% населення проживає у гірських регіонах. Більшість цих людей об’єднують спільні проблеми:

  • неналежна дорожня інфраструктура;
  • низька середня наповненість класів і як наслідок висока вартість навчального процесу;
  • надмірна завантаженість сімейних лікарів;
  • відсутність якісного інтернет-зв’язку не дає змогу реалізувати телемедицину;
  • очистка стічних вод;
  • будівництво каналізаційних мереж;
  • берегоукріплення.

Грошей у місцевих бюджетах на вирішення цих проблем немає. Тому Івано-Франківська ОДА спільно з РДА і місцевими радами розробили пропозиції до програми, яку має затвердити Кабмін.

На реалізацію першочергових заходів за планом ОДА потрібно 15 млрд грн.

Найбільше коштів хочуть витратити на будівництво і реконструкцію доріг – 8,5 млрд гривень.

Також потрібні значні кошти на реконструкцію і добудову шкіл у с. Красноїлля, Старий Косів, Дуба, м. Яремче, смт. Биткові, Солотвино.

Для популяризації туризму планують відновити вузькоколійку від Брошнів-Осади до Осмолоди у Рожнятівському районі. Збудувати гірськолижний курорт у Косівському районі та розвинути культурно-рекреаційну зону «Парк льодовикового періоду» у селі Старуня Богородчанського району.

В галузі екологічної безпеки планують будівництво та реконструкцію полігонів ТПВ, встановлення систем сортування та переробки сміття. На це потрібно 209 млн гривень. 

На заходи захисту від підтоплень потрібні 660 млн гривень, на будівництво та реконструкцію очисних споруд – 440 млн грн.

В ОДА сподіваються, що реалізація запланованого підвищить якість життя мешканців Карпат.

Завтра комплекс пропозицій щодо розвитку Карпатського регіону ОДА відправить до Кабінету Міністрів, який розробляє Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020 – 2022 рр.26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.