MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
ТОП - 5 місць де купити сир у виробників

ТОП - 5 місць де купити сир у виробників

1. Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин)

Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган. Фермер на практиці демонструє, як ефективно відроджувати полонинське господарство, започаткувавши справу з розведення породистих кіз та виготовлення делікатесного сиру. Для туристів, що обрали відпочинок в Карпатах, приїхали в Яремчу, чи їдуть на Буковель, є можливість відвідати козину ферму, де можна побачити процес виготовлення козиного сиру, молока, замовити екскурсію, чи майстер клас по виготовленню сирів, а також замовити дегустацію сирів, ну й звісно купити сир.

Адреса ферми: с. Микуличин, уч. Горби, Яремчанської міськрада, Івано-Франківська область.

2. Ферма «Еко Карпати» (м. Долина)

Щоб розпочати виробництво натуральних козиних сирів, керівник фермерського господарства “Еко-Карпати” Ігор Небилович вивчав та здобув новий досвід, у тому числі у швейцарських і французьких сироварів. Так було започатковано розведення кіз альпійської та зааненської порід, а також виготовлення якісних сирів і кисломолочної продукції.

З весни до осені стадо пасеться на природних луках українських Карпат, а в зимовий період, для харчування використовується сіно і концентровані корми. Саме там і робиться сир з козячого молока. Слід зазначити, що ферма обладнана доїльним устаткуванням. Вся продукція виготовляється з пастеризованого молока.

Ферма спеціалізується на виробництві твердих та м’яких козячих сирів.

Адреса господарства: Вулиця Обліски, 129, м. Долина, Івано Франківська область, Україна

3. Господарство ТМ «Кузишин» (с. Середній Угринів)

На господарстві Володимира Кузишина, виробництво продукції починається зі збору свіжого ранішнього коров’ячого молока. Це відбувається за сприяння СОК “Угринівський молочний шлях” у двох населених пунктах Західної України в с.Старий Угринів і с.Середній Угринів. Розташування цих сіл, на відстані 20км. від найближчого міста, дає можливість вільного вигулу корів на багатих пасовищах, що в свою чергу забезпечує хорошу якість молока.

На слідуючому етапі розпочинається переробка молока і власне саме творіння сиру. Протягом одного дня виготовляється один а іноді і два види сиру. Загалом ТМ”KUZYSHYN” на даному етапі спеціалізується на трьох типах сиру.

По перше, це розсільний молодий сир – типу бринза, сир типу проволоне – сулугуні, моцарела, качокавалло, та найбільш вимогливі сири, сири яким приділяється найбільшої уваги, любові і часу це – Чеддер і Карпатський Пармезан.

Адреса: с. Середній Угринів, Калуський район, Івано-Франківська область

4. На полонинах Кринта та Діл  (Яремче)

З пізньої весни до ранньої осені на полонині Кринта варять на відкритому вогні у великому казані справжній гуцульський сир - вурду та будз.  Піднявшись на полонину Кринта, ви можете не тільки скуштувати справжньо­го гуцульського сиру, а й  взяти участь у його приготуванні.

Замовити сир можна за тел.: 0677899551 ( Спаський Дмитро)

На полонині «Діл»  утримують корів та виробляють традиційні молочні продукти: будз свіжий та підкопчений, бринзу, масло. Вище полонини розташований гірський масив, на якому можна досхочу назбирати ягід, грибів, лікарських трав. Замовити сир можна за тел.: 0679770681 (Стефурак Іван)

 

 5. ТМ Станіславська Сироварня (м. Івано-Франківськ)

Сири варяться у  спеціальному приміщенні з необхідним обладнанням та устаткуванням в Івано-Франківську з коров’ячого, козячого та овечого молока з кількох фермерських господарств сімейного типу.

Компанія пропонує різні види сирів: «Панна» – козиний, напівтвердий, місячної витримки;  «Пряна Панна» – козиний, напівтвердий, місячної витримки, з додаванням коріандру та пажитника (він дає горіховий присмак);

Зелений сир «Мольфар» – напівтвердий, молодий коров’ячий сир місячної витримки. В міру пряний, дещо пікантний, з базиліком, помідоркою і часником;

Сир «Ватра» – молодий коров’ячий сир з додаванням гвоздики, естрогону, чорного перцю та петрушки, в обсипці з копченої паприки; Овечий сир «Довбуш» і «Довбуш з перцем». Замовити сир  можна  в інтернеті,  у Львові - у магазин «Дідо» на ринку Шувар.

 

 26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.