Читайте нас в соціальних мережах

MEGA



25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


Зеленський на форумі YES закликав іноземців інвестувати у франківський проєкт "Промприлад.Реновація"

Зеленський на форумі YES закликав іноземців інвестувати у франківський проєкт

«У нашій картині щасливої родини є вільний стілець для світу. Для іноземних партнерів, і нам є що вам всім запропонувати. Є чим за цим столом вас пригостити. Це ряд проєктів, куди під мої особисті гарантії, гарантії захисту, я запрошую іноземний бізнес. Це енергетика, інфраструктура, прозорий обіг земель. У нас багато ідей, це не все. Є ще десерт,  вишенька на торті, і я з вашого дозволу назву декілька проєктів, які хотів би вам проанонсувати», пише kurs.if.ua

Президент перелічив ці проєкти:

Іригації землі у південних регіонах України – перетворення пустельних земель у родючі.

Міжуніверситетський ІТ-кластер у Харкові – місті, де найбільша кількість студентів.

Центр кіновиробництва у Києві. «Вчора ми прийняли закон про сприяння і допомогу кіновиробництву і запрошуємо всіх переконатися: у нас не гірше знімати, ніж у Будапешті, Польщі… У нас дуже красива країна», – наголосив Зеленський.

Новий курорт на узбережжі Чорного моря – «нове українське місто з нуля».

Проєкт нових гірськолижних курортів у Славському і Боржаві. «Карпати великі, і в нас є гігантський потенціал стати східноєвропейськими Альпами», м заявив Зеленський.

Імпакт-інвестування. “Промприлад.Реновація” в Івано-Франківську – проєкт на перехресті мистецтва, освіти і бізнесу – «прототип перезавантаження економіки в усіх регіонах України».

Острів Хортиця – серце козацтва.

Масштабний парк розваг для гостей Східної і Центральної Європи.«Це далеко не повний перелік причин, через які ми запрошуємо інвестувати в Україну. Будемо раді, якщо ви прийдете в гості, як то кажуть, «зі своїм». Вкладайте гроші в Україну», – звернувся Володимир Зеленський до іноземних інвесторів.

Керівник проєкту “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк  на своїй сторінці у фейсбуці поділився приємною новиною. “Каже президент зі сцени YES, що Promprylad.Renovation стане моделлю розвитку нової економіки в містах України”, – написав Филюк. 

“Юра, я б насторожився), – зіронізував один із коментаторів під дописом Филюка. “У нас нічого не змінилось: проєкт розвивається за початково закладеною моделлю, просто, можливо, тепер в нього буде підтримка не лише урядів Канади і Швеції, але і власної країни”, – відповів Юрій Филюк. 












26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.