Читайте нас в соціальних мережах

MEGA25.07.2019 16:01
В чому їх відмінність від поколінь X,Y,Z? Як їм продавати і з ними домовлятися? Яка у них місія і як вони сприймають цей світ? На ці питання дає відповіді наша постійна авторка – провіднабізнес-тренерка Західної України, постійна гостя топових теле- та радіопроектів, експертка національних ЗМІ та письменниця, авторка книги-бестселера з переговорів “Почніть говорити “НІ”Людмила Калабуха.


06.05.2019 16:02
Подивитися під незвичним кутом на особливості національного підприємництва ексклюзивно для МЕГА вирішила наш постійний бізнес-експерт, провідний бізнес-тренер Західної України, автор книги-бестселера про переговори “Почніть говорити “НІ”, гість топових теле- та радіопроектів Людмила Калабуха.
14.02.2019 14:37
Коли на тренінгах я питаю зал, якщо ви реально “накосячили” і всі претензії ваших клієнтів обґрунтовані, чи треба вибачатися? Починаються палкі баталії. Людям неймовірно складно визнати свою провину і ще складніше за це вибачитися.
23.05.2019 13:29
Історія успіху компанії «Bravo collection» та її власниці з Надвірної Надії Бремнер. В інтерв’ю жінка розповідає, як їй вдається вести бізнес в індустрії моди і чому жінки Сінгапуру готові купляти український одяг.
10.05.2019 18:22
Голова Асоціації готельєрів та садиб Яремчанщини Тарас Тустанівський про причини та наслідки невдалого зимового сезону і чому ця невдача принесе більше користі бізнесменам, ніж черговий успіх.
07.02.2019 17:43
Щороку Яремчанський край відвідують мільйони туристів, кожен зі своїм уявленням про ідеальний відпочинок. Комфорт, європейські стандарти, унікальний дизайн, автентика, смачна українська кухня – тут кожен знаходить щось на свій смак. Наш випусковий редактор сайту Уляна Гаврилюк на власному досвіді переконалася, в яких готелях туристи можуть сповна відчути всю красу та самобутність гуцульської культури.


На які проекти Івано-Франківськ позичив 500 млн гривень?

На які проекти Івано-Франківськ позичив 500 млн гривень?

Про дірку у бюджеті та наміри взяти пів мільярда кредиту влада Івано-Франківська говорила ще при формуванні бюджету 2019 року. При цьому минулого року місто вже позичило 300 млн грн.

Сьогодні міська рада прийняла зміни до рішення від 15.02.2018 р. «Про здійснення запозичення до міського бюджету м. Івано-Франківська у 2018 році» та збільшила розмір позики на 500 млн грн, пише Курс.

Відповідно до рішення, 300 млн грн, які міська рада залучила минулого року, місто має погасити до 30 червня 2021 року, а 500 млн грн, які сподівається отримати ще цього року, – до 30 червня 2023 року. У 2019 році відсоткова ставка становитиме 19,5%. Відсоткову ставку можуть переглядати кожні шість місяців, і вона може зрости до 23%.

За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, де брати кредит, міська рада визначить на конкурсі.

кредитні кошти витратять на закупівлю комунального транспорту, будівництво моста, будівництво та капремонт закладів культури та освіти та капітальний ремонт доріг.

У додатку до сьогоднішнього рішення опублікували перелік об’єктів, які будуть фінансуватися цього року з бюджету розвитку спеціального фонду та із запозичень до міського бюджету.

Деякі проєкти вже мали бути завершені, але через відсутність коштів досі не реалізовані.

До прикладу, на роботи, що ведуться навколо міського озера, укладено договір з підрядниками приблизно на 40 млн грн. Профінансовано – приблизно на чверть.

Повністю зупинився ремонт міжбудинкових проїздів. Цього року на 40,6 млн грн мав виконати ці роботи Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою та на 28 млн грн – управління капітального будівництва.

Не впроваджений електронний квиток – на придбання обладнання та програмного забезпечення для автоматизованої системи оплати проїзду заклали 5 млн грн.

Завершити ці проєкти мерія сподівається за кредитні кошти. Але перелік об’єктів співфінансування лише цими проєктами не обмежується. Ми вибрали з переліку на 20 сторінок ті пункти, витрати на які перевищують 10 млн грн і мають (спів)фінансуватися із кредитних коштів.

Як і слід було очікувати, найбільше грошей піде на будівництво моста на Пасічній через Бистрицю Солотвинську.

За словами заступниці міського голови Вікторії Сусаніної, цього року місто вже повернуло 100 млн кредиту, наступного року виплатить ще 200 млн грн. Сусаніна каже, що наступного року ріст доходів міського бюджету запланований на 30%. А якщо місто повністю отримає медичну і освітню субвенцію, то труднощів з виплатою кредиту не буде.
26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
09.09.2019 15:22
Ферма «Зелений Яр» (село Микуличин) Головна спеціалізація ферми – це виробництво козиного сиру, молока та проведення екскурсій. Господарство Василя Яремчука знаходиться у селі Микуличин, Ферма на полонині Горган.
24.01.2019 12:56
2018 рік став роком запуску першого в Івано-Франківську інноваційного центру
18.01.2019 15:19
Автор легендарних пісень Едіт Піаф французький композитор з Прикарпаття. Натан Гланцберг народився 12 жовтня 1910 року в місті Рогатин, що знаходився тоді у складі Австро-Угорської імперії, в єврейській родині дрібного торговця Шмуеля Гланцберга. У 1911 році сім'я емігрувала до Німеччини, в місто Вюрцбург в Баварії. Відразу ж після переїзду Натана стали називати Норбер.
08.09.2019 14:06
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.