MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Кредити для бізнесу

Кредити для бізнесу

«Банк ЛЬВІВ»: пропозиції для малого та середнього підприємництва, агрогосподарств, підтримка жінок в бізнесі, еко-кредити під гарантію USAID та кредитування від Німецько-Українського Фонду.

Які пропозиції банку користуються найбільшою популярністю серед представників бізнесу Прикарпаття та детальніше про програми кредитування МСБ розповідає Наталія ОСАДЧІЙ, Заступник Голови Правління Банку «Львів».

Зовсім нещодавно авторитетний швейцарський фонд ResponsAbility AG став власником51% акцій банку "Львів". У чому перевага банку "Львів" від іншихфінансових установ з іноземним капіталом?

Нашою перевагою є власник, що передусім зацікавлений у розвитку банку, зацікавлений у довготривалих партнерських відносинах, а не у максимізації прибутку за короткий термін.

Банк "Львів" є одним із найстаріших банків України. Поєднуючи крафтові традиції минулого з інноваційними технологіями завтрашнього дня, ми перш за все цінуємо людей, їхнє прагнення працювати та творити на рідній землі, адже воля на успіх дана кожному – варто лише наважитись.

Нашим клієнтом може стати будь-який підприємець, що показує позитивну динаміку, незалежно від того, чи це само зайнята особа, чи виробництво зі сотнею працівників.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це позиція банку "Львів".

Якщо ви звернетесь у наш банк, то ми не потребуємо нічого наперед, не обтяжуватимемо вас нескінченним переліком довідок та інших бюрократичних документів. Наші бізнес-консультанти відвідають вас у місці здійснення діяльності,поспілкуються з вами та відразу повідомлять, чи маєте ви можливість отримати фінансування у нас, чи ні.

Ми вчимо наших бізнес-консультантів , щоб вони мали можливість працювати швидко та моментально давати відповіді, не витрачаючи часу власників. Ми також вчимо їх добре розуміти ризики, тому вони можуть сказати відразу, буде корисно для вашого бізнесу взяти кредит чи ні. Якщо ми скажемо вам «ні» - найімовірніше, вам не варто брати кредит у нас чи в когось іншого, оскільки це може бути не на вашу користь. Та не лише це, також ми дамо інформацію про ваш доступний кредитний ліміт у банку "Львів", яким ви зможете скористатися у майбутньому, без будь-якої додаткової бюрократичної тяганини. Нашою метою є дозволити підприємцям сфокусуватись саме на бізнесі, а не на тому, як його фінансувати.

Банк "Львів" пропонує кредити для малого та середнього бізнесу за один день, без застави та довідки про доходи! Банк "Львів" зробив ставку на малому та середньому бізнесі. Чим ваша пропозиція  відрізняється від інших на ринку?

Наші клієнти розповідають, якщо, наприклад, ви є малий або мікропідприємець і, шукаючи  біснес-кредит, зателефонуєте у будь-який банк в Україні, вони або будуть чесні і скажуть вам, що не можуть його надати, або оберуть довгий шлях і скажуть, що ось довгий список документів, які вам  потрібно підготувати, ми подивимося і, якщо нам сподобається те, що ми бачимо, ми попросимо відвідати нас.

Більшість клієнтів не отримали зворотнього дзвінка і, якби вони були наполегливіші, в кінцевому підсумку їм було б відмовлено. В основному банки не фокусуються на малому та мікробізнесі, а більше на приватних клієнтах та корпораціях. Банк "Львів" обрав іншу стратегію. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – вивчення його бізнесу, а не сухих  цифр звітності, є базою аналізу підприємницької діяльності.

Частиною місії банку "Львів", як і швейцарського власника ResponsAbility AG, є надання  банківських послуг людям і компаніям, які інакше не мали б доступу до цих послуг. Спеціальна технологія кредитування, щоми використовуємо, дозволяє нам пропонувати банківські кредити  будь-якому місцевому середньому та мікробізнесу, який цього потребує. Ми, як ніхто інший, знаємо, наскільки важливим є вчасність інвестицій, тому наша ціль - інвестиційний кредит за три дні.

Отримати кредит на вигідних умовах агробізнесу зараз майже нереально. Яким вимогам потрібно відповідати підприємству і на яких умовах ви кредитуєте агробізнес?

Серед наших клієнтів багато аграрних підприємств різних розмірів, навіть зовсім невеличкі сімейні господарства. Ми приділяємо неабияку увагу під час навчання наших бізнес-консультантів власне аналізу аграрного бізнесу, адже він є дуже різноманітним. У нас індивідуальний підхід до людей, що працюють на землі, адже земля – джерело багатства і лише сільське господарство його примножує.

Наші агрокредити особливо привабливі для малих і середніх ферм та приватних господарств. Переваги для аграріїв у банку  "Львів" є очевидними, адже ми працюємо за державною програмою відшкодування відсотків, надаємо пільговий період терміном до 9 місяців, можливість виплати кредиту в міру реалізації готової продукції, терміном до 5 років.

Ми кредитуємо будь-які потреби аграрних господарств з урахуванням сезонності бізнесу.

Рохус Момартц - Генеральний директор ResponsAbility AG

«Ми інвестували у банк "Львів" тому, що ми думаємо , що тут, у Західній Україні, ми можемо ефективно докластися до розвитку активної банківської установи, що спеціалізується на обслуговуванні малих та середніх компаній, мікропідприємств та роздрібних клієнтів»

Ви позиціонуєте себе як перший банк в Україні для жінок у бізнесі. У чому особливість та які умови кредитування програми «Business Powered by Lady»? Чи ця програма відрізняється від програм «для чоловіків»?

Банк "Львів" - перший банк в Україні, що є учасником програми підтримки жіночого підприємництва ЄБРР тому так, ми перший банк в Україні для жінок у бізнесі.

Ми пропонуємо не лише спеціальні акційні умови на фінансові послуги для бізнесу під керівництвом жінок. Програма Банку «Business Powered by Lady»  передбачає сприяння розвитку лідерських якостей підприємниць. Зусилля, спрямовані на залучення жінок до бізнесу, є важливим заходом для повної реалізації економічного потенціалу будь-якої країни.

Які пропозиції банку користуються найбільшою популярністю серед представників бізнесу Прикарпаття?

Прикарпаття,-  регіон де зосереджені різні види бізнесу, та очевидно,  лідерські позиції по популярності займають наші пропозиції для  оновлення готелів за підтримки Німецько-Українського фонду.

Кредити на оновлення готелів до 1  млн. гривень, терміном до 60 місяців є беззаперечно самими популярними для  регіону. Незмінно, у традиціях Банку «Львів», необхідно мінімальний пакет документів, мінімум бюрократії та миттєве рішення, всього за один день.26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.