MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Бахматюку офіційно оголосили підозру в крадіжці 1,2 мільярда грошей НБУ

Бахматюку офіційно оголосили підозру в крадіжці 1,2 мільярда грошей НБУ

Як наголошується на сайті НАБУ, 13 листопада детективи Національного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили фактичному власнику і екс-голові правління ПАТ «ВіЕйБі Банк» про підозру в заволодінні 1,2 млрд. грн стабілізаційного кредиту, наданого Національним банком України згаданому фінустанові. Оскільки місцезнаходження цих осіб поки не встановлено, вручення письмових повідомлень про підозру здійснюється в порядку, визначеному ст.135, 278 КПК України (відправлено поштою та вручено житлово-експлуатаційної організації за місцем реєстрації підозрюваних).

Таким чином, відзначають в НАБУ, коло підозрюваних у заволодінні стабілізаційним кредитом, наданим НБУ, розширилось до 10: восьми особам, серед яких діючі та колишні чиновники НБУ, ПАТ «ВіЕйБі Банк» та ряду приватних компаній, афілійованих з власниками «ВіЕйБі Банку», про підозру повідомлено 11- 12 листопада, пишу Капітал.

Слідство встановило, що в жовтні 2014 ПАТ «ВіЕйБі Банк», віднесений до категорії проблемних банків, звернувся до НБУ з клопотанням надати йому стабілізаційний кредиту під заставу нерухомого майна. Хоча «ВіЕйБі Банк» не подав всі необхідні для цього документи (зокрема програму фінансового оздоровлення банку, спрямовану на рішення протягом терміну користування стабілізаційним кредитом проблем ліквідності, поліпшення структури активів, прибутковості, рентабельності і т.д.), правління Нацбанку, всупереч вимогам законодавства, прийняв його пропозицію. При цьому вартість нерухомості, що передається в заставу Нацбанку, завищили майже в 25 разів шляхом складання підроблених звітів про оцінку. Експертиза, проведена під час досудового розслідування встановила, що реальна вартість закладеної нерухомості становить 72,62 млн замість 1,8 млрд, заявлених «ВіЕйБі Банком». Проте, знаючи про завищену вартість заставного майна та відсутності всіх необхідних документів, посадові особи НБУ надали 1,2 млрд. Грн стабілізаційного кредиту «ВіЕйБі Банк». Це - на додаток до раніше вже отриманим від Нацбанку і не повернутих 3 млрд грн кредитів. 40 днів по тому, в листопаді 2014 року, НБУ визнав «ВіЕйБі Банк» неплатоспроможним».

Стабалізаційний кредит в 1,2 млрд. Грн, отриманий від НБУ строком на два роки, «ВіЕйБі Банк» не повернув.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють з жовтня 2016 року. У лютому 2019 колишній Генеральний прокурор Юрій Луценко визначив підслідність в цьому кримінальному провадженні за ГСУ Національної поліції, слідчі якої 09.08.2019 закрили виробництво на підставі п.2 ч.1 ст.284 КПК України, тобто у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Однак, у вересні 2019 постанову про закриття скасовано Генеральним прокурором Русланом Рябошапкою, який визнав підслідність по справі за детективами Національного бюро.

Зараз слідчі дії тривають. Детектив НАБУ встановлюють всі обставини скоєння злочину, в тому числі і коло осіб, які можуть бути до нього причетні.26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.