MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Як різдвяні ялинкові прикраси, виготовлені в Івано-Франківську, успішно підкорюють ринки США та Європи?

Як різдвяні ялинкові прикраси, виготовлені в Івано-Франківську, успішно підкорюють ринки США та Європи?

Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують  на внутрішньому ринку,  20% - експортують.

Іграшки місцевого виробника прикрашають  домівки жителів Франції, Англії, Польщі, Німеччини, США та навіть Ізраїлю.

Директор фабрики Богдан  Оленейчук розповідає, як компанії вдалося вийти на міжнародний ринок і як менталітет жителів кожної країни відображається на їхньому виборі ялинкових  прикрас.

Пане Богдане, з чого бере свій початок бізнес «Юріта»?

- Це сімейний бізнес, який народився у 2008 році.

Засновники компанії Юра і Таня, звідси  і назва "Юріта".

Яка конкурентна особливість ваших іграшок?

-Ми виготовляємо іграшки виключно зі скла, не використовуючи пластик. Ми віддаємо перевагу виготовленню іграшок ручної роботи.

У 2013 році ми вперше представляли іграшки на галузевій виставці «Christmas World» у Франкфурті-на-Майні в Німеччині. Виставка збирає найбільших гравців ринку з усієї Європи. Іграшки  "Юріта" всім дуже сподобалися,  але великих замовлень у нас не було. Тільки через три роки, у 2016 році,  в нас почали замовляти іграшки у Францію, Англію, Польщу, Німеччину, Білорусію, Росію. Також експортуємо наші вироби в Ізраїль. 20% іграшок ми експортуємо, 80% реалізуємо на внутрішньому ринку.

3авдяки участі у виставках вам вдалося вийти на зовнішні ринки. Яка вартість участі у виставці?

- Так, ми взяли участь у 12 спеціалізованих виставках. Вартість участі 5-10000 євро зі своїм стендом,  включно з іншими витратами - на дорогу, проживання, харчування і т.д.

Зовсім нещодавно ми відгрузили перші поставки іграшок у Нью-Йорк.

Як відбувається виготовлення  іграшок?

- Ми купуємо спеціальну скляну трубку німецького виробництва.  Ці трубки спочатку  потрапляють у  «дуйний цех», де з них видувається або шар, або спеціальна форма - є механічний спосіб надування і ручний. Потім іграшка опиняється  в цеху металізації, де її обробляють механічним або хімічним способом, іншими словами кульку покривають «срібним» шаром. Після цього іграшку фарбують в один тон і вже потім вона потрапляє в цех до художників.

Скільки іграшок  виготовляєте щомісяця?

-У середньому 50 тисяч іграшок щомісяця. У рік- 600 тисяч.

Іграшки експортуєте в різні країни,  у кожній країні свої звичаї і різні вподобання, як прикрашати домівки в новорічно-різдвяний час. Які орнаменти  і малюнки переважають у  кожній країні? Чи є чітка різниця у вподобаннях?

- Європейці дуже люблять  яскраві, перламутрові, неонові шари.

У США  замовляють іграшки у вигляді морських тваринок, дельфінів, героїв мультфільмів, часто замовляють іграшки  у вигляді цукерок.

Росіяни далі віддають  перевагу іграшкам, які були популярні  колись у СРСР,- темно-зелені і червоні матові кольори. Українці традиційно замовляють іграшки релігійної тематики- ангелів. Ізраїль замовив надпис «Happy Hanykkah».

Які іграшки популярні  за кордоном?  Яка їхня ціна в Європі та в Україні ?

- Єропейці дуже полюбляють іграшки ручної роботи в одному екземплярі. Щоб це було не серійне виробництво, а ексклюзивна прикраса. Вони можуть купити іграшку за 20-50 євро. Але дуже тішаться, якщо це ручна робота.

Наприклад, шар ручної роботи коштує 120 гривень, а в Європі 35-50 євро. Художників працює 10-20.

Один художник у середньому розмальовує 10 іграшок за день, це важка робота, тому і ціниться дорого.

Бо саме малювання - найважча частина роботи: малюнок наносять не на рівну поверхню, а на об'ємну.

Складається враження, що ваш бізнес має чітку сезонну залежність- іграшки виготовляєте тільки у передсвятковий період, це правда?

- Ні, ми працюємо цілий рік. Велике замовлення ми приймаємо з лютого місяця, бо процес виготовлення займає досить багато часу.Дрібні замовлення ми робимо з вересня.

Ви давно працюєте зі США? На їхній ринок вийшли теж завдяки участі у виставках?

- Так, і завдяки виставкам, і завдяки сайту, інтернет робить свою  роботу. Працюємо два роки.

Які труднощі з логістикою? Яким транспортом доставляєте туди іграшки? Скільки часу в дорозі?

Одного разу відправили кораблем з Одеси- три місяці пливли іграшки. Найшвидше  і найдешевше літаком- один місяць.

Наскільки великою є конкуренція в Європі?

- Найсильніші гравці - це Польща, там тільки в одному місті Честихове працює   150 фабрик. В Україні приблизно 20 фабрик. У Західній Україні дві фабрики у Франківську, три у Львові, дві в Тернополі. Поляки- це наші прямі конкуренти,  але на конкуренції будується  бізнес.))

Яку частку внутрішнього  ринку  займає компанія «ЮРІТА»?

- Ось ці великі компанії, які я назвав, працюють навпаки:  на експорт 80% і 20%  на внутрішнього покупця. Ми молода компанія, яка орієнтується і на українського покупця.

Від яких факторів залежить  ваш бізнес?

- Наш бізнес дуже залежить від хорошого настрою людини: який настрій, такі й  іграшки виходять.

Людський фактор сильно впливає на продажі.

Які плани на 2020 рік?

- Ми хочемо підкорити ринок  Європи- це  стародавній і цікавий ринок. Там висока конкуренція- Польща, Чехія, Італія, Данія, які на ринку по 100 років.

Важко, але будемо боротися за свого покупця!

Ми хочемо поїхати на виставку в Сан-Франциско! Будемо пробувати.

Посилання на сайті: https://cutt.ly/oe7f849

Розмовляла Мар'яна Цимбалюк26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.