MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Чарочна «Артур Бернс»: чим здивує гостей тематичний ресторан в Івано-Франківську?

Чарочна «Артур Бернс»: чим здивує гостей тематичний ресторан в Івано-Франківську?

Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила   свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.

Цікава тематична концепція - це не єдина фішка, заради якої варто сюди  прийти. «Ми хочемо відродити хороші традиції - пиття смачних наливок зі смачними закусками», - розповідає  заступник директора мережі «Лейбова гора»  Андрій  Кодак. 

Про смачні рецепти, маркетинговий концепт і секрети ресторанного бізнесу далі в інтерв’ю.

Андрію, зовсім нещодавно відбулося відкриття скульптурної композиції відомому емігрантові франківцю Артурові Бернсу. Розкажіть читачам трішки передісторії, як і в кого  зявилася ідея встановити цей монумент?

- Ця ідея народжувалася поступово. В Івано-Франківську існує  благодійна громадська культурологічна фундація  «Цинамоновий хрущ», на одному із засідань і народилася ідея створення  скульптурної композиції  видатному франківцю  Артурові Бернсу.

Власник мережі  ресторанів «Лейбова гора», до якої входить чарочна «Артур Бернс», вирішив назвати і створити тематичний ресторан на його честь. Ми  вирішили підсилити цю ідею: показати і розповісти, що  в нас, окрім Артура Бернса, є ще багато відомих особистостей. Тому в чарочній   на стіні розміщені портрети відомих людей з Галичини, які своїм життям прославляли наш край. Щоб оживити  провулок, де розташований ресторан, і зробити його  цікавішим для туристів, ми вирішили, крім скульптури Артурові Бернсу, встановити вежу і годинник.

Сім’я ресторанів «Лейбова гора»  налічує сім різних за своєю концепцією закладів харчування: «Перше-друге», «Кавоварка», «Пекарня Лейбової гори», «Брамборак», «Шеф-клуб», «Лейбова гора» і найновіший- це чарочна  «Артур Бернс». Окрім тематичної концепції, чим ще унікальний заклад?  Чим плануєте здивувати відвідувачів?

- Існують різні  види закладів харчування: кафе, ресторани, паби, кав’ярні  і чарочні.  У радянський період чарочні набули негативного значення- це дешеві забігайлівки,   де всі напиваються. Ми хочемо відродити хороші традиції- пиття смачних наливок зі смачними закусками. Ми робимо акцент на алкогольну карту, авторські коктейлі, наливки і легкі закуски. Ми хочемо надати слову "чарочна" забутого позитивного змісту.

Який асортимент наливок власного виробництва?  Яка методологія приготування?

- Ми маємо зараз десять видів наливок нашого власного виробництва. Деякі настоянки настоюємо традиційно, а деякі за технологією су-від. Су-від — техніка приготування їжі, різновид пашотування, в якому їжа, запакована під вакуумом у полімерний пакет або скляну банку, готується на водяній або паровій бані протягом тривалого часу та при суворо контрольованій температурі. У нашому випадку   наливки настоюємо протягом 30 годин при 60-градусній температурі. Ми хотіли зробити настоянки з місцевих локальних складників. У нас є настоянка з аличі «Аличка». Результат перевершив усі сподівання- людям настільки сподобався смак, що вже всі наливки з аличі закінчилися. Клієнтам пропонуємо  настоянки на  калгані  з чебрецем- хороший напій для здоров’я і підвищення імунітету. Ще є настоянки на пшениці. Дуже популярна апельсиново-кавова настоянка.

Які страви пропонуєте спробувати відвідувачам до  авторських наливок?

- Ми робимо акцент на паштетну групу: в нас є 5 видів паштету з качки.Також пропонуємо спробувати пате  з курячої печінки: дуже ніжне, яке підходить до  білого  вина чи до настоянки. Для наливок з  чебрецевого калгану підходить паштет з яловичини з маслом.  Також ви можете спробувати кобб- салати. Це салати, де всі інгредієнти викладені  в один  рядок на тарілці, до нього окремо подають заправки чи  соуси. Це теж фішка нашого закладу.Бо автор страви відомий шеф-повар з Каліфорнії. А ще у меню є дуже крута яєчна запіканка,  з яблуком або грушею на вибір, яку подаємо на пательні з вершковим кремом і джемом. Незвичайно і дуже смачно.

Який найуспішніший заклад вашої мережі?

- Найуспішніші - це «Лейбова гора» і «Кавоварка», в кав’ярні кожного дня ми обслуговуємо 450 людей, та  ресторан-ідальня «Перше-друге», який щодня відвідує до 900 людей. Ці заклади без якихось чітких  концепцій, але ми  «беремо» людей просто смачними стравами. А ще в нас є власна випічка, кожного місяця ми продаємо 120 різноманітних хлібів, зокрема бездріжджових. Вибираючи  заклад харчування, люди завжди будуть віддавати перевагу смаку і привітному обслуговуванню.

Якщо ми  вже заговорили про цифри, то розкажіть читачам,  яка кількість весіль відбулася  у вашому ресторані «Лейбова гора» від часу існування?

- Щороку проводимо 85 весіль, за 8 років приблизно 700  весіль.

У чому секрет популярності  «Лейбової гори"?

- Це комплексна робота,  щось одне не працює. Якщо би ми старалися зачепити відвідувача тільки краєвидом,  то це б не спрацювало.  «Лейбова гора» тримається на чотирьох  китах: смачна кухня, відмінний сервіс, краєвид та історія виникнення закладу…26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.