MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Я тебе почув: як говорити зі своєю аудиторією однією мовою.

Про базові принципи ефективних комунікацій і їхню відмінність  від SMM розповідає директорка "E’comm communication concaltancy" Катерина МОСКАЛЬ.

Катерино, розпочнемо інтерв’ю з простого питання: що таке ефективні комунікації ?

- Комунікації − це донесення певного повідомлення до визначеної групи, яку ми називаємо цільовою аудиторією.

Дуже важливо добре аналізувати цільову аудиторію, розуміти, де вона мешкає, як думає  та чим захоплюється, чого хоче, що її мотивує та спонукає до дій, про що мріє і чого боїться. Чіткий портрет допоможе визначити, що саме потрібно сказати та які канали варто для цього використовувати.

Наче просто, правда? Та тільки уявіть собі, що за день людина отримує більше шести тисяч рекламних повідомлень. Щойно зранку ви розплющуєте очі, як інтернет, соціальні мережі, телебачення, радіо, преса, реклама на вулиці та у приміщеннях запускають свої «чари» та транслюють для вас тисячі повідомлень. Щоб «пробитись» у такому шаленому потоці, потрібно:
1) ретельно проаналізувати свою цільову аудиторію;
2) майстерно поєднати інформаційні канали;
3) створити привабливе повідомлення.

У вас за плечима 15 років досвіду роботи в галузі PR та комунікацій, як,  на вашу думку, змінився ринок зв'язків з громадськістю,  роль та задача  професійних піарщиків/менеджерів?

- Професіонали потрібні завжди. Я в цьому чітко переконана. Соціальні мережі сьогодні дійсно роблять кожного активного користувача медіаканалом, який охоплює певну кількість аудиторії. Якщо згідно з вашим аналізом уся ваша аудиторія, якій потрібні ваші товари/послуги/думки, − це ваші друзі у "Фейсбуці", і вони постійно купують/підтримують вас, тоді все працює суперово. Але, боюся, така картина не здається можливою. Аудиторія зазвичай широка (не 500 ваших друзів у  "ФБ"). Тому необхідно постійно шукати формулу, яка збільшить чисельність аудиторії, покращить результат взаємодії з нею, підвищить поінформованість про продукт/послуги, збільшить фінансовий результат. Тому  фахові SMM-менеджери так потрібні для роботи в соцмережах, а експерти з комунікацій − для роботи з іншими каналами.

Як ви прокоментуєте слова Глави Адміністрації Президента України Андрія Богдана, що "для комунікації з народом новій владі журналісти не потрібні»? Наскільки це «ноу-хау» може бути загрозливим  чи, навпаки, ефективнішим для суспільства?

- Я можу сказати, що зі журналістами потрібно вміти працювати. Є багато спеціальних тренінгів для спікерів, які вчать відповідати на складні питання, будувати  логічні місточки у відповідях, достойно триматися в кадрі тощо. Таким чином можна підготуватись до зустрічі з журналістом. Не комунікувати  зі журналістами  неможливо. Особливо, коли йде мова про публічну персону.

Якщо з кожним роком бізнес розуміє, що піарщик/маркетолог/менеджер зв'язків з громадськістю - це працівники,  які необхідні  для розвитку компанії, то державні установи, на жаль, досі цього не усвідомили. Наскільки необхідними є комунікації  в державних закладах, наприклад, в бласних та районних адміністраціях, ОТГ?

- Не можу з цим погодитися. На мою думку, розуміння, що комунікації − реально важлива функція, вже прийшло. Це однозначно. Проте є інша біда − усі вважають себе експертами з комунікацій. І що це просто − написати стратегію чи реліз, який опублікують релевантні медіа, чи пост, який охопить тисячі людей Саме тому ми з вами зустрічаємо безглузді тексти, купу постів за один день, які ніхто не читає, окрім керівництва, яке дало вказівку щось робити на сторінці та офіційному сайті. У підсумку − нульова ефективність. Тут рецепт простий − дайте комунікаційникам робити свою роботу! Вони знають, що потрібно робити. Повірте їм.

Над якими проектами зараз працюєте?

- Не буду приховувати, у нас в агенції  "E’comm" завжди дуже насичено та інтенсивно. Більшість проектів у площині соціальних комунікацій. Тому наша команда має звичку слідкувати за усіма подіями в країні, вивчати свіженькі соціологічні дослідження та надихатись світовими кейсами.

Саме зараз ми активно працюємо над продовженням кампанії «Прямуємо разом», яку виконуємо на замовлення Представництва Європейського союзу в Україні. Мета  − розповісти українцям про переваги та можливості, які доступні у межах співпраці Україна-ЄС.26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.